Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

malutka beta pokazuje ze to bardzo bardzo wczesna ciaza:) ja dzien przed@ bete mialam 68 ale u kazdego zarodek moze sie dluzej badz krocej zagniezdzac a beta hcg jest dopiero wytwarzane wlasnie od momentu zagniezdzenia zarodka!:) ginekolog na usg nic nie zobaczy w tym momencie niestety.. dla porownania mozesz zrobic bete po 48h od ostatniej i zobaczysz jaki jest przyrost:) jesli rosnie to bedzie dobrze:)

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Malutka55 staraj się nie denerwować, bo jeśli jesteś w ciąży to stres szkodzi. Myślę że ginekolog powie Ci żebyś powtórzyła betę, bo na usg i tak nic Ci nie wyjdzie. Jeśli stężenie HCG będzie rosnąć to super, jeśli spadać, to niestety będziesz musiała sprawy przyjąć takimi jakie są. Zobaczysz co Ci lekarz powie, tak jak pisze Gaga2, tu nikt się na tym nie zna tak jak specjalista. Trzymam mocno kciuki!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny mam takie pytanie, mianowicie ostatnią @ miałam 15 grudnia i w tamtym cyklu brałam tabletki na symulację owulacji clostibegyt. Kochaliśmy się regularnie, żadnych większych przerw nie było. jakiś tydzień temu robiłam test ciążowy i wyszła 1 kreska jak byk.
@ powinna się zjawić lada moment ale jak na razie jej nie ma, jak myślicie kiedy mogę powtórzyć test? czy jeśli się udało to coś wykryje?

Odnośnik do komentarza

Owszem mam i niecierpie ich z całego serca więc chyba sobie pójdę jeszcze parę razy ☺ w ogóle to dzisiaj znów zrobilam rano test (bo jakże by inaczej ) i nadal bladziusienka ta kreska. Nie wiem co o tym myslec
także Dominika polecam badanie z krwi bo jak widać ja od 5 dni wirnik testu Mam praktycznie identyczny.

Eh dziewczyny boję się ze pecherzykcsie nie rozwija skoro nie robi się ciemniejsza tak kreska..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...