Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie wyprawa na spacer to masakra!
Gabryś się nie może doczekać i biega w koło, Nastka się wydziera, a ja nie wiem które mam najpierw ubierać i siebie przy okazji...
Później po schodach ja z małą i wózkiem, Gabryś leci i nie patrzy na nic...
Pierwsze co to plac zabaw, który jest za ulicą, więc mój syn nie biegnie tam od razu a ja z wózkiem za nim, próbując go trzymać za rękę i jednocześnie prowadząc ten wózek...
Jestem cała mokra zanim się na ten spacer wybiorę

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

U mnie jest tak - Luśka się budzi, przewijam i ubieram bez tych końcowych kurteczek i innych, odkładam do bujaczka, ubieram siebie na dole, czyli buty i spodnie :D Potem ją karmię, odbijam i odkładam na sekundę. W tym czasię ubieram ja kurtkę i psa, wracam do Laury i ją ubieram, trochę się drze jak nie jest mocno najedzona i śpiąca, ale jakoś jak kurtkę jej założę to jest cisza, jakby wiedziała że na spacer idziemy. Szybko ją do wózka i UFF mam windę! Tylko na parterze się nawyzywam :D Więc ja pierw siebie ubieram, potem młodą, żeby ona nie czekała. Chociaż zazwyczaj jak ją ubiorę i zapakuję do wózka to ona już usypia :)

Miesiąc minął ekspresem! U nas się zaczęły problemy z brzuszkiem :( Pręży się, wygina, ciśnie i dupa. Znaczy ani kupy ani bąka. No bączy może troszkę, ale zdecydowanie mniej niż zawsze. Bobotic już nie daje rady, dziś wyprubuję espumisan.

Odnośnik do komentarza

ja też mam probiotyk bio gaja i jest naprawdę dobry...ja zauważyłam, że po czarnej herbacie syp[anej i w sumie słabo parzonej Emilka ma problemy z brzuszkiem, odstawiłam tę herbatę, piję tylko zieloną i inkę jest zdecydowanie lepiej....czasem warto przyjrzeć się też temu co się je przy karmieniu piersią, ból brzuszka może być rekacją na niektóre produkty

podziwiam mamy wychodzące z dwójką dzieci na spacer same!!! dla mnie to bardzo trudne zadanie

Odnośnik do komentarza

Cześć moje mamuśki Kochane!!:)
Nie było mnie parę dni, bo siedziałam na wsi u rodziców, a tam jakaś awaryjka i nie było neta :/ Pogoda była piękna, więc wystawiałam tą moją Pyzę na dwór.
Spacerki u nas bywają trudne. Pyza zazwyczaj budzi się po godzinie i robi awanturę :/ Już ją drugi raz przegrzałam :( Wiatr był straszny to ją kocem opatuliłam:/ Tak się rozpłakała, że musiałam iść do taty do pracy, trochę ją nakarmić i prosić, żeby nas do domu zawiózł, bo się nie chciała uspokoić... Dzisiaj było już lepiej... Wróciłyśmy od giny (jest pozwolenie na bara bara na legalu ;) ), z fotelika ją przeniosłam do wózka i łaziłyśmy godzinę po osiedlu :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9hw70js141.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2rw0ynkn2.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Maniulka ja też przerabiałam płacze na spacerach i powiem Ci, że to nie jest fajne...zdarzało mi się karmić pod blokiem....bo nie dało rady iść...pierwsze pół roku jest najgorsze, potem jak się przesiądziecie do spacerówki, to będzie dobrze:)

Oj bywa ciężko, tym bardziej, że ja mieszkam na III piętrze :/ Pyzę wpakuję w gondolę i znoszę ją na dół, później muszę jeszcze zejść do piwnicy po koła. Nadźwigam się, namęczę a ona godzinkę pośpi i z płaczem do domu...:( Oby jej się troszkę zmieniło:)

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxedf9hw70js141.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bfaregz2rw0ynkn2.png

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Maniulka ja też przerabiałam płacze na spacerach i powiem Ci, że to nie jest fajne...zdarzało mi się karmić pod blokiem....bo nie dało rady iść...pierwsze pół roku jest najgorsze, potem jak się przesiądziecie do spacerówki, to będzie dobrze:)

Gabriel do wózka nigdy się nie przekonał...nie lubił i już...
Nastka zupełnie inna i w wózku po bracie kocha jeździć :-)

syn - 18.06.2010
córka - 07.02.2013

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...