Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Maja jakies 9400 po powrocie. Niestety w trakcie choroby schudła.
Po powrocie zrobiła mi niezłą akcję.
Rano obudziłam się po tej podróży zmęczona jak cholera. Dałam Małej mleko i lekarstwa. Siedziała przy mnie i bawiła się zabawkami. Ja na chwilkę zamknęłam oczy. Nagle słyszę płacz ogromny. Zrywam się, patrzę a moje dziecko leży z nogami na łóżku i buzią na podłodze. Krew się leje. Zaglądam jej do buzi, patrzę i jedynki górnej nie widzę. Matko Kochana myślę sobie. Szczerbata do 8 roku życia będzie. Zwyłam się jak nie wiem co. Po kilku godzinach zaglądam jej do buzi. Dziąsło pocharatane dolną jedynką, ale za to ząbek cały. Najwyraźniej tak bardzo jej spuchło, że ząbek się schował. Tym bardziej że kilka dni temu się wyciął. Same atrakcje. A wszystko się zaczęło od chwili gdy zepsuło sie auto szwagra :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza

Anulka
MYSZKA_MIKI

My idziemy przejśc się po jubilerach, chce zamówic dla nikolki kolczyki złote mini baby, bo juz minął miesiąc i można jej wymienić te którymi przekłuwałam a że one sa tylko powlekane, to lekko z tyłu pod nakretka juz się zdziera ta powłoczka.

ja też zaraz po chorobie Majusi przekłuwam uszy. Ona ma taki śmieszny typ urody i czasem ludzie (chociaż nie wiem jak można powiedzieć o dziewczynce w różowym lub czerwonym - chłopiec), mylą ją właśnie z chłopcem :)

Madziu a nie można od razu włożyć złotych?
Powiem szczerze że nam się też to zdarza, czasem mam wrażenie że ludzie są ślepi, potrafia się spytać chłopczyk czy dziewczynka ? o nikoli ubranej w sukienke i kapelusik z falbankami :duren::duren::duren:( osdtanio na koncercie babci znajoma)

Aniu z tego co wiem to żadna kosmetyczka nie założy złotych, można je założyć dopiero do całkiem wygojonych dziurek co trwa od 3 do 6 tygodni, podobno złoto nie sprzyja gojesniu ranek, kosmetyczka ma takie specjalne kolczyki do pistoletu które są wykonane ze stali chirurgicznej - antyalergicznej. Ale one też są ładne, mogą być koloru złotego lub srebrnego, z różnymi oczkami.
Ja kupiłam dziiaj śliczne złote motylki z cyrkoniami, nie szłam do kosmetyczki , sama jej przełożyłam, nie było z tym problemu, dziurki są juz w środku całkiem wygojome. popołudniu wkleje fotki.

Anulka
Maja jakies 9400 po powrocie. Niestety w trakcie choroby schudła.
Po powrocie zrobiła mi niezłą akcję.
Rano obudziłam się po tej podróży zmęczona jak cholera. Dałam Małej mleko i lekarstwa. Siedziała przy mnie i bawiła się zabawkami. Ja na chwilkę zamknęłam oczy. Nagle słyszę płacz ogromny. Zrywam się, patrzę a moje dziecko leży z nogami na łóżku i buzią na podłodze. Krew się leje. Zaglądam jej do buzi, patrzę i jedynki górnej nie widzę. Matko Kochana myślę sobie. Szczerbata do 8 roku życia będzie. Zwyłam się jak nie wiem co. Po kilku godzinach zaglądam jej do buzi. Dziąsło pocharatane dolną jedynką, ale za to ząbek cały. Najwyraźniej tak bardzo jej spuchło, że ząbek się schował. Tym bardziej że kilka dni temu się wyciął. Same atrakcje. A wszystko się zaczęło od chwili gdy zepsuło sie auto szwagra :Histeria::Histeria::Histeria::Histeria:

o Boże ja bym sama chyba histerii dostała,kurrr to tak jest pinujesz dziecko na każdym kroku jak jakaś nadopiekuńcza kwoka , a spuścisz z oka na sekunde i krew się leje, całe szczęcie że to sie tak skończyło.
Nikola ma takie klocki plastikowe ensoryczne, ostatnio na moic boczach rozwaliła nos siedziała na kocyku i ten klocek spadł na panele szła po niego złapała go rączką i poślizgneła się jak długa buzia proto w podłoge wyrżnęła , jak zobaczyłam krew to myślałam ze padne

Iza śliczne fotki, a Mikołaj jaki długi !!! ja nie mam pojęcia jak ktoś może myśleć ze to dziewczyn ka, przecież bez względu na ubranko , to przecież z buźki widać że to facet

Odnośnik do komentarza

monika warszawska
MYSZKA_MIKI
o a moja szalona córka wpadła właśnie na nową zabawę, jak jest na czworakach to pluje na podłogę i potem bawi sie w tym i grzebie z błogim uśmiechem na twarzy :duren::duren:

:Szok::Zakręcony: FAJNIE TO MJUSI WYGLADAC:Uśmiech:

no... powiedzmy:Oczko:
Ja niestety musiałam jechac do jubilera i wymienic kolczyczki. Nie pomylałam o tym wczeniej ale motylki maja górę i dół, niestety góra była więkza i tym samym jeden kolczyk wisiał nikoli do góry nogami a drugi bokiem,s traszni emnie to irytowało i cały czas jej poprawiałam , a ona sie wkurzała. Mozna by temu zaradzic gdyba przesunac zatyczke blizej ucha to by przytrzymała, ale ona musi miec zatyczke na końcu, tak zeby igła nie wystatwała, wiec motylki latały luzem jak chciałay. Teraz mamy równie piekne, tym, razem wyglądające z kazdej strony tak samo gwiazdki. Jka nikola sie obudzi to jej założe i bedzioe spokój z tym tematem, póki nie bedzie na tyle rozumna aby załozyc jej kółeczka

Odnośnik do komentarza

hej mamuńki !

no to może ja sie odważe dzisiaj pierwsza odezwać, zaglądam już trzeci raz i nic nie skrobałam bo czekałam na wasz odzew. Dzisiaj mam męża w domu, kontuzja kolana, w poniedziałekj do chirurga, jestem wkurrrrrrr na maksa:Zły::Zły: bo juz się nie mogłam doczekać do tego naszego dzisiajeszego wyjścia a tu wczoraj przywożą go z pracy ledwo chodzącego:Płacz::Płacz: Wojtek mówi że i tak jedziemy, on wypije sobie piwko , posiedzimy a jak bede chciała tańczyc to póde z dziewczynami.

Nikola śpi a ja sprzatam na całego

Odnośnik do komentarza

Hejka :)

Witam ponownie Łeby :)

U nas super pogoda, od rana bardzo ciepło i słońce było, także fru na plażę, ale na razie na taki rekonesans, ale pobaraszkowaliśmy sobie na piasku, było super :) Piotruś cały happy :) Odpoczywamy na maxa, słońce, morze, piwko, rybki smażone, to jest to! I wszystko na spokojnie, bez tej codziennej gonitwy...

Godzinkę temu trochę popadało, ale teraz już słoneczko, za to bardziej rześkie powietrze... Luby usypia Juniorka, jak się obudzą to idziemy na obiadek i spacer :)

Miłego dnia :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...