Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

nicola23
Przed chwilą dzwoniłam do innego przedszkola juz nie tak bliziutko ale tez niedaleko, akurat na ranny spacerek. Tam dyrektorka miła i wszystko opowiedziała, jestem bardzo zainteresowana. Opłat amiesięczna 100zł plus 4,30 za dzien za jedzonko. DUżo zajęć i możliwe te dodatkowe też, 3 marca mam sie stawić po karte do zapisu i czekać do kwietnia na info czy sie załapaliśmy

zazdroszczę...ja w lutym zacznę ogarniać przedszkole dla Mikołaja ale tak łatwo nie będzie...

Odnośnik do komentarza

Anulka
nicola23
Przed chwilą dzwoniłam do innego przedszkola juz nie tak bliziutko ale tez niedaleko, akurat na ranny spacerek. Tam dyrektorka miła i wszystko opowiedziała, jestem bardzo zainteresowana. Opłat amiesięczna 100zł plus 4,30 za dzien za jedzonko. DUżo zajęć i możliwe te dodatkowe też, 3 marca mam sie stawić po karte do zapisu i czekać do kwietnia na info czy sie załapaliśmy

zazdroszczę...ja w lutym zacznę ogarniać przedszkole dla Mikołaja ale tak łatwo nie będzie...

u nas największy problem to się dostać właśnie wnosek złoże ale czy się dostane, podstawowy warunek oboje rodzice pracują, no ale takie oświadczenie napisze bo zaświadczenia o zatrudnieniu nie trzeba, a przeciez w sumie od wrzesnia chce wrocic do pracy..ehh za dużo chętnych ponoć

Martynka
http://lilypie.com/pic/080806/yZs3.jpghttp://b4.lilypie.com/H1nap2/.png
Nadia
http://lilypie.com/pic/080806/WccG.jpghttp://b1.lilypie.com/JpRDp2/.png

Odnośnik do komentarza

witajcie mamulki!

U nas nocka jak zawsze, nikosia zasnęła o 23 , obudziła się o 7 30 na butle i znów zasnęła do 10.
Ale wczoraj byłam zła, napisałam długi post i za żadne skarby nie chciał sie opublikować wiec na jeden dzień odpusciłam sobie.

Kochane mamusie, mam sprawę. Muszę napisać artykuł na uczelnie na temat " problemy polskiej służby zdrowia i propozycje ich rozwiązania". Czy trafiłyście może gdzieś ostatnio na artykuły na ten temat( prosiłabym o tytuły z nr lub skan) albo moze w internecie coś ciekawego? Będe wdzięczna za każda podpowiedź , bo więcej czasu chciałabym poświęcić na naukę na egzamin, a tym artykułem za bardzo nie mam kiedy się zająć.

Odnośnik do komentarza

Sweethope

:Padnięty: o matko moje dziecko mnie wykonczy:Szok:siadac mu sie chce ...caly czas brzuszki cwiczy...i non stop na rekach coby w pionie byc:Padnięty: rece opadaja od tych kilogramow:Oczko: teraz troszke mu sie drzemnelo:Zakręcony:

dzisiaj wchodzę do pokoju patrzę a moje dziecko na brzuchu :gasp:
pierwszy raz przekręciła się z pleców na brzuch...acha no i wczoraj zjadła jabłuszko, tzn. łłyżeczkę jabłuszka ;)

Odnośnik do komentarza

MYSZKA_MIKI
witajcie mamulki!

U nas nocka jak zawsze, nikosia zasnęła o 23 , obudziła się o 7 30 na butle i znów zasnęła do 10.
Ale wczoraj byłam zła, napisałam długi post i za żadne skarby nie chciał sie opublikować wiec na jeden dzień odpusciłam sobie.

Kochane mamusie, mam sprawę. Muszę napisać artykuł na uczelnie na temat " problemy polskiej służby zdrowia i propozycje ich rozwiązania". Czy trafiłyście może gdzieś ostatnio na artykuły na ten temat( prosiłabym o tytuły z nr lub skan) albo moze w internecie coś ciekawego? Będe wdzięczna za każda podpowiedź , bo więcej czasu chciałabym poświęcić na naukę na egzamin, a tym artykułem za bardzo nie mam kiedy się zająć.

Służba Zdrowia: Informacje - Diagnozy - Rokowania. Dziennik ogólnopolski. Ukazuje się od 1949 r.

Odnośnik do komentarza

OOOOO matko ale mi net muli :Padnięty: dzisiaj wyjątkowo wcześnie, bo pogoda trudna do zdefiniowania. :Śmiech:

Witam Dziewczynki i Lubego miłośnika jędrnych biustów :Oczko:

Nocka tragiczna i to nie z powodu bezsenności Młodego ale jednego włochatego stworzenia o imieniu Rudzik. Wściekł się i całą nockę spędziłam na wypuszczaniu go na pole i wpuszczaniu do domu :Padnięty::Padnięty:

Anulka witaj :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...