Skocz do zawartości
Forum

Kwiecień 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam w poniedziałek :)

Malaga,Nastka powodzenia na wizycie!

Malaga super mechanik! Skopiowałam zdjęcie pokaże męzulowi gdy wróci w weekend:smile_move:

kofiak u mnie tez wanna zapchana, a mezul w pracy, więc sama dziś muszę podziałać ale strasznie się boje spotkania z pajączkami....brr..
A z kompem to nieciekawie u ciebie. Wirus jakiś? Jak wirus, to spróbuj przeskanowac online: Skaner On-line - ale tylko na IE. bo na Mozilli nie zadziała.
Twój tata super przygadał tym Jehowym!! :smile_jump: Fajne musiały mieć miny:sofunny:

Nastka88 cellulitem się nie przejmuj. Wiekszośc ciężarnych go ma - ja też. Nadzieja w tym ,ze zniknie po porodzie...

Ja od kilku dni męczę się z bólem w krzyżu i pachwinach. Niekiedy czuje ból jak na okres bardzo często twardnieje mi brzuch.To chyba normalne przy tak duzym brzuchu. W czwartek mam wizytę (pewnie bez USG) i tak sobie mysle, że zapytam gina o cesarkę na życzenie - w sensie ceny:smile_move:
Męzul mój strasznie się stresuje, że będzie mnie bolało i namawia mnie na cesarkę. Chłop mi się nerwowo wykończy, co w jego pracy raczej niewskazane:smile_move:
Wkleiłam dziś fotkę mojego wielkiego brzucha (i sadełka) w galerii:smile_move: Kto chętny może looknąc:smile_move:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/38088.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/z39hkh1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/a1hb400375jsh7d7.png

Odnośnik do komentarza

Inka ten wirus to tzw. wirus Policja :D Niestety o scanowaniu kompa nie ma tutaj mowy, to wyższa szkoła wirusów hehe
U nas jeszcze z wanny woda schodzi z tym że bardzo wolno a jak juz przestanie to nie wiem, trzeba chyba będzie pół łazienki rozebrać :/
Super mamuśka wyglądasz !!! Brzuchol spory jak na ciążę przystało :) Ja też mam spory, najpierw wchodzi do pokoju brzuch a potem ja :D

Odnośnik do komentarza

hej.
Miałam coś napisać, ale z lekka się zasmuciłam po przeczytaniu dwóch postów.
I tylko do nich się odniosę.

NATALIA przykro mi, że ta kobieta świadek wparowała od tyłu, i zakłócała Wam spokój- pewnie miała coś ważnego do przekazania.
Wiem, że nie masz nic przeciwko , bo juz kiedyś o tym pisałyśmy.
Nawiązując do tego...

KOFIAK myślisz, że Twój Tata fajnie przygadał? No nie sądzę.
Raczej było to chamskie.
Możecie nie znać Świadków i ich nie lubić, ale wyobraźcie sobie, że oni tez pracują, mają swoje rodziny i obcy faceci im wiszą...
Możecie sobie na mnie popatrzeć i widzieć jakie życie prowadzą Świadkowie.

Ciekawe jakby Jezus zapukał do jego drzwi, czy też by mu tak odpowiedział...

INKA i podobnie do Cb. Miny pewnie miały niewesołe, ale spokojnie nauczyliśmy się żyć z takim traktowaniem.
Szkoda, że nikt nie pomyśli co oni chcą przekazać, i czy aby niektórzy nie żyją w kłamstwie religijnym...

To tyle.
Nie obrażajcie się na mnie , ale wkurza mnie takie coś.
Nie oceniajcie wszystkich po zachowaniu jednostek, a te kobietki nie zrobiły nic złego.
A , że niedziela, widocznie w tygodniu pracują.

Miłego dnia.

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

jbio osobiście nie mam nic do świadków, myslę nawet, że ludzie z tej wiary są "lepsi" niż z naszej, niepotrzebnie poczułaś się urażona... A ojciec miał już przesyt, jak co niedziele było to samo, mnie też to wkurzało bo skoro mówisz komuś coś jeden, drugi i dziesiąty raz i on nie rozumie to wiesz... ileż można...
Nie wkurzaj się mamuśka :36_3_15:

Odnośnik do komentarza

KOFIACZKU niech im powie, że mają zapisać iż sobie nie życzy ich wizyt.
Jest tak , że tzw. teren co jakiś czas ma ktoś nowy, i możliwe , że znów poszły.
Jakby miały to zapisane nie zrobiły by tego.

Już nieważne. Se napisałam i mi przechodzi.
Znacie juz mnie trochę więc wiecie, że czasem najpierw coś przeżywam, a potem mi przechodzi.

A u nas Maja znów ma coś z uchem.
Cholewka ile można być na antybiotyku?
Już wczoraj wieczorem zaczął się ból, i rano znów. Nie wiem czy pójdzie do przedszkola czy do lekarza.
Mam jeszcze godzinę na decyzję.

A wczoraj zza krzaka trochę dziewczyn wyjrzało, a ja miałam dzień na gotowanie i zabawę z dziećmi i mi się dobrze w krzakach siedziało.
Ale czy mi się wydaje czy Monika znów ucichła?

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

Witam poniedziałkowo (ziewaaaaaaaa)
Już byliśmy w biedronie i wróciłam zeźlona :D bo nie było poduszek i kocyków typowo chłopięcych , znaczy sie był spidermen i auta,ale jakos nie przemawiały do mnie, ale za to dla dziewczynek było full a to kubus a to myszka minnie, hello kitty jakies wróżki .... R. sie smiał bo porwotą drogę milczałam :P

No no Inka mamuśka jak sie patrzy :)

Wizyte mam o 12:30 ale ostatnio było tak , ze jak sie przyszlo tak sie weszło, wiec może pojde o 11 :)

Ale dziwna noc mialam, co chwila sie budziłam jakies głupie sny miałam

No nic lece cos zjesc :) do później :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

jbio nie będę ciągła tematu ale uwierz, że nie były to nowe osoby... Dobrze, że Ci przechodzi bo naprawde niepotrzebnie wzięłaś to do siebie :*
A u Was znów ucho na tapecie... a gorączka też jest ? Nienawidzę ucha bo z tego może się niezły badziew rozwinąć :/ No i jak boli...
Monika pewnie przez ten remont nie ma kiedy zajrzeć...

Odnośnik do komentarza

jbio świadkowie Jehowy działają mi strasznie na nerwy! Ja nie chodzę do ich domów i nie nakłaniam do przejścia na swoją wiarę! A oni są strasznie natrętni i często :"nie jestem zainteresowana" nie wystarcza. Gdy otwiera się im drzwi od progu zaczynają swoją nawijkę, a wystarczyło by: "czy jest pan/i zainteresowana naszą religią?" i wtedy zaoszczędzili by sobie i innym niezręcznych sytuacji. Takie jest moje zdanie.
Na szczescie na moim osiedlu już kilka lat mamy spokój, bo nie chodzą po domach...

kofiak Policja:whoot: ?

Ale mnie dzisiaj skóra swędzi..zadrapie sie chyba na śmierć :36_11_1:
Dziewczyny puchną wam stopy i dłonie? U mnie to rano i wieczorem robią sie czerwone i grubaśne. W pierwszej ciąży tego nie miałam. I do tego wzrok mi się pogorszył. Mam minusy (0,5-1 dpt) i ostatnio widzę znacznie gorzej :no1:


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/38088.png

http://fajnamama.pl/suwaczki/z39hkh1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/a1hb400375jsh7d7.png

Odnośnik do komentarza

Heloł Mamunie :)
Witam po weekendowo :)

Odpiszę wpierw a potem relacja z mojego weekendu :)

Dorciu wiesz ile kobiet tyle opinii o szpitalach ja jestem niezadowolona z porodówki, którą moja siostra się zachwyca i takich przykładów szło by milion :) a czy prywatnie to lepiej nie wiem moja koleżanka miała w październiku opłaconą cesarę a i tak mimo, iż prywatnie zrobił jej się krwiak na bliźnie i zakażenie jakieś wdało długie bolesne leczenie ją czekało a widzisz prywatnie.

DLA WSZYSTKICH PYTAJĄCYCH O KAPCIE :P ciut lepiej ale to wina girek :/ kapcie zaczynają naciągać tym wyjątkowym aromatem :P no cóż niedługo będzie to moim znakiem rozpoznawczym :P mam nadzieję, że zniknie wraz z brzusiem ciążowym :P

Kofiaku plaki węgierskie hmmm chyba znów zrobię :D a przyznaj się lepiej co Ty oglądałaś, że Cię taki wirus dopadł :P

Clauwi gratuluję udanej wycieczki ale kiedy Ty znajdziesz chwilę na dbanie o siebie i wypoczynek?

Anna na rzucanie pożyczę Ci moje kapcie zobaczysz jakie będą skuteczne na spóźnialskiego chłopa więcej się nie odważy :D

Jibio gratuluję zakupów głupotki a pewnie ogromnie cieszą :D

Nastka dzięki za cynk z bronką ;) a po drodze od kofiakowej do mnie podjechać prawie jak rzut beretem :D zmartwiłaś mnie kocykami :/ ale już nie musze iść :)

baby skończcie lamenty na wagę przecież wszystkie razem i z osobna jesteśmy przepiękne :D chciałybyście byc chude bez brzusiów :P jo ni kocham moje 18 kg i nie oddam nikomu :D i kolejny temat który chcę poruszyc to wiara ja tam do jechowych nc nie am bo mam podobne zdanie np o katolikach czy ewangelikach każda wiara jets taka sama bo to jak się ją odbiera zależy od ludzi a w każdym wyznaniu mogą trafić się fanatycy np moja starsza siostra ma problem posyłać do mnie dzieci bo mam takie a nie inne zdanie na temat całej otoczki kościoła ale to chyba nie znaczy, że jestem chodzącym szatanem i jestem zła przecież dzieciom tego nie wtykam :/ pomijając że w życie kościoła angażuje się bardziej niż w swoje rodzinne :/ więc nie tylko jechowi maja za uszami :/

mi weekend minął za szybko :/ jak zwykle za mało czasu dla nas troje :( ale miły weekend byliśmy wczoraj odwiedzić kuzyna od Romka miło sie posiedziało wymyśliliśmy prezent na 30 do Jego siostry i git :D za tydzień jadę na zakupy :D jupi to juz bedę miałą wszystko i gratis butki i torebke tylko jtorebki jeszcze nie mam wymyślonego fasonu ale się ogarnę mam czas jeszcze :D

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hwbxxts7k.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zrz63e5e5zbtg6e4.png

Odnośnik do komentarza

kofiak

clauwi widać, że Ci dooopa odżyła :D Myslę, że jakbyś się naprawde źle czuła to dałabyś sobie na wstrzymanie a jak jest dobrze to szalejesz na całe majty :D

no wlasnie "najgoersze" jest to ze ja sie czuje zarąbiście :D ale wiem ze ta szyja puscila i rozwarcie sie zrobilo, ale jakos adhd roznosi i z lekka zapominam o tym drobnym fakcie :D

Malagaaa

Wczoraj po obiedzie pojechaliśmy najpierw do moich dziadków i rodziców , później do teściów i sie kutwa zrobiła 22 . Najlepiej bo teściowa z dziewczyną T brata zaczęły szykować kolację (bo poza nami był jeszcze T chrzestny z rodziną) no a ja mówie kicham nie idę bo już i tak miała dość siedzenia na fotelu pare godzin . ale czułam ze jest jakiś problem ale sobie mówie olać to :D za to po kolacji oczywiście syf na stole wszyscy poszli na papierosa a dziewczyna szwagra sru do góry do pokoju i kit . no wiec wzięłam sie za sprzatanie to nikt mi nie pomógł wyzmywałam garów po 10 osobach i kolacji i jak juz skonczyłam to ta zeszła z góry i jeszcze kubek do zlewu wsadziła ..... ja na prawde sie ciesze jak nie wiem ze juz sami jestesmy i sama sobie robie ...

Clauwi kochana Ty chyba chcesz urodzić pierwsza ! ;) kochana oszczedzaj sie oszczedzaj !! Bo po tyłku !! A co do świadków to oni jako oni mi nie przeszkadzają ale jak można wejść komuś do domu ?! jak na moje troche przesada nie ;/

suuuuper, zeby jeszcze ciezarna wykozystywac do tego :/ moglaby d.. ruszyc i zrobic za Ciebie
ja moge rodzic ale po 18 marca:D hehe

Malagaaa

Wyobraźcie sobie ze jest 4 marca a ja nie dostałam jeszcze pieniędzy z Zus-u za luty ;/

hehe ja dostane dopiero po 13 marca bo dzwonilam ... powaleni są !!!

Asia28

Clauwi gratuluję udanej wycieczki ale kiedy Ty znajdziesz chwilę na dbanie o siebie i wypoczynek?

baby skończcie lamenty na wagę przecież wszystkie razem i z osobna jesteśmy przepiękne :D chciałybyście byc chude bez brzusiów :P jo ni kocham moje 18 kg i nie oddam nikomu :D i kolejny temat który chcę poruszyc to wiara ja tam do jechowych nc nie am bo mam podobne zdanie np o katolikach czy ewangelikach każda wiara jets taka sama bo to jak się ją odbiera zależy od ludzi a w każdym wyznaniu mogą trafić się fanatycy np moja starsza siostra ma problem posyłać do mnie dzieci bo mam takie a nie inne zdanie na temat całej otoczki kościoła ale to chyba nie znaczy, że jestem chodzącym szatanem i jestem zła przecież dzieciom tego nie wtykam :/ pomijając że w życie kościoła angażuje się bardziej niż w swoje rodzinne :/ więc nie tylko jechowi maja za uszami :/

ja tez na wage nie narzekam :D

ja tez nie praktykujaca i mam z lekka olewatorskie podejscie do wiary ... jakiejkolwiek ... ale patrzac na fanatyzm np. tesciowej smiem twierdzic ze swaidkowie to sekta :/ pranie mózgu co tydzien ...

dzisiaj ogarniam chalupke a jutro zaczynam kurs fotografi dla mam :D

Odnośnik do komentarza

Nasza Agatka jest od wczoraj w szpitalu :( Rano miała bolesne twardnienia brzucha, bóle podbrzusza naprzemiennie z bólami krzyżowymi. Lekarz zalecił jej podjechanie do szpitala na KTG. Po badaniu ginekologicznym zdecydowali, że ma zostać w szpitalu, ma skróconą szyjkę i rozwarcie na palec, Kajtuś waży 2 kg. Do tej pory miała 3 razy KTG i od wczoraj wlewają w nią fenoterol. Po pierwszych minutach myślała, że wykorkuje. Jak zmniejszają jej tempo wypływu kropli jest lepiej ale jak tylko zwiększają to dostaje drgawek i kołatek serca. Dzisiaj jest juz znacznie lepiej, brzuch przestał jej szaleć, jest w miare uspokojona. Na obchodzie powiedzieli jej, że leki będzie przyjmować przez 2 tygodnie a potem odstawienie... Może jutro brat przywiezie jej internet :) Pozdrawia wszystkie Kwietniówki !!!

Oczywiście napisałam jej, że trzymamy za nią i za Kajtusia kciuki i czekamy na nią bo bez niej forum to nie jest forum :) A Kajtuś mam nadzieję, że wytrzyma jeszcze trochę w brzuszku !

Odnośnik do komentarza

asia kup sobie może jakieś psikadła do stópek, teraz tego pełno, może w aptece coś doradzą. Wierzę, że jest to dla Ciebie troche krępujące :/ Ja też chce sobie jakąś torebke kupić i kompletnie brak mi koncepcji, może bliżej wiosny jakies fajne fasony wejdą, hmmm

Dziewczyny, wiara to temat rzeka... pomijam już zwykłych ludzi, patrząc na księdza z jednej znanej mi parafii to normalnie lepiej nie mówić, zabił kilkoro ludzi po pijaku samochodem, ma dzieci, na msze się spóźniał, przychodził pijany, normalnie w pale się nie mieści... I to jest kapłan ??? Nawet biskupi nic na to nie reagowali :/ W każdej wierze znajdzie się czarna owca, są ludzie i ludziska...

Odnośnik do komentarza

kofiak
Nasza Agatka jest od wczoraj w szpitalu :( Rano miała bolesne twardnienia brzucha, bóle podbrzusza naprzemiennie z bólami krzyżowymi. Lekarz zalecił jej podjechanie do szpitala na KTG. Po badaniu ginekologicznym zdecydowali, że ma zostać w szpitalu, ma skróconą szyjkę i rozwarcie na palec, Kajtuś waży 2 kg. Do tej pory miała 3 razy KTG i od wczoraj wlewają w nią fenoterol. Po pierwszych minutach myślała, że wykorkuje. Jak zmniejszają jej tempo wypływu kropli jest lepiej ale jak tylko zwiększają to dostaje drgawek i kołatek serca. Dzisiaj jest juz znacznie lepiej, brzuch przestał jej szaleć, jest w miare uspokojona. Na obchodzie powiedzieli jej, że leki będzie przyjmować przez 2 tygodnie a potem odstawienie... Może jutro brat przywiezie jej internet :) Pozdrawia wszystkie Kwietniówki !!!

wazne ze jest lepiej i udalo sie zatrzymać Kajtusia w srodku !!

a ja wlasnie zrobilam zakupy w ikei online:D u mnie w regionie nie ma ikeii najblizsza ponad 100 km, ale katowice wprowadzily mozliwosc wysylki :) koszt dostawy 24,99 wiec nie wyszlo zle a zamawialam 4 pudla pod kanape i sporo pierdol kuchennych i dla maluszka :) ciekawe jaki bedzie czas realizacji :)

Odnośnik do komentarza

Kofiaczku dziekujemy za info, biedna Agatka kurde no nerwy mnie biora!! Co ona sie w tej ciazy naprzezywa, jeszcze ona tak dba o siebie i ja to musi spotykac :( kur* niesprawiedliwe to wszystko... A mowila ostatnio, ze gorzej sie czuje. Teraz jeszcze ten fenoterol ;/ mam nadzieje ze Kajtek dwa tygodnie poczeka i jeszcze z kilogramik urosnie, a co ;) AGATKO TRZYMAJ SIE I WRACAJ SZYBKO!!!to dobrze zrozumialam, juz do konca w szpitalu bedzie?
MAlaga i Nastka- trzymam kciuczki.za.dobre wiesci i sluszne wagi malenstw, coby nam razniej bylo ;)
Inka wydaje mi sie, ze pogarszajacy sie wzrok moze byc podstawa do cc jesli Ci zalezy na tym- zle mysle? Ja ostatnio slysze tylko o powiklaniach i przy sn i cc i troche mi mrozi krew w zylach, ostatnio czytalam jak lekarze zmuszaja do rodzenia.sn zbyt duzych dzieci jak na mozliwosci kobiety i potem szkoda gadac co sie dzieje brrr chce juz rodzic ale jednoczesnie zaczynam coraz wiecej myslec :| durna, ale dzisiaj rano wstalam z mega bolem brzucha jak na okres i tak siedze na lozku i mysle- jeszcze nie teraz, no jak?! ;) ale z drugiej strony iswiadomilam sobie, ze niedlugo tak bedzie- obudze sie a to bedzie JUZ!!;) okresu tez zazwyczaj dostawalam w lozku hehe ciekawe czy porod taksamo w nocy/ nad ranem mnie chwyci ;)
Co do religii to temat rzeka- kazdej nalezy sie szacunek i tyle, znam duzo wiecej katolikow ktorzy mi zaszli za skore niz Swiadkow z prostego powodu- znam ich wiecej ale katolicy coraz czesciej maja olewczy stosunek do tematu religii wiec jak ktos walczy o swoja religie to wydaje namm sie to dziwne i nietypowe jakies. ja i tak czuje,ze jak dalej bedzie tak jak jest, to muzulmanie opanuja swiat,bo oni serio walcza za swoja religie i nie dadza zlego slowa na nia powiedziec a katolicy i ogolnie chrzescijanie zaczynaja sami jak mowilam olewac sprawe i jest im wszystko obojetne albo wrecz sami ja wysmiewaja itp. W sumie sie nie bardzo dziwie, bo to co sie dzieje z.kosciolem katolickim to jest jakas pomylka obecnie i uwazam ze nikt tak nie szkodzi naszej religii jak kosciol wlasnie. namieszalam ale mam nadzieje, ze rozumiecie o co mi chodzi- jak ktoras z nas powie cos zlego o ksiedzu to reszta przyklasnie potwierdzi i przyzna racje, a Jbio staje w obronie swojej wiary i jej wyznawcow- to jest taka roznica. A jbio powinnas spojrzec na to z drugiej strony tez- wiele razy bylam zaczepiana przed swiadkow i oni napraawde nie reaguja na grzeczne "nie, dziekuje"- moze Ty trafiasz na innych i z pewnoscia sama inna jestes, ale to o czym mowia dziewczyny to nie sa wyjatki a norma, serio serio i dlatego zrazacie troche do siebie ludzi, przez szerzenie wiary "na sile".
u mnie slonko od szostej rano pukalo w okno,to mu zaslonilam rolety :P ale przed dziesiata wstalismy i az milo spojrzec w okno:) ale tesciowa mowi, ze zimno jak diabli. Czyli poki co slonce oszust ;)
Asia temat kapciuszkow smierdziuszkow chyba tylko na ciazowym forum mogl taka kariere zrobic :D
No nic, zycze udanych wizyt, walki z wannami i wirusami, milego dnia ogolnie ;) :*

http://www.suwaczki.com/tickers/zud3skjopc63m9b7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9ltfxzdv4jn6wtgk.png

Odnośnik do komentarza

Biedna AGATA , ale jak juz pisałyście najważniejsze, że Kajtuś nadal u MAmy.

Kończąc temat Św.
DORCIA masz absolutną rację, że są ludzie i ludzie.
Przykro się słyszy o namolnych Świadkach, ale wiem , że tacy istnieją.
I zgodzę się z Tobą, że tym można zrazić, jednak tak jak przez kościół nie możemy oceniać wszystkich katolików tak przez kilku Świadków całej organizacji.

Nie miło jest też słyszeć , że ktoś twierdzi jak CLAUWI, że to sekta.
Jeśli Twoja teściowa jest Św i to nadgorliwym to jej problem, ja jakoś nie mam cotygodniowego prania mózgu.

INKA z Tobą się nie zgodzę. Bo jako wierni katolicy-naśladowcy Chrystusa powinniście chodzić i głosić po miastach i wioskach jak on.
Teraz wiesz dlaczego i my chodzimy-staramy się naśladować Jezusa i jego uczniów.

A u nas dzisiaj kilka ulic zamkniętych, bo jakiś alarm bombowy- chyba za blisko Belfastu i IRA mieszkam :)

ASIU mam nadzieję, że zapach zniknie wraz z ciążowym brzusiem a nie girki :))) super, że weekend udany :)

Maja ma znów antybiotyk. no ile można.
KOFIACZKU chyba WIKI nie przebije Maji 3 antybiotyk w ciągu m-ca...

http://www.suwaczki.com/tickers/xrots65g3rdz5uhv.png

http://www.suwaczki.com/tickers/9jm9rjjgst2xc7oz.png

Odnośnik do komentarza

dorcia nie wiem kiedy Agata wyjdzie, może jak brzuchol będzie wyciszony przez kilka dni to ją wypuszczą do domu ale to tylko moje gdybanie, trudno wyczuć, narazie nic o wychodzeniu do domu nie pisała...
Nieładnie tak zasłaniać rolety przez słonkiem, mimo, że z niego "oszust" to jednak tęsknimy za nim ;) Ja tez od jakieś 4-ej miałam bóle takie niby-miesiączkowe plus jeszcze lędźwia, oby jakoś przezyć jeszcze te pare tygodni...

clauiw nie ma to jak katowicka Ikea :D No i zakupy bez wychodzenia z domu, to lubie ;)

jbio no nie wiem, licytowac się nie będę ale jak Wiki po ospie złapała właśnie najpierw oskrzela - antybiotyk, potem poszło na uszy - znowu antybiotyk i tak przez dwa mniechy był antybiotyk za antybiotykiem, bo nie przechodziło, w końcu zastrzyki pomogły :/ To była masakra, potem grzybki, grrr jak sobie przypomne...
Zdrówka dla Maji, oby szybko przeszło !!!

Odnośnik do komentarza

kurcze ... to Nam Agatka psikusa zrobiła :( oby było wszystko dobrze :)

Dorcia jak dobrze kojarze to sporo z Nas bierze fenoterol :) ja mam brac do 36 tc włącznie, miałam brac do 34 ale mi przedłużyła dawke

Nooo zjadłam twarożek wkroiłam sobie pomidorka i ogórka mmmm jakie to dobre było :P a przed twarozkiem wszamałam kisiel :D nie nooo przeginam :P ale mówie nie wiem ile mi sie zejdzie u lekarza to zjem na zapas :D ale ja głupia jestem :P

dobra przyszpachluje okragla gębe i toczymy sie :P

ahhh zapomniałabym w niedziele jedziemy na brzuszkowa sesje :) ciesze sie ale z drugiej strony nie wiem co z tego wyjdzie jak ja juz taki kloc :)

http://www.suwaczki.com/tickers/oeuaebkmw2dc0gtw.png

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=47111

Odnośnik do komentarza

A ja już dwie porcje torta wciągnęłam po śniadaniu :D Któraś ma ochotę ? :)

jbio ja byłam przerażona wtedy tymi antybiotykami, dziecko nie chorowało wogóle a tu w żłobie ospa a potem to już niekończąca się opowieść :/ Potem pomogła nam bardzo ta szczepionka na uodpornienie, kilka miesięcy spokoju było, od grudnia znowu coś się przyplątowuje ale to już pikuś w porównaniu z tamtymi przygodami... No i ucha od tamtej pory nie mieliśmy na tapecie, tfu tfu, żeby nie wykrakać :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...