Skocz do zawartości
Forum

Czy to już koniec?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowa i potrzebuję rady. Dzisiaj byłam u lekarza i okazało się ze moj dzidzius zyje, ale sie nie rozwija. Zatrzymal sie na około 6 tygodniu a jestem juz w 11? czy to juz koniec? prosze o odpowiedz , na jutro mam termin do szpitala na zabieg. pomocy!!!

Odnośnik do komentarza

proponuje zebys udala sie do innego lekarza zeby potwierdzic czy rzeczywiscie tak jest..

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Tak myslę, ale tak sie boje!!!

z tego co piszesz to faktycznie ..optymistycznie to nie wyglada..5 tyg roznicy to bardzo duzo...to bylo Twoje pierwsze usg?

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Witam, jestem tu nowa i potrzebuję rady. Dzisiaj byłam u lekarza i okazało się ze moj dzidzius zyje, ale sie nie rozwija. Zatrzymal sie na około 6 tygodniu a jestem juz w 11? czy to juz koniec? prosze o odpowiedz , na jutro mam termin do szpitala na zabieg. pomocy!!!

Tak jak dziewczyny radzą. konsultacja z innym lekarzem, bez nastawiania się na jakieś niespodzianki, ale dla pewności.
napisałaś, ze dzidziuś żyje- tzn, ze bije serduszko?
Powodzenia! wszystkiego dobrego!

Odnośnik do komentarza

dziekuje wam kochane za słowa otuchy. niestety nie udało sie utrzymac tego małego Robaczka:(( stawiłam sie w szpitalu i po badaniach wyszło ze serduszko juz nie bije, nie było juz nadziei. mój mały Aniołek odszedł 19.07 i to chyba było najgorsze przezycie w moim zyciu. Dziękuje że pisałyscie do mnie miłe słowa. dalej musze sobie radzić sama. mam jeszcze 5-letniego syna. jest dla kogo zyc. dziekuje!!!KASIA

Odnośnik do komentarza

cinamoonka
kasiula060707
Tak myslę, ale tak sie boje!!!

z tego co piszesz to faktycznie ..optymistycznie to nie wyglada..5 tyg roznicy to bardzo duzo...to bylo Twoje pierwsze usg?

to BYŁO MOJE PIERWSZE USG, ALE W SZPITALU INNY LEKARZ ROBIŁ MI JESZCZE RAZ, BEZ UDZIAŁU MOJEJ LEKARKI.NIE BYŁO SZANS NA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA. DOSTAŁAM CYTOTEK I KONIEC. KONIEC WSZYSTKIEGO:((

Odnośnik do komentarza

Piszę znowu bo zaczynam się martwić. Dziewczyny powiedzcie mi ile czasu tak średnio krwawi się po poronieniu( po zabiegu). Jak wyszłam w sobote ze szpitala to plamiłam delikatnie i była to taka brudna wydzielina. Wydawało mi się że już się kończy a tu na wkladce pojawiła się krew. Już trzeci dzień tak po odrobinie ale jednak i mam wrażenie że coraz bardziej krwawię. Już staram się odpoczywać jak najwięcej ale i tak nic to nie daje. Czy tak powinno być czy coś się dzieje nie tak? Proszę o odpowiedz.
P.s. W czwartek mam wizyte u ginekologa. Nie za pózno?

Odnośnik do komentarza

Nie mam jeszcze wyniku histo-pat i nic tak dokładnie nie wiem ale już chyba nie jest źle. Dostałam tylko leki na małą dolegliwość po antybiotyku i luteine i będe się leczyć. Dzięki za zainteresowanie, naprawde takie fora bardzo dużo pomagają. Buziaczki

Odnośnik do komentarza

kasiula060707
Piszę znowu bo zaczynam się martwić. Dziewczyny powiedzcie mi ile czasu tak średnio krwawi się po poronieniu( po zabiegu). Jak wyszłam w sobote ze szpitala to plamiłam delikatnie i była to taka brudna wydzielina. Wydawało mi się że już się kończy a tu na wkladce pojawiła się krew. Już trzeci dzień tak po odrobinie ale jednak i mam wrażenie że coraz bardziej krwawię. Już staram się odpoczywać jak najwięcej ale i tak nic to nie daje. Czy tak powinno być czy coś się dzieje nie tak? Proszę o odpowiedz.
P.s. W czwartek mam wizyte u ginekologa. Nie za pózno?

Przykro mi Kochana, a to dla Twojego Aniolka


  • Ja krwawiłam 6tyg z przerwą na @, bo po skonczeniu @ po dwoch dniach zaczelam dalej krwawic i trwalo to jeszcze 2 tyg.
    Bylam u gin i powiedzial, ze tak jest, zrobil mi usg i pokazal rane i ta krew.

    Trzymaj sie cieplo...

    Pozdrawiam...Iza
    :angel_star:

    15tydź. 27.02.12http://s10.suwaczek.com/201311064859.png
    http://s6.suwaczek.com/201005221774.png
    Odnośnik do komentarza

    kasiula060707
    Nie mam jeszcze wyniku histo-pat i nic tak dokładnie nie wiem ale już chyba nie jest źle. Dostałam tylko leki na małą dolegliwość po antybiotyku i luteine i będe się leczyć. Dzięki za zainteresowanie, naprawde takie fora bardzo dużo pomagają. Buziaczki

    Trzymaj się dzielnie!! a jak coś pisz!
    Uściski:)

    Odnośnik do komentarza

    [quote="kasiula060707"]Cześć Mamusie!!! Dawno się nie odzywałam ale czuję że muszę. Chyba znowu będzie dzidziuś:)))))
    [/quo
    dziewczyny, w dzień spodziewanego okresu zrobiłam sobie test ciążowy i wyszedł mi wynik pozytywny, chociaż druga kreska była jasniejsza ale jednak widoczna. Z tej radości kupiłam jeszcze dwa i na jednym wyszla bladorozowa, ledwie widoczna a na drugim juz silniej różowa kreska. Potem były kolejne testy i wychodziły pozytywnie choć linie nie były bardzo intensywne ale co dzień to delikatnie mocniejsze. Dzis bylam u lekarza na usg i stwierdziła że nie widzi nic w macicy. Po wizycie zrobiłam kolejny- 6 juz test i wyszły mocne dwie krechy. No i komu tu wierzyć? prosze o pomoc, bo powoli się załamuję.
    --

    Odnośnik do komentarza

    Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

    Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

    Zarejestruj nowe konto

    Załóż nowe konto. To bardzo proste!

    Zarejestruj się

    Zaloguj się

    Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

    Zaloguj się
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...