Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś dzień składał się z 4 punktów:

1. Rozprawa sądowa o ziemię
Dobrze, że rano wyjechaliśmy wcześniej na rozprawę (do innego miasta), bo mieliśmy po drodze 2 korki :Szok:. Przy drugim zwątpiłam, że będziemy na czas ale na szczęście zdążyliśmy. A i tak nasza sprawa zaczęła się pół godziny później. Rodzinka nie dotarła (dla nas to lepiej, bo nieobecni głosu nie mają i tym samy zrzekli się praw). Był tylko 1 wujek (ten najbardziej spoko) i 1 małżeństwo, którego nie znałam, ale potem już wiedziałam kto jest kto. Ponieważ sąd nie miał wszystkich „zwrotek” (potwierdzeń odbioru zawiadomienia) więc będzie jeszcze co najmniej 1 rozprawa. Tym bardziej, że przez sąd rodzinny muszą ustalić opiekunów prawnych 2 małoletnich kuzynów (nie mamy z nimi kontaktu). Cieszę się, że końcu sprawa o zasiedzenie ruszyła z miejsca :yes:

2. Lekarz
Popołudniu byliśmy u lekarza, nie u naszej pediatry bo nie było już miejsc, ale nie można było czekać, bo Adaś naprawdę paskudnie kaszlał :Smutny:. No i Adaś niestety ma zapalenie oskrzeli :Smutny: a Maciuś... znów się uchował :Uśmiech:
Adaś dostał antybiotyk, mam nadzieję, że szybko podziała, bo szkoda mi Adasia, który tak męczy się przy kaszlu :Smutny:. Na szczęście ma humor, apetyt mniejszy ale to mnie nie martwi, bo wkońcu przy chorobie to normalka.

3. K
K pojechał na spotkanie z kolegami, wkurzył mnie przed wyjściem i powiedział parę przykrych rzeczy ale nie przeprosił więc nie będę się do niego teraz odzywać :Wściekły:

4. Komp
Miałam iść wcześniej spać ale po pierwsze... boję się, a po drugie postanowiłam się wyluzować na forum :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam się o kolejny rok starsza :D ale za to z fajną liczba, która bardzo miło mi się kojarzy :Oczko:

Dziubala dobrze, ża sprawa z ziemią ruszyła, oby w miarę szybko się skończyła. Dużo zdrówka dla Adasia.
Sliffka oby te niedogodności I trymestru szybko minęły. Skoro nie masz megaenergii od maluszka, to może będzie spokojniejsze :Oczko: Nadzieję zawsze można mieć :Oczko:
Karola dużo zdrówka dla chłopaków. Ty się tym brakiem ciąży tak nie ciesz, bo wiesz jak to jest. Mikołaj przyniósł notesik? :Oczko:
Monika Nuchna :Uśmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam i ja poświątecznie.
Ale co to święta, nic nie pożarłam... buuu... za rok sobie odbiję.

Dziś byliśmy na usg, Maciek bioderka (wsio jest ok) i Oskar nerki. Okazało się że jednak nie ma refluksu (jupppiiiiii), tylko moczowód się poszerza jak mocz napływa co widać w obrazie usg (nie było widać na cystografii stąd rózne diagnozy) ale mocz się nie cofa więc nic nie robmy tylko kontrolujemy co pół roku. :):):)

Sliffka ja pomyslałam jak Karola, uff że to nie ja ;)
Dziubala ojejku.... a ostatnio Adaś nie miał zapalenia oskrzeli? Czy to o Maciusiu pisałaś? Kurcze, zdrówka.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

Ostatniej nocy spałam tylko z Adasiem w pokoju. Oboje co mało pospaliśmy, bo Adaś co chwilę się budził na picie albo się wybudzał przez kaszel. Dosypialiśmy rano, Adaś do 8.00, ja do 9.00 ale leżałam do 10.00 i to był błąd bo potem bolała mnie głowa :bigboulay:
Adaś dziś nie miał drzemki :oh:, ledwo zagoniliśmy go do spania o 21.00, a wydawało się wcześniej, że padnie nam po bajce. Choroba z reguły osłabia a w Adasia wstąpiły nowe niespożyte energie :Szok:
Maciuś dziś był nadzwyczaj grzeczny, normalnie jakby go nie było. Marudził tylko w momentach gdy miała być jego drzemka, kochany.

Jutro jest impreza urodzinowa taty (65 ur. ma dokładnie w Sylwestra ;)). Przez to, że Adaś jest chory i nie chcemy z nim jeździć to impreza będzie u nas. Ale taka mała, tylko najbliższa rodzinka. Adaś ucieszy się z towarzystwa rodzinki a dziadziuś będzie dodatkowo szczęśliwy, że będze mógł być z... Maciusiem ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...