Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Sweethope
Anulka
Sweethope
joasiah slodziutka twoja Zuzia:), i piekna rameczka
ja kupilam malemu mleczko 2, i bede mu dawac raz dziennie, zobacze co bedzie, bo maly teraz cos sie znowu poprzewijal i wypija mi 210 ml lol co 3 h...aaaaaaaaaaaa nie wyrobie finansowo z mlekiem:/

:Śmiech:

no nie do smiechu mi, nie do smiechu...mam tylko nadzieje, ze bedzie wszystko ok:Męki:

uśmiecham się, że niezły z niego grubasek a nie z Twoich kłopotów Monia

Odnośnik do komentarza

Sweethope
joasiah slodziutka twoja Zuzia:), i piekna rameczka
ja kupilam malemu mleczko 2, i bede mu dawac raz dziennie, zobacze co bedzie, bo maly teraz cos sie znowu poprzewijal i wypija mi 210 ml lol co 3 h...aaaaaaaaaaaa nie wyrobie finansowo z mlekiem:/


A właśnie, bo miałam spytać, czy Wy jak zmieniacie dzieciom mleko to robicie to same czy konsultujecie to z pediatrą?

Pietruszce się piszczenie na maxa załączyło, normalnie w ultradźwięki wchodzi, a jaką ma radochę ;) :sofunny::smieszne:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Anulka
radość serca
Aniu a cóż to za nastrój? Mam nadzieję, że nikt i nic Cię tam nie stresuje...

nie Asieńko, tylko cały czas mam na tapecie diagnozę pediatry i zastanawiam się czy nie zbagatelizowała tego co do niej mówiłam :Rozgniewany:

Rozumiem Cię, ostatnio sama wkurzona wróciłam, ale u nas to pediatra w ogóle nie dała dojść do słowa, bo se polazła, straszne olewactwo (pisałam juz zresztą o tym)... Może nie martw się na zapas, bierz to co zapisała Majeczce nowego, a jak masz i tak wątpliwości to może skonsultuj to jeszcze z innym pediatrą...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...