Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Izabelin

Witam

Nocka jako taka :Padnięty: Pogoda beznadziejna, nie pada ale niebo takie zachmurzone jakby miło zaraz lunąć :Wściekły:

Szybkiego powrotu do zdrowia dla Majeczki :Całus: co to za przeboje z tym powrotem? 35 godzin :Histeria::Histeria:

Myszko u Nas ostatnio też tylko mama i mama, czasami nawet do WC wyjść nie mogę, bo lament taki :Histeria::Histeria::Histeria:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Ale tu dzisiaj pustki :Niewiniątko:

MYSZKA_MIKI
Iza no to chyba dobrze ze to nie było nic poważnego, może poprostu jaies zatrucie co?

Zatrucie nie ma takiego przebiegu jak to miało u Mikołajka (2 dniowa gorączka, biegunka i prawie 1,5 tygodniowe wymioty). Prawdopodobie była to infekcja jakimś parawirusem.

Odnośnik do komentarza

My już spakowani, zaraz idziemy spać, bo o 6 jedziemy... Mieliśmy wcześniej wyjechać, ale umówiliśmy się w Łebie ok 13 dopiero...

Byłam u dentysty, niestety znieczulenie zeszło i ząbek trochę pobolewa, wypełnienie jest, ale mam też stan zapalny i On mi dokucza, ale mam nadzieję, że to minie szybko...

Jeśli będzie możliwość to się odezwę, bo zabieramy laptopa....

Trzymajcie się cieplutko Kochane :)

Buziaki :Całus:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry Kochane

Przepraszam, że nawet nie wpadłam się przywitać, ale za długo było dobrze. Wracaliśmy 35 godzin z Bułgarii, Maja już była chora, więc gorączkujące dziecko w tak długiej podróży było masakrą. Poza tym na zmianę holowanie auta brata mojego męża, które zaraz po wyjechaniu z hotelu się zepsuło. Przeżywaliśmy chwile grozy, kiedy auta podjeżdżające pod górkę nagle z braku siły się zatrzymywały. Pędzące zza zakrętu tiry i my stojący na środku drogi z małymi dziećmi w aucie to był za duży stres jak dla mnie. Na szczęście zregenerowani po super wypoczynku jakos dawaliśmy radę.
Wczoraj rozchorował się Miki. Diagnoza: ropne nacieki na gardle i początki zapalenia oskrzeli. Także oboje z Mają jadą na antybiotyku :Padnięty:
Postanowiłam posprzątać generalnie mieszkanie. Wczoraj od rana do późnej nocy sprzątałam. Dzisiaj też pewnie zejdzie mi cały dzień. Na szczęście okna już pomyłam, więc najgorsze za mną. Przez najbliższe 3 dni pewnie nie znajdę czasu by z Wami popisać, ale jak dzieci wyzdrowieja nadrobię zaległości.

Odnośnik do komentarza

No I Jeszcze Noc Do Bani Byla...mazl Zle Sie Czul Wymiotowal I Wogole Myslalam Ze Cos Z Sercem...wiec Czuwalam W Razie Czego...i Piter Marudny Na Calego..ale Wreszcie Wyszedl Mu Zabek Z Gory I Pcha Sie Drugi...a Tak Dlugo Nie Mogl Wyjsc..przez To Ze Jak Piterek Tanczyl Sobie W Lozeczku To Wycedzil Zebami O Porecz I Mial To Dzaiselo Takie Czewrone I Potem Jakby Mu Ropialo...ale Jest Juz Dobrze!

Suwaczek z babyboom.pl

Odnośnik do komentarza

ZUZIU i IGORKU ! duzo zdrówka i usmiechu !

Monia miłej imprezki i ucałuj Kamilka

My idziemy przejśc się po jubilerach, chce zamówic dla nikolki kolczyki złote mini baby, bo juz minął miesiąc i można jej wymienić te którymi przekłuwałam a że one sa tylko powlekane, to lekko z tyłu pod nakretka juz się zdziera ta powłoczka.

Miłego dnia mamusie kochane.

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI

My idziemy przejśc się po jubilerach, chce zamówic dla nikolki kolczyki złote mini baby, bo juz minął miesiąc i można jej wymienić te którymi przekłuwałam a że one sa tylko powlekane, to lekko z tyłu pod nakretka juz się zdziera ta powłoczka.

ja też zaraz po chorobie Majusi przekłuwam uszy. Ona ma taki śmieszny typ urody i czasem ludzie (chociaż nie wiem jak można powiedzieć o dziewczynce w różowym lub czerwonym - chłopiec), mylą ją właśnie z chłopcem :)

Madziu a nie można od razu włożyć złotych?

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Witam prawie weekendowo

Pogoda do bani :Wściekły: pada wściekle, a jutro ma być długo oczekiwany grill na działce u moich rodziców :Histeria::Histeria::Histeria:

Aniu to się nazbierało. Zdróweczka i buziaki dla dzieciaków :Całus: jak ja Ci zazdroszczę kochana tej weny do generalnego sprzątania.

Asieńko pewnie już jesteście w połowie drogi do Łeby. Życzę Wam udanych i słonecznych wakacji :Śmiech:

Odnośnik do komentarza
Gość Izabelin

Anulka
Ona ma taki śmieszny typ urody i czasem ludzie (chociaż nie wiem jak można powiedzieć o dziewczynce w różowym lub czerwonym - chłopiec), mylą ją właśnie z chłopcem :)

U Nas jest na odwrót, wszyscy biorą Mikołajka za dziewczynkę. Nawet w szpitalu na izbie przyjęć pielęgniarki gruchały jaka fajna dziewczynka :Uśmiech:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
Anulka
Ona ma taki śmieszny typ urody i czasem ludzie (chociaż nie wiem jak można powiedzieć o dziewczynce w różowym lub czerwonym - chłopiec), mylą ją właśnie z chłopcem :)

U Nas jest na odwrót, wszyscy biorą Mikołajka za dziewczynkę. Nawet w szpitalu na izbie przyjęć pielęgniarki gruchały jaka fajna dziewczynka :Uśmiech:

a ja jak patrzę na Mikiego to 100% facet :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...