Skocz do zawartości
Forum

Jakie miałyście pierwsze objawy ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość madziorek

cykle mam tak 29-31 dni choć ostatnio miałam 38 :(
niestety już czuję ból miesiączkowy, więc w tym cyklu znów nic z tego. Będziemy walczyć dalej. A w urlop mam tyle planów, że braknie mi urlopu, czasu i pieniędzy :P haha.
Będę informować na bieżąco a teraz kończę sprzątać i do pracy :)

Odnośnik do komentarza
Gość madziorek

hahaha :) wiesz no jest kilka opcji:
-łapiemy last minute gdzieś w ciepłe kraje :)
-jedziemy zwiedzać gdzieś w Polskę :) ( Solina, Zakopane ale to trochę daleko od nas)
-Praga-Wiedeń samochodem samozwańczo i na oślep :P
-zostajemy w domu i zajmujemy się chrześniakami
-jedziemy nad polskie morze
-jest jeszcze opcja dodatkowej pracy przez urlop, ale mąż mi zabrania :P

Odnośnik do komentarza

Natusi - na prawdę nie ma co uciekać z forum , wiem że ciężko jak coś się psuje i idzie nie po naszej myśli ale jednak trzeba zawierzyć swoje sprawy sile wyższej ;) . Zostań i dziel się rozterkami , złym humorem , ale nie uciekaj ;)

Spragniona - super wieści :) to teraz tylko dbać i pielęgnować maleństwo a także siebie :) . Widzisz nie trzeba było tak się bać .

Carolinee - jak fajnie, córe będziesz miała :D i gratuluję grunt aby cała i zdrowa się urodziła .

Kari - Dzięki wielkie , dajemy radę i nie martwimy się już "niepotrzebnymi " sprawami :) .

Jak ja wam zazdroszczę , bo możecie skorzystać jeszcze z wyjazdu na wakacje :) a ja ruszyć się nie mogę już nawet do Wawy , na zakupy chodzę zawsze z kimś , moje ruchy się spowolniły dosłownie w ostatnim tygodniu poczułam się jak żółwica ale jeszcze daję radę wykonywac prace w domku i klientki przyjmować ;)
Ahh zostało tylko łóżeczko zakupić z materacykiem a tak wszystko poprane, poprasowane i poukładane i posegregowane :D torby spakowane mhmmm... Więc odpoczywamy sobie i zapisujemy w karcie ruchów maluszka kiedy się rusza ;)

Miłego dzionka Wam życzę ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

WielkiZnakZapytania - jakie prace domowe i jakie klientki.... no zero dyscypliny pacjentki - trzeba lekarzowi naskarżyć :) ? zwariowałaś :) teraz masz ostatnie chwile by się wyspać i odpocząć bo za chwilę tego czasu nie będziesz miała... więc Kochana odpoczywaj i dbaj o siebie o Was i czekam na dobre wieści z fotką Kornelki :)

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Cześć dziewczyny :)
Może Wy (bardziej doświadczone) mi pomożecie :)
Otóż ostatnią @ miałam 7 czerwca, mój cykl trwa 33-35 dni, przytulanko było 27 i 28 czerwca. Czy jest szansa abym była w ciąży?
Temp. w pochwie od 3 dni wynosi 37.3-37.5, bardzo boli mnie brzuch i wczoraj miałam okropną zgagę, w dodatku jestem osłabiona. Powinnam dostać @ wczoraj ale nic... zrobiłam test dziś rano ale wyszedł negatywny :/ nie wiem co o tym myśleć?

Odnośnik do komentarza

Klaudiiaa poczekaj jeszcze kilka dni i zrób ponownie test, albo jeśli nie jesteś cierpliwa to badanie z krwi (koszt między 20 a 50 zł) i się dowiesz :) trzymam kciuki :)

A mi się dziewczynki zaczynają chyba zachcianki, bo wczoraj baton, dzisiaj coś o smaku pizzy mi się chciało i tak z dnia na dzień coś innego. I pochwalę się że mimo że u rodziców bardzo dużo jadłam to mam tylko 1,5 kg na plusie od początku ciąży :) i jem zupki warzywne bo mi baaaaardzo smakują :) a macica czasem boli i to chwilę i przestaje ale jest mi super :) mdłości powoli ale znikają i mam o 4 cm więcej w obwodzie tam gdzie jest macica :) cudo we mnie rośnie :) i modlę się o Was wszystkie bez wyjątku :) mam nadzieję, że ten na górze mnie posłucha :) No i nie wiem czy suwaczka nie zmienić bo z USG wyszedł 10 tydzień i 3 dzień

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję :) więc poczekaj. Ja np kilka dni przed i po terminie @ miałam bóle jak na okres trwały minutę lub 2 i przechodziły i tak co jakiś czas ale bez krwawień, miałam za to białe upławy i podwyższoną temperaturę no i nic jeszcze poza tym. Trochę obolałe piersi jeszcze. Kolejne objawy przyszły z czasem, ale nakręcać się też nie można, bo psychika blokuje organizm i nie udaje się zajść. Trzymam kciuki :) jak będzie dzidzia to skarb :) nie ważne co oby zdrowe :)

http://www.suwaczki.com/tickers/3i49krhmxqti5v6j.png

Odnośnik do komentarza

~Klaudiiaa trzymam kciuki za 2kreski:) mi wyszedł test 3,4 dni po terminie @ w dniu @ poszłam na betę i wyszedł 3-4tc:)

spragniona_życia z USG będą wychodzić różne terminy, dojdą inne rozmiary i zawsze tygodnie mogą się wahać 2 tygodnie do przodu albo do tyłu i to norma.U mnie jest termin z ostatniej @ na 27 września ; pierwsze USG - termin na 2 października, kolejne USG - na 25 września, teraz jest na 22 września . Czasem źle ktoś wymierzy malucha i już tygodnie będą błędne;) ... dlatego zawsze brane pod uwagę w karcie ciąży jest z termin liczony z ostatniej @

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

Cześć dziewczyny :) u mnie nadal cisza, @ nie nadeszła i w sumie to lepiej żeby nie przyszła, jesteśmy z mężem 3 lata po ślubie to w końcu dzidzia by się przydała :) nadal mam temp. 37,4 i białe upławy, ból brzucha jest nadal ale takie chwilowe nagłe bóle. Zobaczymy co to będzie :)
ps. Przed okresem też miałyście takie upławy czy sucho było?

Odnośnik do komentarza

Madziorek przykro mi... trzymaj się i trzeba działać w nowym cyklu...
witaj Klaudiiaa - i życzę powodzenia... niestety nie podpowiem co z upławami bo nie zwracałam uwagi na nie nawet nie pamiętałam kiedy powinnam dostać a dopiero jak zapytałam męża kiedy okres powinnam mieć i on mówi, że już dawno to mi się w głowie zielone światełko zaświeciło - tydzień po okresie test wyszedł pozytywny i beta wskazała także ciążę. Jedyne co z ciekawości zmierzyłam to w przeddzień zrobienia testu zmierzyłam temperaturę wieczorem i była 37,5 a rano tak samo... ale zwaliłam na gorączkę bo wtedy byłam chora

Odnośnik do komentarza

Kari - uważamy na siebie ;) na szczeście wszystko w domku robię więc chwila moment i jest , nie wysilam się ale i pare groszy też się przyda a póki mogę to robię , bo Kornelka nie pozwoli mi już na pracę przez dłuższy czas . ;)
Sama też skorzystałam z chwil dla siebie , bo poszłam w końcu do fryzjera ( fryzjer do fryzjera :D ) i włoski rozjaśniłam troszkę i już do porodu gotowa ładna mama hahaha . Jeszcze musze stópki ogarnąć a ciężko samej lecz daję rade :)

Klaudia - każda kobieta jest inna i tak samo jedna ma upławy a druga nie przed @ . Ja pamiętam ,że nagle wszystko mi ustało jak doszło do zapłodnienia a dopiero później zaczęłam się borykać z nadmiarem ich oraz z grzybicą ciążową co przed nigdy nie miałam i zdziwiona byłam i nadal jestem ,że mam. Poczekaj jeszcze kilka dni aby zrobić test bo dopiero może jajeczko się zagnieżdża ;)
Życzę powodzenia i czekamy na informacje ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73cnsxwwu0.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, próbowałyście testy owulacyjne?
Bo ja wczoraj byłam na wizycie u lekarki i powiedziała, żebyśmy się starali przed 3 dni bo ładnie było widać jajeczko.
Ale jak próbowałam dzisiaj zrobić to test wyszedł, że nie było owulacji. Więc nie wiem czy już minęła czy jeszcze jutro próbować testować..

http://www.suwaczki.com/tickers/relg9vvjqldrmcme.png
Aniołek 30.05.2014
Raduś Aniołek 08.07.2016

Odnośnik do komentarza
Gość Klaudiiaa

KariKari Cisza.... @ nadal brak :) Ale dzisiaj czuje się fatalnie, brak apetytu, i ból brzucha, na dodatek jestem taka słaba że nie mam siły na nic :( jak mam dostać @ to lepiej żeby nadeszła jak najszybciej, bo tylko się męczę, no chyba że nie nadejdzie to mogę się męczyć tak dalej ale już wole wiedzieć że nie nadejdzie :):)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...