Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Jak dbacie o paznokcie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś chodziłam do kometyczki na zabiegi parafinowe, teraz korzystam z rękawiczek nawilżających - są tańsze, można wykonać zabieg w domu i są mega skuteczne. Ja kupuję w Auchanie Exclusive Cosmetisc Spa, są one doskonałością roku według Twojego Stylu :-) Super odżywiają dłonie i skórki wokół paznokci i mam wrażenie, że nawilżają także same płytki. Staram się oprócz tego nie stosować zmywaczy z acetonem, a pod ciemny lakeir zawsze stosuję bezbarwną bazę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a ja nie maluję paznokci od 4 lat:) w ciąży przeszkadzał mi zapach lakieru, po porodzie nie miałam na to czasu, mnie bardzo służą hormony ciążowe i te z okresu karmienia piersią, paznokcie mam mocniejsze:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wcześniej malowałam sama na jakieś pasujące do ubioru kolory, jednak teraz lecę bezbarwnym. Czasami przed większym wyjściem, bankietem, kolacją idę do kosmetyczki, żeby je ładnie ozdobić :))

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są podzielone opinie co do odżywki z eveline, jednak ostatnio moja przyjaciółka pokazała mi efekty po tygodniowym stosowaniu i byłam w szoku, bo gdziekolwiek nie byłyśmy i czegokolwiek nie robiłyśmy - jej paznokcie się łamały, dosłownie jak papierki. Powiedziała, że przez trzy dni nakładała warstwę na poprzednią, następnie zmyła i powtórzyła proces dwa razy. Może to śmieszne, ale musiałam dotknąć bo nie wierzyłam, jak się wzmocniły i stwardniały :)

Jestem w 10 tygodniu i 1 dniu ciąży :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kiedyś stosowałam tę odżywkę z Eveline, bo przy kilku warstwach dawała świetny kolor, ale nie zauważyłam jakiś spektakularnych efektów. Za to te rękawiczki exclusive cosmetics spa dla dłoni są świetne, bo działają też fajnie na pazurki nawilżając płytkę. Tylko podstawą jest później nie zmywanie ich zmywaczem z acetonem, bo to przesusza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Karolina Kowalczyk

Ja stosuję różnego typu odżywki, a dodatkowo żeby paznokcie ładnie wyglądały ozdabiam je na różny sposób.
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość arwena88

Ja staram się dbać o paznokcie, ale i tak mi się łamią i brzydko wyglądają:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jorwina

Najlepiej dopasować manicure do swojego typu paznokci bo nie dla każdego manicure będzie najlepszy. Kiedyś chodziłam na japoński, ostatnio jednak bardzej wole hybrydy. Co dwa tygodnie mam robione pazurki oraz nie musze się o nie troszczyć bo wygladaja bardzo dobrze. Trzymalyby sie o wiele dłużej ale denerwują mnie odrosty i jakoś nie wyobrażam sobie chodzić z nimi dłuzej ;)
[reklama usunięta]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam sprzęt do pedicure/manicure elektryczny firmy Profi Care 3004 i tym czyszczę płytkę paznokcia a potem przelecę odżywką do paznokci i naprawdę ładnie wyglądają przez 5 dni potem trzeba powtórzyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze w dbaniu o dłonie przydają się odżywki do paznokci i oliwki do skórek. Ja kupuje firmy Eveline, ostatnio odżywka do skórek Bio jest u mnie na tapecie. Ma naturalne olejki i witaminy, więc działa szybko zmiękcza skórki, które od razu stają się piękniejsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Graca

Dziewczyny, mam dosyć suchą skórę, na rękach też, wypróbowałam Krem z koziego mleka do rąk Ziaja. Jak dla mnie bardzo ładnie pachnie, ale nie można nakładać zbyt grubej warstwy. Dłonie są po nim bardzo gładkie i przyjemne w dotyku (dla drugiej osoby rzecz jasna )
Co do łamliwych paznokci, potrafiłam uhodować dosyć długie, ale nie mogłam grzebać w wodzie, bo mi się łamały. Wypróbowałam odżywkę do paznokci z Joko( jest seria tych odżywek, na różne problemy z paznokciami) - Aktywna Kuracja Wzmacniająca do paznokci i powiem Wam, że zużyłam całą - nakładałam jako podkład pod lakier, jako lakier bezbarwny, a także na lakier jako utwardzacz. Teraz jej nie używam, a paznokcie są twarde i długie. Tak myślę, że chyba to zadziałało, bo mogę wykonywać wszystkie prace domowe i jak na razie(odpukać :) ) nic mi się z nimi nie dzieje.

Jakie macie rownież zdanie na temat lakierów od Provocateur:

https://provocater.pl/pl/p/036-Bunny-Rouge-lakier-hybrydowy-Provocater-7ml/78

Przyznam, ze kręci mnie ten odcień na lato :) 

600_600_productGfx_8ee236e20a8a2bd77ffb1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bojna9

Ja na przykład noszę hybrydy, dzięki temu nie łamię sobie ciągle paznokci ani ich nie obgryzam ;) No i mam wtedy ogarnięte skórki. Polecam MO’s Beauty Shop w tym właśnie zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...