Skocz do zawartości
Forum

Dzieci Rocznik 2004


Rekomendowane odpowiedzi

Anulka
Małgosia
Anulka u was przygotowania do przedszkola kiedy zaczynacie???

a przepraszam bardzo, że pytam...co ja mam przygotowywać??? w końcu pierwszy raz dziecko do przedszkola wysyłam :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

no jak to co?? wyprawka, plecaczek, woreczek z kapciami, opisac wszystkie ubranka, zatemperowac kredki :sofunny: :sofunny: naladowac akumlatorek do aparatu zeby zdazyc zrobic pare (setek) zdjec w tym szczegolnym dniu... :duren: :sofunny:

dobra, ide spac :)

Odnośnik do komentarza

monikouette
Anulka
Małgosia
Anulka u was przygotowania do przedszkola kiedy zaczynacie???

a przepraszam bardzo, że pytam...co ja mam przygotowywać??? w końcu pierwszy raz dziecko do przedszkola wysyłam :sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

:sofunny: :sofunny: :sofunny:

no jak to co?? wyprawka, plecaczek, woreczek z kapciami, opisac wszystkie ubranka, zatemperowac kredki :sofunny: :sohttp://parenting.pl/images/smilies/nowe/Laugh.png
:Śmiech:funny: naladowac akumlatorek do aparatu zeby zdazyc zrobic pare (setek) zdjec w tym szczegolnym dniu... :duren: :sofunny:

dobra, ide spac :)

Gosia poproszę pełna listę, bo o kredkach nie wiedziałam :Śmiech::Śmiech::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Hej!

Ja tez zabiegana ciagle. Dzis mialam dwie sesje w tym jedna slubna tzn. rano sesje w plenerze z dzieciaczkami a popoludniu ceremonie w kosciele razem z weselem i wlasnie wrocilam do domu padnieta.:Padnięty::Szok::Zakręcony:

Anulka dobrze nam poszlo w konkursie, moje gratulacje. Super mialas to zdjecie. Synkowi sie podobala pewnie taka przejazdzka na skuterze wodnym :Psoty::Psoty::Psoty:
Marze o łóżku i juz doczekac sie nie moge mieciutkiej podusi i kołderki. Dobranoc:sen::sen::sen:

Odnośnik do komentarza
Gość kingolandia

Witam mamusie .
Zaglądam pierwszy raz na ten wontek.Jakos sie nie złożyło chociarz jetem mamą slicznej dziewczynki która w grudniu skończy 4latka.Troszkę mam do narobienia.Zostały mi jezcze 2tyg. wolnego wiec może dam rade.
Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...