Skocz do zawartości
Forum

Noworodkowe Mamulki Październik 2007


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

marik
no nie ukrywam ze mam taka nadzieje ze nie zwroci uwagi :) poza tym nie jest tak zle ale chcialam zeby bylo tak na cacy a teraz jest tak na pol cacy :Szok: ale bzdole jak potluczona normalnie

Co się przejmujesz, najważniejsze żeby wszyscy w dom byli i coby koperta była :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Izabelin
marik
no ja tez stale w jednym miejcu w okolicy ucha a zanim mi ktos otworzyl oczy ze to skaza i mimo liszaja wpierdzielalam dalej jogurciki serki itd to liszaj sie powiekszal i przechodzil na polika brrrrrrrrrrrr jak sobie to przypomne to mnie trzesie normalnie:Szok:

No widzisz Maryś ja po mleku, serkach i jogurtach sram (sorry) dalej niż widzę :Zakręcony:

:sofunny::sofunny::sofunny::sofunny:

Odnośnik do komentarza

dziendoberek dziewczyny
narzekalam na moje dziecie a ono mi dzis niespodzianeczke sprawilo:Śmiech: jedzonko o 20,po22 herbatka potem 1 i 6.20 takze jestem wyspana
tak jak sobie obiecalam zaczelam malemu wprowadzac 2 mleko ale stopniowo, mieszam jeszcze z 1 zeby nie bylo za geste....moze dlatego dluzej spal w nocy:Nauka:hmmmmm
odebralam butelke wczoraj i powiem , ze jest ok, malemu fajnie sie z niej pije, a mam jeszcze lyzeczke do kaszek od 4 misiaca:) fajowa do polowy sie wygina...elastyczna
aha w pudelku byla tez reklama czegos takiego
NOWOŚĆ !!!

Baby Safe FeederTM

- Bezpieczny sposób karmienia dzieci.

Karm swoje dziecko w bezpieczny sposób - tak aby się nie zakrztusiło. Używaj specjalnej siateczki do karmienia dzieci owocami, świeżymi warzywami, ciasteczkami,...

Baby Safe feederTM to idealny sposób na bezpieczne gryzienie i rozdrabnianie pokarmów. Tylko całkowicie rozdrobniony pokarm przechodzi przez siateczkę.
http://img409.imageshack.us/img409/1262/babysafefeederminipn4.jpg
czegoz to ludzie nie wymysla...strona na ktorej bedzie mozna zobaczyc cene cacenka jeszcze w opracowaniu

Odnośnik do komentarza

Stronka za Mikołajka, Izunia trzymajcie się!!!

Hej Kochane

Nocka w sumie dobra, tylko że Piotruś w ogóle nie chciał zasnąć, chichrał się i nawijała, zasnął przed północą, jak padłam jak kawka, spaliśmy do 7:30...

W ogóle to weszliśmy w stadium tego, że Maluszek już nie tyle ładuje piąstki do buzi, a po prostu palcami drapie się i grzebie po dolnym dziąsełku... chyba zaczynają się "dobre" ząbkowe czasy, na razie widać że nic Go nie boli, marudny nie jest, ale czuję że nieźle Go tam swędzi...

Monia super :) Cieszę się, ze pospaliście sobie i fajnie, że jesteś zadowolona z nowej butli :Spoko:

Izunia trzymamy z Lubym kciuki za Mikołajka... będzie ok...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...