Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Kasiulkaka hej miło Cię powitać ☺ tak naprawdę to moja pierwsza próba, co chwilę latam do łazienki oglądać ten test... no może cokolwiek tam widać ehh sama nie wiem.. Ja bardzo bym chciała mój mąż sie trochę "obawia" czy damy sobie radę - jesteśmy stoaunkowo młodzi. Ja mam 25, 5 roku ☺ jutro rano powtórzę i jeżeli nie dostanę @ to dzień po....

Trzymam bardzo za Ciebie kciuki. Oby tym razem Ci się udało. Wiem jak ciężko się czeka....

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałam to nasza pierwsza próba. Ja jestem bardzo zadowolona z tego komputera cyklu. Do tej pory co do dnia mi się zgadzało.. juzcsie nie mogę doczekać końca tego tygodnia. Szczególnie ze niedługo dzień babci I dziadka... daj na byłaby niespodzianką hihi

Odnośnik do komentarza

talunia219 - nie musisz się przygotowywać :) to jest zwykłe USG dopochwowe, lekarz sprawdza czy jest pęcherzyk dminujący, ile ma mm oraz sprawdza grubość endometrium. Po tym bedziesz w miarę dokładnie wiedzieć, kiedy będzie owu (lekarz Ci to powie). Ja byłam na takim badaniu w 2 cyklach (zupełnie przez przypadek). W jednym się dowiedziałam, że jest ładna owulacja i dobre endometrium na przyjęcie zarodka, a drugim razem dowiedziałam się ze pęcherzyk pęka (bo czasem nie pekają i wtedy są problemy z hormonami). Niestety w obu tych cyklach nie udało się w odpowiednim czasie serduszkować :)

Odnośnik do komentarza

malutka55- skoro owu była dopiero 2o dc to podejrzwam, że cykl się przedłuży, ponieważ faza lutealna trwa od 12 do 16 dni i jest stała, zatem jak przyjdzie @ szybciej to znaczy, że u Ciebie ta faza jest krótsza i musisz to zgłosisz lekarzowi, ale tym się nie martw :) Zatem, wszytsko wskazuje na to, że test jeszcze nie musiał wyjść pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza

talunia219- nic się nie stresuj. Ja już w marcu poszłam na wszytskie badania - mam w pracy takie ubezpieczenie zdrowotne i tam te wszytskie badania mam gratis na szczęscie. Poszłam do ginekologa i ona mi zrobiła taki jakby "pakiet" dla kobiet starajacych się. Wiekszosc to badania z krwi + usg dopochwowe + cytologia+ badanie szczegółowe wymazu z pochwy pod kątem bakterii. Wazny jest wynik tsh bo mimo, ze norma jest az do ponad 5 to dla kobiet starjacych sie powinno byc max 2,5.

malutka55- trzymam za Ciebie mocno kciuki! Daj od razu znać czy się udało! :)

Odnośnik do komentarza

Ewelinka0014
U mnie jedna krecha... postanowilam zwolnic sie na chwile z pracy i pojsc o 10 na bete. Juz stracilam nadzieje... :(

Ewelinka nie poddawaj sie.. nawet jak beta pokaze ze to nie dzidzia to nie zalamuj sie! Trzeba probowac dalej tylko bez spinania ze to w te dni juz juz bo to siedzi w glowie i blokuje organizm! Trzymam za Ciebie kciuki!

http://www.suwaczki.com/tickers/gg64x1hp5lat3ztg.png

http://www.suwaczki.com/tickers/20qo4003mpnoru38.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :) po długiej nieobecności postanowiłam znowu tu zajrzeć ...DZIEWCZYNY DACIE RADĘ ....
Ja oczekuję na @ . powinna zjawić się za 4 dni. objawy już są .... Oglólnie mam problem cały miesiąc ... straszny ból jajnika od ostatniej miesiączki . cały czas mnie boli w środę idę do lekarza na 9 więc ciekawe co teraz pani doktor wymyśli :D
Po miesiączce mam skierowanie na zabieg endometrioza i sprawdzenie drożności jajników . więc też jestem ciekawa co wyjdzie :)

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjtnh3nblw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...