Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Margeritka

Prezent dla koleżanki w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość piątka

Ja teraz też się zastanawiam co kupić przyjaciółce, która jest w ciąży. Myślałam o biżuterii ręcznie robionej, żeby miała pamiątkę. Np. taki wisiorek mógłby jej przypominać ten piękny czas: http://ekoala.pink/pl/p/Duzy-opal/176 Muszę zobaczyć jakie znaczenie ma opal, czy pasuje na tę okazję. Podoba się Wam? Mnie bardzo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja od kumpel dostałam niecodzienny prezent- lokówkeBabyliss Curl Secret Ionic. Wciąga pasma i robi super loki i trwałe. Dziwnie wyglądała ta lokówka na tle ubranek, pieluch i zabawek dla dziecka. Ale to wcale nie głupi pomysł. Młoda mama ma mało czasu by zająć się sobą i każda z nas chce ładnie wyglądać. Lokówka działa szybko, więc w wolnej chwili wpadłam na 10 minut do łazienki i na spacerze z małym wyglądałam pieknie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mysiasta

jakiś fajny drobiazg z takiej okazji warto jest sprawić, ja dostałam ostatnio cinnibird i jestem zachwycona, mały gadżet a można w swojej kuchni poczuć się jak w najlepszej kawiarni bo z jego pomocą to nawet takie dwie lewe ręce jak ja potrafią za pomocą przypraw wyczarować fantastyczne wzory

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

myślę, że koszulka z nadrukiem będzie świetnym pomysłem. W kreatorze koszulek na [reklama usunięta] możesz stworzyć indywidualną grafikę. Coś co będzie jej przypominało o tych pierwszych tygodniach w ciąży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gretta

Myślę, że zestaw kosmetyków do pielęgnacji ciała przyszłej mamusi może być strzałem w dziesiątkę (mi bardzo dobrze służyły te z serii mama's) i one są certyfkowane i w ogóle delikatne, więc nie powinno być żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jermina

No właśnie sama również zastanawiałam sie ostatnio co podarować koleżance ponieważ ta urządza imprezę baby shower. Mam obecnie na oku kilka prezentów, ale najbardzije zastanawiam się nad zegarkiem firmy Swatch. Konkretnie:
[reklama usunięta]

Koleżanka lubi takie oryginalne dodatki. Myślicie, że spodoba się jej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...