Skocz do zawartości
Forum

Dziecko spadło z łóżka !!!


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mama_Kaliny

Chcialam napisac ku przestrodze. Mamusie pilnujcie swoje maleństwa. Jak mala miala 6 msc. Spadla z lozka z wysokosci 39 cm na podloge. To byla chwila wstalam od lozka cos odlozyc... Lezala na srodku. Dodam ze wczesniak wiec rozwoj ruchowy miala troszke opozniony. Przekrecala sie tylko z pleckow na brzuch. Pech chcial ze akurat wtedy przdkoziolkowal i huknela na glowe. Szok. Karetka. Zlamana kosc ciemieniowa. Szpital i do konca zycia koszmarne poczucie winy. Konsekwencje jakie moga sie pojawic to p bole glowy w najgorszym razie padaczka. Pilnujcie swoje maluszki. Nie zostawiajcie samych na srodku lozka nawet gdy maja 3 msc.

Odnośnik do komentarza

Mi Wika tez spadla jak miala moze 4-5 miesicy nie pamietam. Skoncxylo sie tylko placzem nic wiecej naszczescie . Spadla z lozka na podloge i musiala aalnac o lozeczko ktore stalo kawalek dalej. Jak wzielam na rece przestala plakac . Dzwonilam do poloznej kazala obserwowac. I wszydtko jest dobrze ;) naqet guza nie mialylysmy . Nie moglam sobie wybaczyc tego ale wiem ze duzo matek to spotyka dlatego wiedzialam ze stalo sie to sie stalo ;( trudno .

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/21243http://www.suwaczki.com/tickers/x7g1egz2xvcderxt.png[url=]

Odnośnik do komentarza

Myślę, że każdej mamie się taka przygoda zdarzyła.
To jest moment w którym wiadomo, że nie można spuścić dziecka z oka, które leży na kanapie.
Moja córka tez spadła jak miała kilka miesięcy. Położyłam ją na środku ogromnego łóżka w sypialni i przebierałam się przy niej. Na sekundę odwróciłam wzrok, kiedy zakładałam bluzkę i stało się. Krzyk był ogromny, a ja byłam tak wystraszona, że cała się trzęsłam.
Na szczęście nic się nie stało.
Trzeba obserwować maleństwo, sprawdzać, czy się normalnie zachowuje.
Ale trzeba pilnować swoje dzieci, bo nie znamy dnia ani godziny jak dziecko zacznie się przekręcać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...