Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
askasam

Prywatna podstawówka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Julia80

Myślę, że nie masz się czego bać. Ja zapisałam swoją córkę do niepublicznej szkoły podstawowej www.etzchaim.pl we Wrocławiu. Szybko odnalazła się w nowym środowisku i nawiązała relacje z rówieśnikami. Klasy posiadają o wiele mniej uczniów, dzięki czemu dzieci są w stanie więcej nauczyć się w czasie lekcji.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Milówka

Ja też jestem zwolenniczką prywatnej edukacji. Teraz jak jest nauczanie zdalne to widać różnice między szkołami i angażowaniem się nauczycieli. Ja mam dzieci w Niepublicznej Szkole Podstawowej nr 49 przy ul. Bacha w Warszawie i sobie chwalę. Szkołę prowadzi Fundacja Varsovia, a to samo mówi za siebie. Poziom nauczania tam jest wysoki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ullka1988

Ja zdecydowałam się na niepubliczną szkołę podstawową www.atena.edu.pl w Sosnowcu. Dysponują nowoczesną placówką oraz wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną. Dodatkowo posiadają niewielkie klasy składające się z kilkunastu uczniów. Prowadzą także liczne warsztaty pozalekcyjne o zróżnicowanej tematyce. Mój syn jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi do szkoły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gośka

Teraz jak jest nauczanie zdalne to niestety widać ogromne róznice między szkołami. Syn chodzi do Szkoły Podstawowa im. Wiktorii Wiedeńskiej na Wilanowie w Warszawie, to prywatna szkoła więc naprawdę nie możemy teraz narzekać. Z tego co słyszę od matek niestety w państwowych tak dobrze nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...