Skocz do zawartości
Forum

Długie cykle a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj byłam u mojej ginekolog :D
Zbadała mnie,odrazu zrobiła cytologię,piersi również sprawdziła,powiedziała że szczuplutka jestem :) przydałoby mi się trochę tłuszczyku hehe ciąży nie stwierdziła ale i nie wykluczyła,kazała zrobić test z krwi w dniu spodziewanego okresu lub dobę później,więc testować będę w czwartek lub w piątek.

Odnośnik do komentarza

Blondi22
ja też mierze ciagle temp narazie trzyma sie w granicy 37-37.2

tylko cos śluz mi sie nie zgadza bo jest rozciagliwy i przeźroczysty ale raz juz miałam taki w tym cyklu.
Moze dlatego ze jest dlugi cykl? teraz mam już 35 dc
a i cyce bola niesamowicie;/

objawy wskazują na fazę lutealną,jak długo masz już taką temperaturę

Odnośnik do komentarza

Blondi22
0d 23dn mam już taka temp w tych granicach też tak myśle że to faza lutealna

fajną masz temperaturę,bo fajnie widać przy takiej wysokiej temperaturze skoki i spadki,u mnie to ruch 2 maksymalnie 3 kresek.
Dzisiaj temperatura mi nie spadła,ale na bete nie poszłam...mam takiego stresa że szok.
Może podjadę potem bezpośrednio do laboratorium bo tak to robię zawsze prywatnie poprzez przychodnię.
Jedno mi się nie zgadza z ciążą...że piersi mnie nie bolą,jedynie czułam jakieś prądy i ciągnięcia ale było ich trochę,za to brzuch pobolewał mnie jak na okres do wczorajszego dnia,narazie cisza...temperatura 36,9 więc to nie temperatura miesiączkowa więc dzisiaj chyba okresu nie dostanę,zazwyczaj z rana mam niską temperaturę a do południa (do ok 12) dostaję okres a tu cisza...
Taka duża a taka głupia,boję się iść na betę :36_2_13: inaczej by było gdybym tylko obserwowała a nie starał się...

Odnośnik do komentarza

Blondi22
no u mnie dzis @ przyszła rano. Zmierzylam po 6 jak zawsze temp i byla juz 36.8 a u mnie zawsze spada tego dnia co ma przyjsc @.;) i sie sprawdziło. Zauważyłam też że przez ta obserwacje juz 3cykl to cykl mi sie już skrocił i miałam 35dni wiec nie tak źle w wczesniej były od 40do 60 dni.

sama bym chciała mieć 35 dniowe ehhh nawet i 40 bym nie pogardziła,ja ostatnio okres miałam w październiku...masakra

Odnośnik do komentarza

Oopsy Daisy
Banitka SŁonko jeszcze nie załamuj rąk.Może jeszcze za wcześnie.Mogę Cię pocieszyć że ja tak miałam w ostatniej ciąży.Powtórzyłam test za 3 dni i wtedy pokazał dopiero 2 kreski :) Spokojnie.Powtórz w poniedziałek jak nadal nie będzie @

ten cykl mam dziwny,ale może tak teraz będzie,nigdy jajniki mnie nie bolały przed okresem,ani też brzuch,brzuch teraz boli tak że nie mogę mieć przyciągniętych nóg do klatki piersiowej ani też ciasnych spodni bo czuję dyskomfort i lekki ból-tak miałam w ciąży,keidyś miałam tak że temperatura mi spadała potem w ciągu dnia zaczynał boleć brzuch i odrazu w takim bólu pojawiało sie krwawienie.
Ale piersi zero rekacji,czasami poczułam jakieś kłucia w nich i prądy i tyle,może po ciąży wszystko się zmieniło i teraz jajniki przed okresem będą bolały...
Według moich obserwacji i tego kiedy mogła być owulacja (szczyt śluzu,ból jajnika,skok temperatury) chyba że faza lutealna po ciąży mi się wydłużyła...ale i tak powinnam już dostać.
Kurde jeśli to nie ciąża to się nawet z okresu ucieszę byle się pojawił i bym mogła zacząć na nowo się starać a tu nic. Pomyślałam że już testu nie będę powtarzać,po świętach pójdę na usg do swojego ginekologa by zobaczyła co z endometrium,jajnikami...może mam torbiele skoro mnie bolą a w szczególności prawy,kilka dni temu doszedł ból lewego,albo owulacja jakaś do d... była,bo skok miałam mały.Mierzę temperaturę o 9 gdy wstaję,temperaturę podstawową mam 36,8 i tak miałam kilka dni potem spadła na 36,7 i skoczyła na 36,9 spadła do 36,7 i skoczyła na 36,9 czyli był skok o bynajmniej te 0,2*C i to 2 razy,nie wiem dlaczego ale cos zakłóciło jeden spadek temperatury,no ale wszystko zgrało się z szczytem śluzu,szyjką macicy otwartą na maksa i bólem jajnika przed skokiem.
Ale ta tamperatura to jedna kreska od podstawowej temperatury ciała.

Odnośnik do komentarza

A ja nie powtarzałam testu,jakoś nie znalazłam czasu by pojechać do laboratorium a że ja w takich dziwnych sytuacjach coś zawsze węsze to nie pojechałam i okazało się to słusznie,okres przylazł w wigilie :) ale wydaje mi się że po tylu dniach,bo cykl miałam długi a krwawienie małe,określam jako lekkie a dzisiaj skąpe,gdybym nie wymieniała tamponu to spokojnie jeden na cały dzień by wystarczył,chyba jednak jakieś hormony nawalają bo ...

na samym dole
Skąpe miesiączki | abcZdrowie.pl

sądzę że albo owulacji u mnie nie było,bo skok temperatury miałam minimalny albo znowu torbiele...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...