Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Monika zdrówka
Ann super, że spotkanie udane :Uśmiech: Szymek znów miał tylko damskie towarzystwo :Oczko: Fajne zdjęcia.
Dreadka dobrze, że nie brak CI optymizm i nie poddajesz się.

Tosia znów dziś pospała ponad 2 godziny. Ciekawe jak będzie wieczorem, mam nadzieję, że bez większych problemów, bo mam w planie wyjście na relaks i spalanie tłuszczyku :Śmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Dziś Ula pierwszy raz przyjęła jakąś naukę z takim spokojem (az pomyslalam ze dorosleje), nie chciała mi pod wieczór powiedzieć co robiła źle i czemu ją babcia tak upominała, więc usłyszała że ode mnie że tak nie można robić (nie mówić mi i odpowiadać na moje pytanie "nic") karą będzie brak dobranocki. Przy kolacji zapytała o bajkę, głos zadrżał, jeszcze raz spokojnie jej wszystko wytłumaczyłam co i dlaczego, zniosła dzielnie i bez żadnej łzy, bez bajki grzecznie poszla do kapieli, skomentowala tylko ze bedzie juz zawsze mowila jak cos zrobi zle.

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Dziś jadąc do centrum w autobusie spotkała mnie niespodzianka. Podeszła do mnie młoda dziewczyna i ja w pierwszej chwili pomyślałam, że to koleżanka z forum (po fotce, która wstawiła myślałam, że to ona) ale jak już się odezwała to już wiedziałam, że to moja kuzynka (najmłodsza córka chrzestnego), ale szok. Mieszka na osiedlu obok :oh: i to od pół roku i nawet nie dała znaku życia, że jest w Krakowie (pochodzi z innej miejscowości). Ehh, rodzinka...

Renia – ciężko powiedzieć o co chodzi z niedziałającym internetem, bo K ma takiego farta, że jemu zawsze działa więc nie jest w stanie sprawdzić o co chodzi.
Fajny masz relaks, tylko skąd Ty weźmiesz tłuszczyk na spalanie ;)
Ale fryzurki ;) i świetny kapelusz :Śmiech:

Ann – czyżby Szymi rezerwował sobie dziewczynę :Śmiech:
Dobrze, że Ula zrozumiała naukę i pokornie przyjęła karę.

Monika - zdrówka i sił do tańczenia ;)

dreadka
Z resztą od jakiegoś czasu nawet w złych chwilach staram się znaleźć w miarę optymistyczny wariant, więc po morzu łez przychodzą same pomysły na rozwiązania...

Brawo, tak trzymaj :yes:

Dreadka – problemy z internetem zdarzają się od początku ale sporadycznie i zawsze były z winy dostawcy. A teraz, od kilku dni przestoje mam kilkugodzinne. Dzwoniłam do dostawcy (osiedlowy) żeby zgłosić awarię, ale sprawdzali na łączach i u nich je ok. Pańcia powiedziała, że problem leży po naszej stronie. I serwis gdy przyjdzie i potwierdzi, że to nasza wina to zapłacimy za ich usługę :arf:
A jakiego Wy macie dostawcę?

GRoszko - zazdroszczę wiosny.

Odnośnik do komentarza

Uuuuuuuuuu a co tu tak pusto?? :Niespodzianka:

Pomoczyłam się trochę, przepłynęłam parę basenów, w sumie to co najmniej kilkanaście, posiedziałam w bąbelkach, czysty relaks. Faaaajnie było. W poniedziałek planuję powtórkę, a w czwartek może sauna :Uśmiech: skoro mam dwa wejścia gratis do karnetu :Uśmiech: Trochę mnie ten ruch wieczorny zmęczył, więc pewnie (mam nadzieję :Oczko:) spać pójdę wcześniej.

Ann brawa dla mądrej Uli.
Dziubala ja już wiem, gdzie ten tłuszczyk znaleźć :Oczko: Ale miałaś dziś niespodziankę.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...