Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
siwa32

Jaki śpiworek do wózka na zimę?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wiem czy w tym wątku, ale moje pytanie jest zimowo-spacerowe :)
Mam pytanie do doświadczonych mam zimowych dzieci. Jak ubrać dziecko na spacer w chłodny dzień? Może to trochę głupie pytanie, ale zupełnie nie rozumiem stwierdzenia: „plus jedna warstwa” - ubieram dziecko w kombinezon i wkładam do gondoli, która ma taką osłonkę- specjalnie nie nazywam tego śpiworkiem, bo to taki raczej „wiatrołap”. I teraz moje pytanie: to wystarczy czy należy dziecko jeszcze przykryć kocem? Albo kupić śpiwór? Mrozów jeszcze nie ma, ale nie chcę ani wyziębić ani przegrzać Eli :)Kombinezon plus koc plus ten „wiatrołap” to dość dużo, ale z drugiej strony małe dziecko zwykle śpi na spacerze, więc jest mu chłodniej... Śpiworki chyba lepiej sprawdzają się w przypadku starszych dzieci?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Dzioanka

Śpiworek się sprawdza, jasne. Ale chyba nie ma co przesadzać z ilością warstw :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Betkaa

Kupiłam śpiworek a zimy nie ma! Przetestowałam go dopiero 2 razy, wełna to super sprawa. Cóż, będzie na przyszły rok :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Martuszkaa

Znając naszą zimę, to jeszcze śniegiem dowali :P Śpiworka nie chowaj, przyda się, może nawet w kwietniu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zuziaaa

Śpiwór leży, z wełną trochę za ciepło na teraz, więc używamy kocyka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Akurat w kwestii śpiworków możemy pomóc gdyż tym zajmujemy się na co dzień. Teraz wiosną lepszym rozwiązaniem będzie jednak mimo wszystko kocyk wełniany lub polarowy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Daffodil
Margeritka
ja zastanawiałam się na tym zakupem, ale w ogłe nie kupowałam go, bo Ola miała bardzo gruby i ciepły kombinezon ziomowy, który naprawde jej wystarczał, korzystałam z otulacza na nogi w spacerówce i jak było zimniej, to wkąłdałam tam cieplutki polarkowy kocyk i było ok, zastanawiałam się nad spiworkiem do sanek, ale to mnie czeka w tym roku, choc zastanawiam się, czy może ze starego korzucha mojej mamy czegoś takiego nie uszyć...

Jak jest kombinezon, to rzeczywiście nie ma sensu kupować śpiworka.
Moim zdaniem śpiworek sprawdza się u dziecka, które jeszcze nie chodzi i które ładnie jeździ w wózku. Bo wiadomym jest, że do ocieplonego śpiworka nie wkłada się malucha w kombinezonie, tylko ubranego odpowiednio lżej. A wtedy spacery i noszenie na rączkach odpadają :)
Co do sanek, to u nas wystarczał kocyk. Analogicznie tak jak w przypadku wózka, nie wiem czy się dziecko nie przegrzeje w kombinezonie i śpiworku. No chyba że już taki leciutki, bez ocieplenia.

Daffodil, Twoja wypowiedź dodała nam szczególnej inspiracji do stworzenia takiego oto śpiworka :)
Dziękujemy! https://www.facebook.com/pages/Kidsbag/387565151412815

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kamama84

dziewczyny a jak długi może być taki spacerek zimą? to będą nasze pierwsze wyjścia przy minusowych temperaturach. ja sama jestem zmarzluchem i najchętniej nie wychodziłbym z domu, jesli nie muszę ;), ale chyba powinnismy się hartować :). mały ma 5,5 miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jankawaw

Ja mam taki śpiworek z la millou kupiłam w kinderland24, ma jakieś specjalne ocieplenia i jest naprawdę dobry a do tego ma taki piękny wzór. Uwielbiam ich rzeczy!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karaśkiewicz

Jak ja kupowałam wózek, model Husky z babydesign to dostałam taki zimowy pakiet w gratisie, w nim był śpiworek, mufka na dłonie, dwustronny kocyk, termiczne etui na butelkę. Rzeczy, które bardzo się przydały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mammi87

Ja mam śpiworek z firmy Papillon-shop, taki do spania, ale może mają też do wózka, bardzo porządne rzeczy szczerze polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Oleńka Mateńka

Ja polecam piękne śpiworki firmy Boo-Boo!! są super, kupiłam i każdy kto go widzi pyta skąd go mam! są wodopodrone, duże bo mają długość 100cm a na zamówienie można mieć dłuższy. Naprawdę śliczne i praktyczne- na sanki, do wózka. Piekne kolory i wysoka jakosc - polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość martha21

Mi wystarczy w zupełności śpiworek który kupiłam razem z xlanderem , jest idealny na teraz i dobrze że można od razu takie rzeczy kupić i nie myśleć o nich później

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piękne, kolorowe śpiworki widziałam w internetowym sklepie smyklove. Co prawda były Ty głównie śpiworki do gondoli. Natomiast warto zapytać o możliwość uszycia większego rozmiaru, właśnie do spacerówki. Swoje produkty wykonują ręcznie, można zaprojektować kocyk, więc może uda się też ze śpiworkiem! Zawsze warto zapytać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja korzysytałam z Chicco Extrem, znalazłam na wyprzedaży w tosi. Fajny jest bo teraz posłuży do spacerówki, bo ma dziurki na pasy. Ciepły dobrze się rozpina po obu stronach i kapturek można sciągnąć. Polecam tez śpiwrek do fotelika. To dobiero genialne rozwiązanie z jednej strony dziecku ciepło, nie musisz za bardzo opatulać w kurtki czy kombinezony, a z drugiej bezpiecznie, bo masz pewność zę pasy się nie ześlizgną z kurtki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się podobają śpiworki do wózka Pink No More ) polska marka), Elodie Details oraz Wallaboo, wszystkie znajdziesz w tym sklepie: https://www.babymama.pl/spiworki-do-wozkow
Fajne są te od Pink No More, nie takie drogie i widać, że dobrze wykonane. Trzeba wspierać polskie pomysłowe marki dla mam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam swój od Cottonmoose i mogę śmiało polecić 🙂

Były bardzo ładne kolory do wyboru, jest miękki i cieplutki, a mnie dodatkowo zależało, żeby materiały nie uczulały, bo moja mała ma bardzo wrażliwą skórę.

Jak się komuś jeszcze teraz przyda:

https://cottonmoose.shop.pl/kategoria/akcesoria-zimowe/spiworki-i-kombinezony/

p.s. widzę, że teraz mają na wszystkie śpiworki promocje na koniec sezonu, jak ktoś teraz urodził to warto 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wybór śpiworka na pewni nie jest łatwym zadaniem, bo teraz jest tak duży wybór że ja mam mętlik w głowie. Widziałam fajne śpiworki tutaj https://bezpiecznybrzdac.pl/jaki-spiworek-do-wozka-opinie-ranking/ ale zastanawiam się który kupić, im więcej przeglądam stron z śpiworkami to mam większy dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...