Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Tobie też ładnie rosła! :)

Plamiłam w piątek wieczorem, tzn. w białej "zdrowej" wydzielinie zauważyłam różowe nitki... Dwukrotnie. W dodatku bolał mnie mocno i uporczywie prawy jajnik. Nie ukrywam, że myśli miałam czarne i modliłam się, aby było coś koło 200... Jak dzisiaj otworzyłam wynik to oniemiałam z radości i kamień spadł mi z serca :)!

Ze względu na te plamienia zdążyłam umówić się już do mojej pani ginekolog, będzie to równe 5 tygodni... I nie liczę na wiele, może chociaż uwidoczni prawidłowo umiejscowiony pęcherzyk :)

Odnośnik do komentarza

Współczuję mdłości... Ja mam bez przerwy metaliczny posmak w ustach, chwilowo pomaga umycie zębów albo guma do żucia. Piersi wrażliwe na ucisk, obrzmiałe. Wrócił dzisiaj ten dziwny ból prawego jajnika (miałam z niego owulację). Jestem na zwolnieniu od poniedziałku, czuję się ogólnie dobrze, ale zmęczona, no i ten niesmak.... Moja wizyta dzień wcześniej,.. Najchętniej jutro poleciałabym na betę, zobaczyć ile urosła. Denerwuję się trochę czy Ziarenku (tak nazwał je mój mąż :) ) będzie biło serduszko...

Odnośnik do komentarza

U mnie tylko był ból piersi - pojawił się tydzień po owulacji. Nigdy mnie tak piersi przed @ nie bolą, wiec od razu wiedziałam, że cos jest na rzeczy...

kłucie, rozciąganie w pachwinach- ale tego raczej bym nie zauwazyla, gdybym sie mocno nie doszukiwała objawów.

blada 2 kreseczka w dzień spodziewanej @

wszelkie inne mdłości pojawiły się grubo po terminie @

http://lbyf.lilypie.com/80nJp1.png

Odnośnik do komentarza

@Lara888 - byłam dzisiaj u mojej Pani doktor - potwierdziła ciążę, dzisiaj nasze Ziarenko ma całe 5 mm i bije mu serduszko :)! <3 Ten pulsujący biały punkcik to bez dwóch zdań najpiękniejsze, co w życiu widziałam <3<br />
Czekam na jutrzejsze wieści od Ciebie! Trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza

Jak na to czym wszyscy straszą to dobrze :) Czasem mnie mdli, raz czy dwa myślałam, że się skończy wymiotami, ale nie, jutro całe 7 tyg. i ani razu mi się nie zdarzyło :D Bolą piersi - nowe staniki były konieczne :D I uwielbiam pomarańcze, świeżo wyciciskne soki, owoce, cytrynę, zupę ogórkową i kapuśniak! :D Kwaśne na topie, od cukru i kawy mnie odrzuciło, jedynie herbatę słodzę :D A Ty?

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny chciałam wam opisać moja historię w październiku 24 obumarła moja ciąża.cykle miałam co 29 30. W listopadzie 19 dostalam@. Dzisiaj robiłam 2 testy ciążowe do @ jeszcze 6 dni 1 test taki zwykły nic nie pokazał kupiłam 2 taki czułosci 10 i są 2 kreseczki robiłam o godz 16 czyli nie z nocy nawet kreski są jedna mało widoczna ale jest.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...