Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Izabelin
marik
Asiu ano nie pospalam az tak mega bardzo bo chyba ze 3 razy wstawalam sprawdzac czy moje dziecie oddycha :Szok:

Izus u nas pierwszy raz sie taka nocka zdazyla :Oczko:

Maryś też tak mam. Jak się Młody w nocy nie budzi co 3 godziny do karmienia to budzę się sama i nadsłuchuje czy oddycha.

A co do nocki ... to przyjdzie taka noc, że i Mikołaj załapie o co w tym wszystkim chodzi :Oczko:

:Padnięty::Padnięty::Padnięty:a ja juz trace nadzieje, wydawalo mi sie , ze moj juz cos zalapywal, ale chyba mu sie nie podobalo i wszystko wrocilo do"status quo":Rozgniewany:

Odnośnik do komentarza

marik
Kasiu u nas prawie zawsze kolo tej godziny karmienie:Szok: a Philip Ci przesypia cale noce??

Marysiu, u nas wyglada to tak, ze Phillipek zjada ostatni raz najpozniej o 22:00 ( najczesciej 21:30 ) i spi do ok.6:00. Pozniej jak zje, to spi jeszcze ze 3-4 godzinki:) Nie moge narzekac i juz sie do tego przyzwyczailam, ale jak sie obudzi wczesniej, to jestem nieprzytomna, ale to tez na moje zyczenie, bo chodze spac zazwyczaj po 24:00. Dis mam w planie isc do lozka o 23:00 - ciekawe czy mi sie uda...

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20040706/n/Nasza+Victoria+Maria+/dt/-6/k/bb49/age.png
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/2/st/20070923/n/Nasz+Phillip+Leon/dt/-7/k/5903/age.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

My po szczepieniu. Maja waży 6730, zatem przytyła prawie kilogram. Lepiej niż ostatnio. Podejrzewam, że to ta butla trochę nam wagę podbiła.
Kiedy powiedziałam lekarce, że mała ma krzywicę to spojrzała na mnie pewnie tak samo jak mąż na Izkę. Kazała dawać jedną kroplę vigantolu zamiast devikapu i powiedziała, że jak za tydzień będzie się dalej pocić to mam podjechać i ustalimy co dalej.
Generalnie Maja na szczepieniu cały czas się uśmiechała. Nawet jak w nóżce miała igłę to kąciki były w górze. znowu została wychwalona przez panią doktor.

Całe szczęście, że odwiedziła mnie moja ciocia dzisiaj rano. Pomogła mi zatachać dzieci do auta. Samochód stał tuż pod klatką. Padał taki deszcz, że wszyscy byliśmy mokrzy.

A teraz pada śnieg od 15 minut. Warszawa biała.

Madziu śliczny scrap :). Maja w wieku Nadziejki ważyła 5860g :)

Odnośnik do komentarza

Kasiu ja mam podobnie, nieraz jak Piotruś zaśnie to zamiast się kłaść to zalegam, coś tam czytam, odpoczywam... Na szczęście te 7-8h udaje mi się najczęściej przesypiać, także jest ok :)

Anulka i Madzia macie zuch zdrowe córeczki, cieszę się, że wszystko dobrze i że szczepienia się udały... A Majusia jaka grzeczna :brawo:

Aniu u nas też sypie śnieg :Spoko:

A ja miałam trochę w chałupie posprzątać, ale stwierdziłam, że robię sobie dziś dzień luzaka, a co tam, raz nie zawsze ;)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Melduję się po spacerku. Ledwo przyszliśmy do domu a tu załamanie pogody, piździ jak w kieleckim :Szok: tak, że udało Nam się zaliczyć fajny spacerek.

Jutro albo w czwartek (zależy od tego kiedy małż dostanie urlop) jedziemy a konsultację, dzięki Bogu udało się załatwić to bardzo szybko.

Madzi, Aniu fajnie, że Maleństwa zdrowe i ładnie przybierają na wadze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...