Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Kurde, Maciek daje tak w kość że szok... nie może zasnąć sam, płacze, marudzi... wzięty na rączki zasypia od razu, odłożony - budzi się i marudzi. Od 8 rano tak miał do 13. Wtedy to zasnał i spi do teraz. Oskarek też śpi więc mam luz...

Ale co z tego że luz jak mam lekkiego dołka.... jak nie dzieci mnie dobija to "mogę liczyć" że T to zrobi... mam już go serdecznie dosyć... zaczynam powoli dojrzewać do myśli o rozstaniu... bo to chyba jedyna szansa na normalne życie moje i dzieci... Strasznie trudna to decyzja, tym bardziej biorąc pod uwagę dwójkę dzieci... pisać mi się nawet nie chce o tym co on wyprawia... a szans na zmiany ja nie widzę.... gdyby nie to że mój brat tymczasowo mieszka u mojej mamy to już dzisiaj spakowałabym siebie i dzieci i się wyniosła... ech, życie.....

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

dzięki dziewczyny....
Tu chyba nie chodzi o sytuację, bo tak było i zanim O się pojawił, i potem, i teraz też... On chyba nie zdaje sobie sprawy że ja naprawdę myślę poważnie... Dziś mi wprost powiedział że możemy się rozwieść bo mu to wisi. I dodał z głupim uśmieszkiem że nawet się nie mam gdzie wyprowadzić... to akurat fakt. Ale byle do wiosny i już będę miała. Ta sytuacja mnie masakruje normalnie.... boję się o moje życie, jak to będzie, czy dam radę sama z dziećmi.... czy będę już "tylko" mamą.... Do tego wiem że jeśli dojdzie do rozstania to czeka mnie wojna z T, o dzieci....

Dobra nie marudzę, może nie wszystko jeszcze stracone...

Maciek śpi już jakieś 3 godzinki, pewnie zaraz go zbudzi wielki głód.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Sliffka dzieki za wskazówki dotyczące kataru,jutro kontrola u lekarki i jej to zasugeruje:)ona nie ma lekko ze mną:) A ja dzis zupa z wczoraj i szynka z pieca wiec luzik:)
Serena trzymaj sie !
Renia fajny prezencik:) gagatek obeznany w piankach,balsamach do golenia, mam nadzieje, ze nie bedzie metroseksualny :)
Ann POBUDKA!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-5647.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...