Skocz do zawartości
Forum

Termin: Marzec 2013. Ktoś jeszcze?


Rekomendowane odpowiedzi

Rudzinuszka
Atrakcyjniejsza jest deska do prasowania.. Oj na deskę to on lubi :)

A może ten brzuch Cie boli po malinach? Mnie też wieczorami pobolewa i gdzieś czytałam, że te maliny mogą wywoływać takie bóle jak na okres..

Mój ma deskę gdzieś, woli transporter, szafkę - a dokładniej miejsce pod lampką i inne dziwne, kabina, wolne miejsce za kibelkiem... No i szafki, szczególnie fajnie mu się otwiera moja ze swetrami :sofunny:

desperatka
No i jestem...!
Więc tak. Mała dalej się nie obróciła. Dostałam skierowanie do szpitala gdybym przez przypadek zaczęła rodzić . Termin CC mam na 20 marca czyli tak jak mi wychodziło od początku bo oczywiście musiałam dodać swoje, że chcę urodzić po 17 marca :D
Wszystko pozamykane, mała waży 2,5 kg więc nie będzie taka duża jak jej starsza siostra... Lekarz był dziś do mnie bardzo nie miły , mówię mu, że albo mam jakieś zakażenie albo mała siedzi mi jakoś tak, że mnie parzy i szczypie wszystko tam na dole a on spojrzał na wyniki krwi i mówi: nie ma Pani żadnego zakażenia! W ogóle nie badał mnie wziernikiem aby mógł ocenić tylko ręką sprawdzał pewnie szyjkę... Poza tym nic... Nie zrobił mi foto małej, nie pokazał jej pomimo, że mój z dzieckiem był w gabinecie i też chcieli zobaczyć maleństwo. Gdy mu powiedziałam, że boję się coraz bardziej rozwiązania to mi mówi : To po co Pani zaszła w ciążę?! Czujecie to? I to mówi lekarz, któremu płace 150 zł od wizyty! Rozumiem, że ktoś może mieć zły dzień ale aż tak? Kolejna wizyta 11 marca, ciekawa jestem co to będzie.:36_2_12:

Jaki pajac! Ja bym mu odpowiedziała! Po co jest ginekologiem jak nie ma podejścia do ludzi!?
Czyli nastawiamy się na cc, ej ale nie można, musisz 21go :D Czwartek, pamiętaj :D

desperatka
Na jakim mleku będzie wasza dzidzia? I nie rozumiem dlaczego wszystkie promocje są omijane dla mlek z 1 , wszystkie obowiązują od 2 :36_6_2:

Pojęcia nie ma :lup:

Odnośnik do komentarza

Kasia_tygrysek
Desperatko ważne że pozamykane i że dotrwasz do 17:)
Ile ważyła twoja córa jak ją rodziłaś?
My płacimy 200zł za wizytę i narazie nie narzekamy... Ale wiem że przy porodzie jej nie będzie.:36_2_12:

Moja ważyła 3600 kg i lekarz mówi, że ta na pewno tyle ważyć nie będzie.
Ja właśnie drugi raz się przejechałam na tym lekarzu ale dziś to pobił sam siebie. Jakiś beznadziejny dzień miał... A CC będę mieć 20 marca bo on chce ją przeprowadzić z czym mnie uspokoił bo wiadać , że zależy mu na dziecku i będę czuła się bezpieczniej ale z resztą to mógł się ugryść w język. Nie wiem czy dotrwam do tego 20... zobaczymy...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Kasia_tygrysek
My chcemy na początku karmić naturalnie... A jak bedzie coś nie tak z laktacją to wtedy bedziemy mysleć o mleku modyfikowanym.
Ale słyszałam że Nan jest dobre;)

Ja też chcę naturalnie karmić ale kupiłam 1 opakowanie gdyby tak coś się wydarzyło. Lepiej też tak zróbcie bo gdyby tak w nocy się kamienie porobiły i nie leciało mleko to nie będziecie w nocy szukać nocnego sklepu. Nan jest bardzo dobre, moja mała na tym była ale niestety jest drogie... W porównaniu z innymi mlekami- za drogie... :(

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Rudzinuszka
Desperatko co za cham! No nie wierzę! U mnie położne z recepcji są takie, wszystko robią z łaską, ale chodzę państwowo, poza tym lekarka jest ok.. No już ja bym mu powiedziała co o tym myślę!

Eh i coś czuję, że i moja uparciuszka się nie przekręciła.. Będzie też cc jak nic.. 14! Czyli zgodnie z naszymi czwartkami :D
Lekarz mówi, że u mnie są już małe szanse na przekręcenie...
Boję się, bo ostatnio powiedział, że jest możliwe całe mnie uśpienie a dziś, że to może mi i dziecku zagrozić itp ble, ble, ble... Jezu, ostatnio byłam spokojna po wizycie a teraz to nawet tej cesarki się boję choć nie będę nic czuć. Boję się cewnika :D No i potem ściągania szwów po 8 dniach bo moja koleżanka mówiła , że to jest tragedia i płakała gdy była usuwać szwy...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

Rudzinuszka
Też chcę karmić naturalnie, jestem zdeterminowana! Ale chyba masz rację, lepiej się ubezpieczyć na jakiś nagły wypadek..

Wiesz, to się nie popsuje a warto mieć i już się zastanowić jakie mleko bo potem to nie powinno się dziecku zmieniać gdy się przyzwyczai do jednego... Różnie w życiu bywa, szczególnie po CC...

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnej28fejemu8d.png

Odnośnik do komentarza

desperatka
Kasia_tygrysek
My chcemy na początku karmić naturalnie... A jak bedzie coś nie tak z laktacją to wtedy bedziemy mysleć o mleku modyfikowanym.
Ale słyszałam że Nan jest dobre;)

Ja też chcę naturalnie karmić ale kupiłam 1 opakowanie gdyby tak coś się wydarzyło. Lepiej też tak zróbcie bo gdyby tak w nocy się kamienie porobiły i nie leciało mleko to nie będziecie w nocy szukać nocnego sklepu. Nan jest bardzo dobre, moja mała na tym była ale niestety jest drogie... W porównaniu z innymi mlekami- za drogie... :(

No racja. Ale ja się wstrzymam. Zobaczę czym jakby co karmią w szpitalu - tak znajoma chyba mi poleciła. W jednym szpitalu Bebilonem czy czymś takim, a w tym co ja chcę to nie wiem. Ale się dowiem, jak ja sama nie kupię to D poślę do sklepu zanim wrócę do domu :D

Rudzinuszka
Desperatko co za cham! No nie wierzę! U mnie położne z recepcji są takie, wszystko robią z łaską, ale chodzę państwowo, poza tym lekarka jest ok.. No już ja bym mu powiedziała co o tym myślę!

Eh i coś czuję, że i moja uparciuszka się nie przekręciła.. Będzie też cc jak nic.. 14! Czyli zgodnie z naszymi czwartkami :D

Nie pękaj, może się przekręci! Czytałam gdzieś, że po 34 tygodniu ułożenie można sprawdzić wsłuchując się w brzuch - np Twój D - gdzie słychać serduszko :D W jakiejś serii tydzień po tygodniu tak było napisane. A poza tym poczekaj spokojnie do wizyty :Kiss of love:

desperatka
Lekarz mówi, że u mnie są już małe szanse na przekręcenie...
Boję się, bo ostatnio powiedział, że jest możliwe całe mnie uśpienie a dziś, że to może mi i dziecku zagrozić itp ble, ble, ble... Jezu, ostatnio byłam spokojna po wizycie a teraz to nawet tej cesarki się boję choć nie będę nic czuć. Boję się cewnika :D No i potem ściągania szwów po 8 dniach bo moja koleżanka mówiła , że to jest tragedia i płakała gdy była usuwać szwy...

Ej ja też się cewnika boję! I sączka :sofunny:

Odnośnik do komentarza

desperatka
A ja zjadłam zapiekankę ale taką pyszną z pieca, pół hamburgera S. zjadłam a potem jeszcze poszłam na placki do teściowej... Nie pytaj jak ja się teraz czuję :D :36_11_1:

O kurde marzę o hamburgerze. Jutro zrobię. Kupię bułki, mielone, warzywa... I zrobię :D Takiego jak w tv normalnie pokazują!

Odnośnik do komentarza

_Alfa_
desperatka
A ja zjadłam zapiekankę ale taką pyszną z pieca, pół hamburgera S. zjadłam a potem jeszcze poszłam na placki do teściowej... Nie pytaj jak ja się teraz czuję :D :36_11_1:

O kurde marzę o hamburgerze. Jutro zrobię. Kupię bułki, mielone, warzywa... I zrobię :D Takiego jak w tv normalnie pokazują!

ja często robie hamburgery- polecam do nich sos do hamburgerów Roleski- pyszny

url=http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/mhsvpiqvrpdo95jt.png[/url]
http://www.suwaczki.com/tickers/oar8csqv35gm1m01.png]Tekst linka[/url]

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...