Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

u nas tez czasem jest pod gorke bo pracy ma duzo i codziennie choc to po to by wypracowlai sobie rytm i regularnosc, cierpliwosci musze miec bo mojemu K jej brakuje wiec mam za dwoje

ziùy nie ma, raz jeden byl przymrozek wczoraj wlasnie, i tyle, w tym roku zainwestowalimsy w grubsza robote i zamontoalismy pieco-kominek, wiec wlasnie pale sobie drzewem i uwielbiam jak tym pachnie w domu :)

Odnośnik do komentarza

inwestycja w sumie srednia, jakies 1000e licza calosc, cieplutko jest jak cholera, nawet za bardzo :lol:

ktory to tak sie stroi?? nie Tadzik chyba??? u nas Pokemony i baczki BayBlade na topie, kulki szklane, komiksy czyta na calego, poza tym nadal Lego, Playmobil i wszelkiego rodzaju gry planszowe, bo akurat nam sie trafilo dziecko anty sportowe, ale drugi nadrobi zaleglosci brata bo on to az za bardzo sy sport uprawial :lol:

Odnośnik do komentarza

anulka, po tylku lac i patrzec czy rowno pchnie!!

ja dzis po spotkaniu z psycholog szkolna na temat Natanka i jego adaptacji w drugiej klasie, przeszedl serie testow jak sie patrzy, poziom ma nieco wyzszy niz srednia drugoklasitow, poza dwiema dziedzinami (pisanie bo pisze dosc wolno i organizacja w przestrzeni, nie bardzo pojelam o co biega) no ale ogolnie poziom ma wyzszy niz swoj wiek czyli przejscie do drugiej uzasadnione i potwierdzone w komisji edukacji narodowej (bo tu to trzeba caly panel papierow zrobic w zwiazku z tym)

moje dzieci tez zupelnie ine w szkole niz w domu, niedlugo K bedzie sie chcial powiesic bo od jutra ferie jesienne i K z dziecmi w domu, chyba mi chlop oszaleje :lol:

Odnośnik do komentarza

anulka, organizacja przestrzenna to jeszcze cos innego, ciezko to wytlumaczyc to takie francuskie pojecie, prosty sposob na wyjasnienie, masz kartke papieru i figury geopetryczne i musisz te rozne fimugy umiescic na kartce tak zeby wszystko sie zmiescilo i nic nie wychodzilo poza obszar kartki
to tak przyzmiemnie wyjasnione ale sytuacja odnosi sie bardzij do umyslu...

zamieszalam ale to dlatego ze to jest zamieszane :lol:

no i te papiery to u Natanka, trafilo sie nam zdolne dziecko :lol:

dzis mam wychodne scrapowe, a jutro impreza urodzinowa, znowu sie nie wyspie w ten week end :lup:

Odnośnik do komentarza

MAlgos, tak, tak, moja urodzinowa :)

a jak funkcjonuje chodzac spac o 3ej? nie mam pojecia, ja jakis mutant chyba bo poki co jeszcze stoje na obu nogach :D

nie jogguje, czasu na to nie mam, psiapsiola wlasnie chciala zebym z nia na gimnastyke chodzila ale nie mam chwili, tzn nie chce jej znalezc bo pewnie jakbym chciala to by sie znalazla, ale nawet mi sie szukac nie chce :D

slonicy sie osobiscie pozbylam z panem Dukanem na wiosne i do tej pory sie trzyma jak bylo wiec nawet jestem z siebie w miare dumna :D

dobra, nie ma mnie, wpadlam tylko przelotem

Odnośnik do komentarza

u nas na 7.45 bo dzieci na swietlice a ja na osma do pracy, wiec musze je odstawic zeby zdazyc do roboty :lup:
a szkola zaczyna sie o 8.45 i do 16.30
a teraz sa ferie jesienne (tu sa ferie co 6tyg) i dzieci w domu wyjatkowo bo K nie pracuje akurat ale normalnie to tez do szkoly na polkolonie chodza i tez na 7.45 :lup: co to za ferie skoro wstaja o tej samej porze :lup:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...