Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechał dziś mój tata :Uśmiech:, wykorzystałam to, że zajmował się Maciusiem (gdy nie płakał, bo wtedy ja musiałam interweniować) i chciałam ogarnąć mieszkanie a zajęłam się tylko łazienką, za to od Ado Z, łącznie z odsuwaniem pralki itp. Ale się zmachałam :Szok:. A potem siostra przywiozła Adasia a ja pojechałam po ostatnie zakupy prezentowe.
Jak wróciłam z K, to czekały na nas frytki (domowej roboty) i... nieziemski bałagan :Szok:. A nie było mnie tylko 2,5h. Ciocia pozwoliła na samowolkę Adasia i ten w każdym pomieszczeniu zostawił po sobie ślady obecności. Dopiero co skończyłam to ogarniać i pleców już nie czuję :Kiepsko:.
Ale jeszcze poczytam zanim się położę :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Hej.
Ja cały dzień podglądam co u was ale jakoś nie piszę...
Maciuś wczoraj zasnął o 22:30 i spaliśmy do 9:30 z dwiema pobudkami. Normalnie rewelacja. :)
Dziś o dziwo o 22 zasnął sam, położony w łóżeczku. Szok.

Ita cudowne wieści.

Starletka Maciek też się tak przesikuje, Oskar nie robił tego.

Trochę mamy doła z budową domu, nasze dwie "znajome" ekipy się wypięły (mają inne roboty) i ciężko kogoś sensownego znaleźć już teraz. Chyba się odwlecze troszkę... trudno.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Ann – super, że plan przygotowań świątecznych zaliczony przez Ulkę :Uśmiech:
Niestety ja nie mam ani kołyski ani turystycznego.
W Anikinie na 10.00, a nawet na 9.30 :D

Nuchna - niezafajne wieści od ortopedy, oby zalecenia przyniosły szybkie efekty!

Tasik – szalony czas u Ciebie ;)

Ita - cudowne wieści! Oby z każdym dniem było lepiej!

Neta - zdrowiej szybko, a Gagatek faktycznie ma super z tatką :)

Alfik – masz jeszcze kilka dni na obserwowanie Gabi, oby wszystko było ok!

Serena – oj, wkurzające z tymi ekipami co się wypinają :arf:

Odnośnik do komentarza

starletka
rety... chyba nie umiem być mamą chłopca :D
mój synek notorycznie sika tak że pielucha sucha a ubranka mokre po pachy aaaaaaaa
(jak ujarzmić siusiaka? :D)

Raz, że siusiaka do dołu, dwa upewnij się, że pampki nie są za duże ani za małe (jaki Dominik ma teraz rozmiar?), a trzy - po założeniu pampka wyciągnij falbanki jakby w kierunku na zewnątrz :yes:

Odnośnik do komentarza

Adaś powalił K tekstem...:Oczko:
K się położył na krótką drzemkę na sofie, a Adaś zamiast iść spać do sypialni ułożył się w nogach K i tłumaczył, że śpi dziś tu z tatusiem. Tak się gramolił, że K się troszkę zdenerwował i coś tam do Adasia mówił, że ma iść spać do swojego łóżka itp. Adaś grzecznie słuchał a po kilkunastu sekundach jak K już zamilkł powiedział... „spokój tatuś, spokój” :sofunny:

Odnośnik do komentarza

Dziś Maciuś nie dostał na noc żadnego czopka, zobaczymy jaka będzie różnica w spaniu.
A ja przez kilka godzin dopóki K nie wróci pracy nie zasnę :Szok:. K musiał pojechać do pracy podrukować coś tam żeby na rano było gotowe. A ja siedzę sztywna jak trusia i nasłuchuję każdego dźwięku :Kiepsko:. Idę do sypialni, przynajmniej będę mieć synków koło siebie.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie. spokojne popoludnie za mną, był mój tata a ja pobiegłam po ostatni prezent.
Teraz dzieci spią, Ł jeszcze w naszym domku na chwilę napalić, by ściany i podłogi schły. Ja zbieram sie do spania.

Ita, cudowne wieści o Wujku! Modlitwy zdwajamy!

Ann
Uliska na nocniku gada ze swoimi przedszkolakami (wirtualnymi) i zadaje im zagadki

:D

[Neta, zdrowiej!!!

Monika75
WOLNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:brawo::brawo::brawo:

Super :)

Serena, super, że nocki Maciusia takie fajne. Niefajnie z ekpiami, ale może ktos sie znajdzie sensowny. A do wykończeniówki macie?

Dziubala
Adaś powalił K tekstem...:Oczko:
K się położył na krótką drzemkę na sofie, a Adaś zamiast iść spać do sypialni ułożył się w nogach K i tłumaczył, że śpi dziś tu z tatusiem. Tak się gramolił, że K się troszkę zdenerwował i coś tam do Adasia mówił, że ma iść spać do swojego łóżka itp. Adaś grzecznie słuchał a po kilkunastu sekundach jak K już zamilkł powiedział... „spokój tatuś, spokój” :sofunny:

:sofunny:

Ann
no to podsumowuje dotychczasowe ustalenia

KRAKÓW, 27 GRUDNIA (CZWARTEK), ANIKINO, GODZ. 10
zmiany beda ustalane jesli ktos je zglosi :Uśmiech:
Dla mnie ok, choc Ł niestety nie będzie... :(

Dobranoc!

http://img843.imageshack.us/img843/6404/img9506p.jpghttp://www.szipszop.pl/tickers/10308.gif
http://img689.imageshack.us/img689/4451/img9738az.jpghttp://www.szipszop.pl/tickers/19834.gif
http://img402.imageshack.us/img402/1050/img9532nt.jpghttp://www.szipszop.pl/tickers/25759.gif

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Dziubala
starletka
rety... chyba nie umiem być mamą chłopca :D
mój synek notorycznie sika tak że pielucha sucha a ubranka mokre po pachy aaaaaaaa
(jak ujarzmić siusiaka? :D)

Raz, że siusiaka do dołu, dwa upewnij się, że pampki nie są za duże ani za małe (jaki Dominik ma teraz rozmiar?), a trzy - po założeniu pampka wyciągnij falbanki jakby w kierunku na zewnątrz :yes:

teraz nosi nr 3
będę kombinowała :) może w końcu się nauczę zakładać tak pieluszkę żeby nie sikał gdzie popadnie ;)

Dziubala
Adaś powalił K tekstem...:Oczko:
K się położył na krótką drzemkę na sofie, a Adaś zamiast iść spać do sypialni ułożył się w nogach K i tłumaczył, że śpi dziś tu z tatusiem. Tak się gramolił, że K się troszkę zdenerwował i coś tam do Adasia mówił, że ma iść spać do swojego łóżka itp. Adaś grzecznie słuchał a po kilkunastu sekundach jak K już zamilkł powiedział... „spokój tatuś, spokój” :sofunny:

hihihi skąd ja znam te teksty :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

no i w zasadzie powinnam powiedzieć "dzień dobry"
ale dla mnie jakoś średnio dobry :(

kocur mi się rozchorował - wczoraj 50zł u weterynarza :( a to nie koniec bo po świętach kolejny zastrzyk a jak to nie pomoże to antybiotyki badania krwi itp... w sumie tylko kot... no ale dla nas to członek rodziny.

a kolejna wiadomość zabiła mnie z rana :(
znajomi stracili ciążę :( Monika jest już po usunięciu martwego płodu :(:(:(
cholernie mi przykro - tym bardziej że znam ten ból (chociaż może mój był mniejszy bo oni słuchali jak bije serduszko fasolki i w ogóle :( )

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...