Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny!'

Ostatnio sie nie odzywam bo mam maxymalne urwanie glowy. Zaczelam urzadzac moje nowe mieszkanko. Cale urzadzenie jest na mojej glowie,maz dal mi wolna reke :Uśmiech: W tej chwili jestem na etapie malowania scian, gruntowania podlog i zalatwiania takich spraw jak drzwi, wyklaciny, panele itd. Zabiegana jestem strasznie. Do tego robie normalnei zdjecia, a wlasciwie staram sie robic normlanie, generalnie po nocach siedze :Padnięty:
No i jeszcze dzieciaki mam na glowie. Helenke dalam na kilka dni do prywatnego przedszkola a Tymon niestety jezdzi ze mna na budowe. :Padnięty::Padnięty::Padnięty:
Buziaki dla wszystkich. Bede dawac znac z placu boju :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Małgosia ciesze sie ze zdjecia sie podobaja :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

No mieszkanko nabiera kolorow. Pokoj Helenki jest zołto pamaranczowy. Mial byc czerwony dywan ale za dlugo bym musiala na niego czekac i bedzie zolty. Do tego jutro na scianie bedziemy z siostra malowac motylki czerwone zeby to bardziej urozmaicic. Helenka chciala miec rozowy pokoj ale ja bym tego nie przezyla , no i poza tym Tymon tam bedzie sie bawil tez wiec nie zrobie mu tego :Psoty::Psoty::Psoty::Psoty:

W salonie i korytarzu zrobilam kremowy kolor scian, beda tam wisiec zdjecia w duzym formacie wiec nie chcialam przesadzic z kolorami. No a nasza sypialnia bedzie bordowa w stylu kolonialnym :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech: MAm nadzieje ze wszystko ladnie wyjdzie. Jednego pokoju na razie nie maluje , pozniej bedzie dla Tymona a na razie moze zdjeica bede w nim robic :Uśmiech::Uśmiech::Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...