Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w trzecim cyklu odpusciłam sobie starania,mierzenie temperatury,obserwacje cyklu.Dzień przed @ zrobiłam test baaardzo cieniutka druga kreska się pojawiła.Nastepny test był dwa dni po planowanej @ która nie przyszła kreska już bardziej widoczna.W sylwestra zrobiłam bete 121,1 dzisiaj powtorzyłam badanie 239,1 czyli pięknie rośnie

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia Nowakowska

Ja miałam dostać miesiączki dokładnie 1 stycznia na razie jej brak ale moje cykle również jak wasze nie zawsze regularne ale w dni płodne nie dawno kochaliśmy się ogólnie często się kochamy więc są szanse jest już 03 i nie pojawia się szyjka macicy jak po zapłodnieniu z tego co badałam ale może to źle zrobiłam ale jest nisko jak czubek nosa na pewo zamknięta wystarczy mieć wziernik drogie panie i wszytko widać ale zobaczy się ją tam się nie przejmuje będzie to będzie :) zaczeka się na objawy jeżeli zaszlam

Odnośnik do komentarza

Kilka dni przed okresem uprawiam seks z miom narzeczonym i strasznie bolalo jak nigdy . Caly czas jest mi nie dobrze i do tego okres spóźnił sie o tydzien i byl skapy
I dodam ze przed okresem mam duzo prysczy i mam ochotę na słodkie ale teraz przed okresem nie
Robilam test i wyszedl negatywnie ale nadal sie boje ze jestem w ciąży pomoze ktos??

Odnośnik do komentarza
Gość Sylwia kowaal

Witam dziewczyny staramy sie o dzidzie od pol roku teraz okres ma być 16,01 a od tygodnia nagle piersi zwiększyły mi sie o rozmiar nie bola ale az glupio sie czuje ciagle rozpierają mnie jakies 2 tyg temu ból jajnikow dzis jak kroiłam papryke smierdziala mi gównem masakra moze to w koncu moja fasolka trzymajcie kciuki

Odnośnik do komentarza

Hej, razem z narzeczonym staramy sie o dziecko od pazdziernika ;) dlugo i nie dlugo.. wczesniej bardzo chcialam ujrzeć te dwie kreski lecz zawsze bylo rozczarowanie.. Dzis powinnam dostac miesiaczke lecz jeszcze nie mam... Dziwne ze od 2-3 dni strasznie bola mnie piersi i sa nabrzmiale nigdy tak nie mam ale rowniez boli mnie brzuch ;( chociaz nie tak jak zawsze... mysle o zrobieniu testu lecz chyba za szybko bo to tylko jeden dzien dopiero..

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny. Cykle mam 30 dniowe zawsze @ w terminie. Ostatni okres dostałam 24.12.2018. I trwał do 28.12.2018. Z 5 na 6 stycznia kochalam sie z moim mężem bez zabezpieczenia. Zostal do końca. Owulacje mialam 8stycznia . od tamtego czasu czuje bol w podbrzuszu jakbym miala dostac miesiaczke ale to za wcześnie ponieważ mam dostać 23 . bole na okres zawsze mam w dniu spodziewanej miesiączki. Nie boli mocno tylko czuję takie ciagniecie. Co sadzicie?

Odnośnik do komentarza

Hej,
@ miałam od 18 do 23 grudnia
Wspolzylismy od 28 grudnia średnio co 2 dzień. @ powinnam dostać 24 stycznia cykle mam różne średnio 31-34 dni. Mam torbiele na jajnikach i zastanawiam się czy coś z tego będzie ?
Testów ani badań nie robiłam bo za wczesnie. Co o tym sądzicie?
Dodam że prócz bólu jajników i jednego zasłabnięcia nic nie zauważyłam do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Coś mi ucięło. Starania z mężem w dni plodne. Od dwóch dni ból brzucha jakbym za chwilę miała dostać okres. W piątek mnie trochę mdliło w pracy, ale.nie chcę się nakręcać. Planowo okres powinnam dostać w środę staramy się z mężem o drugie dziecko.

Odnośnik do komentarza

cześć dziewczyny, przy pierwszej ciąży nie wiedziałam jakie są objawy, po prostu się tym nie interesowałam bo to była pierwsza próba i wiem przecież, że stara się każdy długo, dlatego przekonana byłam, że nie jestem w ciąży ale czułam się inaczej, brak ochoty na sex, kłucie w jajnikach, ból podbrzusza i piersi inny niż zwykle. to jeszcze przed dniem spodziewanej miesiączki. Po poronieniu przez pół roku (zapewne się wkręcałam) co miesiąc miałam 100 % objawów ciąży (no przecież ja już widziałam jak to się człowiek czuje) i miałam nawet więcej niż wcześniej kiedy byłam w ciąży ale ciąży nie było... w końcu kiedy zrozumiałam, że mi się nie uda, przestałam robić testy ciążowe codziennie prawie od pierwszego dnia owu :):):) to wtedy ustąpiły comiesięczne 100 % objawy ciąży. po roku dalej nie było objawów żadnych!!! akurat miałam podchodzić do inseminacji, a ciąża była! żadnych ale to żadnych objawów nie było. to znaczy, że w 1 ciąży były objawy podobne do waszych, chociaż byłam pewna, że nie ma ciąży, a w kolejnej nie było cienia objawów nawet po dniu miesiączki, testom nie wierzyłam i dalej nie wierzę. piszę, żebyście dziewczyny się nie wykończyły!

Odnośnik do komentarza
Gość Malgorzatka91

Hej. Może dam Wam dziewczyny odrobinę nadziei, dla Was które doszukuja się pierwszych objawow:)
Miałam @ 24.12.18 cykle mam bardzo regularne 27-28 dni. Dokładnie 2 po owulacji (wiem dokładnie kiedy była bo kłuje mnie zawsze jajnik) czułam klucie jajników i lekki ból podbrzusza które trwa do dnia dzisiejszego, lekka zgaga kiedy byłam głodna, w dzień w którym miała pojawić się @ doszedł ból i swędzenie piersi a także ból kręgosłupa. Około 12 dni przed @ ogólnie czułam się jakbym za chwilę miała jej dostać, latalam co chwilę sprawdzać czy nie przyszła. Temperatura podskoczyla do 37,5 i tak powyżej 37,4 jest cały czas. 1 test zrobiłam 3 dni przed @ - negatywny, 2 test w dniu @ - negatywny, 3 test dzień po i negatywny, dzisiaj 4 test i są 2 krechy, fakt bladzioch taki ale jest. Jutro rano zrobię jeszcze 1 dla pewności:) Także dziewczyny jesli znacie swój organizm i czujecie że cykl jest inny to znaczy że się coś dzieje:) i macie prawo pytać, szukać i fisiowac :) Powodzenia. Napiszcie dziewczyny z ostatnią @ 24.12 co u was się dzieje :)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny, zaczęliśmy się z mężem starać o dziecko w grudniu pierwsza próba nieudana, w kolejnym cyklu intensywne starania. Od kilku dni mam bóle brzucha, bardziej w podbrzuszu, chodzę jakąś podedenerwowana, mam wrażenie że serce mi łomocze. Do tego ból jajników, plecy mnie bolą i taki dziwny posmak w ustach... Co sądzicie mogło się udać? Planowana @ 24.01. Nie wiem kiedy robić test żeby się nie rozczarować...

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na @ma pojawić się jutro, ale wczoraj zrobiłam test bo nie wytrzymałam- negatywny. Dzisiaj co chwilę chodziłam do e c sprawdzać czy coś jest bo takie miałam.wrazenie... wydaje mi się że fisiuje,bo miesiączki mam regularne czyli jutro powinna być, ale z mężem działaliśmy ostro cały cykl więc łudzę sie, że może jednak się udało

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...