Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxx

to bulgotanie to szczegolnie silne mialam tydz po owu. nie ukrywam, ze rozne objawy juz nie raz od poronienia sobie wmawialam, choc genralnie nie staralismy sie jeszcze od straty na powaznie. teraz to 2 cykl na serio ale tez ze slaba troche intensywnością z braku czasu. czuje sie jednak wyraznie inaczej niz miesiac temu. twoje objawy i zblizone terminy naszych owu daly mi szanse miec nadzieje;) jak nie teraz bedziemy starac sie dalej ale .... chce juz!

Odnośnik do komentarza

Nata gratuluje z całego serca :)) jak to dobrze się dowiedzieć, że Tobie się udało :) ja np. nie mam żadnych objawów ani na @ ani na ciąże. W ogóle to nie wiem co jest grane. Ani brzuch ani piersi mnie nie bola brzuch normalnie nic. Ehh zobaczymy co z tego będzie. Trzymam kciuki za Was Dziewczęta ;)

Odnośnik do komentarza

Nata!!! Gratuluje :-) :-)

Ja okresu dostalam parę godzin po zrobieniu testu jak pisała Wam jakiś czas temu. Ale nie to mnie teraz absorbuje, wczoraj zaklepalismy salę, pobierany się 22.10.2016 ! :-) jestem szczęśliwa i może przypływ endorfin sprawi cud i w tym dniu będziemy świętować we troje? Kto wie :-) zbliżają się płodne powoli, będziemy działać hihihihi.

Michalinka, jak samopoczucie ??

Buziakuje gorąco :*

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jutro ma być @ a tu żadnych objawów. I wiecie co mnie jeszcze zdziwiło? Mieszka z nami sunia Figa:) i od pewnego czasu często do mnie przychodzi do pokoju, chce się tulić i w ogóle. Jak myślicie psy mogą wyczuć ciąże u kobiety?? Czy już całkiem zgłupiałam:)

Odnośnik do komentarza

Donna gdy moja siostra była w ciąży (chyba w 3 mcu) to psinka rodziców wachala ja w okolicach brzucha i krocza :) psy wyczuwają podobno jakieś hormony, nie wiem :p

Martinka my ślub planujemy jakoś na sierpien-wrzesień 2016 razem z chrzcinami naszego Maluszka dlatego z terminem jeszcze czekamy aż się urodzi. Ale u nas to nie będzie huczne weselicho, a raczej przyjęcie dla najbliższej rodziny.
Jeśli chodzi o samopoczucie to już coraz bardziej odczuwam ciężar. Maluszek rośnie, wypycha się na wszystkie strony przez co coraz gorzej sypia w nocy, bo żadna pozycja nie jest wygodna. Ale jeszcze 3 mies i będzie z nami ❤❤❤
Gorące całuski Kochane dla Was w te coraz chłodniejsze dni :) i trzymam mocno za Was wszystkie ✊✊

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkki09kd0iq38uf.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxxxxxxxx

Nata 401
*
xxxxxxx czekam razem z toba kiedy chcesz zrobic test ?

26dc temp: 37,0 - test negatywny:( a snila mi sie cała noc 2 kreska, juz o 2 w nocy mialam chec zrobic ten cholerny test.
Jeszcze do konca nadziei nie trace. Brzuch boli rozpierająco nie jak na @. Piersi obolałe i jakies pelniejszcze - moze tylko na @. Czekam zatem do jutra ale bardziej jestem zrezygnowana....

Odnośnik do komentarza
Gość xxxxxxxxxxxx

na pocieszenie:
Tydzień ciąży Poziom hCG
do 3 < 5 mIU/ml
3 5 – 50 mIU/ml
4 4 – 426 mIU/ml
5 19 - 7,340 mIU/ml
6 1,080 - 56,500 mIU/ml
7-8 7,650 - 229,000 mIU/ml
9-12 25,700 - 288,000 mIU/ml
13-16 13,300 - 254,000 mIU/ml
17-24 4,060 - 165,400 mIU/ml
25-40 3,640 - 117,000 mIU/ml
kilka dni po porodzie i u nieciężarnych < 5 mIU/ml

moze jeszcze nam nie skoczylo....

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...