Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej malutka dobrze ze się odezwałaś bo już zaczęłam się martwić. Będzie dobrze zobaczysz ;) główka do góry.

Domyślam się ze jest Ci ciężko. Ale bądź dobrej myśli. I zbieraj siły na staranka:) wierze w Ciebie. wkrótce każdej się uda. tylko potrzeba czasu. To dziecko wybiera kiedy ma się pojawić w naszym życiu, a nie My. a jak już się pojawi to będziemy najszczesliwszymi kobietami na Ziemi ;) wtedy tylko będziemy wspominać te starania.. w życiu mamy upadki i wzloty. Po to aby stać się jeszcze silniejsza:) wiara czyni cuda, trzeba wierzyć że się uda:)

I pamiętaj każda porażka, każdy upadek nas czegoś uczy. trzeba wyciągnąć konsekwencje i z podniesiona głową walczyć dalej, o największej szczęście-dziecko ;)

Odnośnik do komentarza

Malutka55 3 tygodnie temu po raz kolejny poroniłam. Co czułam? Pewnie to samo, co Ty. Jednak tak jak pisze evelin25 - upaść jest rzeczą ludzką, a każdy upadek sprawia, że powstajemy silniejsi. My kobiety jesteśmy niezwykle silne i właśnie w takich momentach życiowych po prostu bierzemy głęboki oddech (czasem tak głęboki, że trwa on kilka dni albo miesięcy) i pchamy do przodu. Damy radę :).

http://fajnamama.pl/suwaczki/8v7wfad.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/jmfe3fj.png

Odnośnik do komentarza

Malutka55
Cześć dziewczyny przepraszam ze Noe pisałam tutaj I w wiadomościach pryw. Wczoraj dostałam okres. Jest tak cholernie bolesny zecleswo żyje. Niby mogę się starać już od tego cyklu Ale czy będę miała na to siłę.....

Malutka glowa do gory! Rozumiem, ze jest ciezko ale nadziei nie wolno nam tracic:) my wlasnie zaczelismy 8 cykl staran, I jak na narazie z kazdym cyklem nabieram do tych naszych staran wiekszego dystansu. Nie zaplanuje nic w tej kwestii chocbym stanela na rzesach. Trzeba wierzyc, ze w koncu sie uda! Powodzenia!:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...