Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Sekundka dobrze ze chorobska juz nie ma, za oknem slonce, niecale 2 stopnie na plusie. Ostatnie dni bardziej przypominaja mi Wielkanoc niz Swieta Bozego Narodzenia.

Szymi spi, zaczelam robic sledziki pod pierzynka ale okazalo sie ze mam za duze braki w lodowce, wiec skoncze wieczorem - zakupy zrobie idac do przedszkola.

Odnośnik do komentarza

Witam :usmiech:

Wszystkim chorującym zdrówka.

Ania dobre wieści przynosisz, super :usmiech:
Dreadka Z gorączką nie ma żartów, ja Ciebie doskonale rozumiem bo Przemek w chorobie ma 40stopni i z jednej strony wiem że tak reaguje i tak po prostu ma, ale z drugiej też co jakiś czas pojawiają się doniesienia o przypadkach zachorowania na sepsę więc trudno zachować spokój. Wall-E u nas też rządzi :usmiech:
Natka W takiej sytuacji ja bym też zabrała dziecko ze szpitala.

Ciężko mi tu zajrzeć i posiedzieć, bo Wojtek się już na całego uruchomił - turla się cały czas z pleców na brzuszek i piszczy, no bo on przecież tak nie chciał!!!!!
Poza tym upiera się na siadanie - ostatnio posadziłam go w rogu kanapy opartego o poduszki, a o sie prostuje do przodu, wiec my go z powrotem na poduszkę, no i rozpętała się megaawantura. Spokoj był jak pozwoliliśmy mu siedzieć bez oparcia, przy czym siedzieć to zdecydowanie za duże słowo, bo po krótkim czasie zgiął się w pół jak scyzoryk i wylądował na czole....ale odniosłam dziwne wrażenie, ze jest usatysfakcjonowany tym, że postawił na swoim :Oczko::usmiech:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-32078.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-35897.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.

U na nocka lepsza, Maciek spał o niebo lepiej, raptem ze 3 pobudki. Oskar na razie bez gorączki, w nocy nie kaszlał, chyba zadziałały krople Sinecod (do tej pory nie używaliśmy a polecały mi dziewczyny). Maciek też dostał i też nie kaszlał. A poprzednie noce zdarzało się że sucho kaszlał.

Ania dobre wieści. Ja w obu ciążach upadłam, z Oskarem jakoś w 7 miesiącu, a z Maćkiem chyba w 8, jakoś 34 tydzień to był. Też miałam stracha, szczególnie z Maćkiem, bo z O upadłam na kolana więc nic się nie stało, a z Maćkiem jakoś tak na bok.... ale wszystko było ok na szczęście.

Sliffka a to ci Wojtuś. :Śmiech:

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Sliffka to są krople przeciw kaszlowe, dziewczyny mi polecały na noc dawać, jak kaszel męczy. U Oskara zadziałały super, bo ostatnie noce kaszlał a dziś nic. Przez dzień nie dajemy bo daję wykrztuśne więc mijałoby się z celem dawania jednocześnie przeciwkaszlowych. Ale na noc super.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry:)

Ann zaglądam:Oczko:

Aniu super, ze wszystko ok z maluszkiem:). Ale Twój suwaczek chyba troszkę kłamie, masz termin chyba 10 dni później ode mnie:Oczko:

Sekundko może to było po prostu zatrucie? U nas zimno i lezy odrobinka śniegu, ale za mało, zeby na sankach pojeździć:Oczko:

Serena dobrze, że u chłopaków lepiej.

Niedobre wieści od Dziubali, zdrowia dla nich!

Ja z kolei jestem ostatnio mocno zestresowana panującą wokół ospą, bo nie pamiętam czy chorowałam, mama też nie pamięta:(. Chyba dla pewności zrobię sobie badanie na poziom przeciwciał czy jak tam się to nazywa, zeby mieć pewność.

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

serena
Sliffka to są krople przeciw kaszlowe, dziewczyny mi polecały na noc dawać, jak kaszel męczy. U Oskara zadziałały super, bo ostatnie noce kaszlał a dziś nic. Przez dzień nie dajemy bo daję wykrztuśne więc mijałoby się z celem dawania jednocześnie przeciwkaszlowych. Ale na noc super.

U nas taka właśnie jest metoda leczenia przy kaszlu. Nasza lekarka nam to wprowadziła. Na noc sinecod a w dzień wykrztuśne - do 16-17-ej.
Ostatnio przy kaszlu wprowadziłam flegaminę (nigdy wcześniej dzieciom nie dawałam) i przyznam że całkiem dobrze reagowały.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Witam

Karola obyś jutro stała właściwą nogą albo napięcie się skończyło :Oczko: 6 pralek :Szok: uzbierać tyle miałabym gdzie, ale rozwiesić już nie ::):
Natka dobrze, że Weronika ma się już lepiej.
Ann piękna dama i jaki fajny artysta. Super czytelnik z Szymona. Przynajmniej czyta sobie po cichu, bo jak Tosia czyta, to pewnie i sąsiedzi słyszą :Oczko:
Monika fajne przebranie. Na pewno będzie super zabawa.
Serena dobrze, że noc lepsza.
Sekundka cieszę się, że choróbsko za Wami. U mnie lekko mroźnie (choć temperatura raczej około 0st), słonecznie, ale bez śniegu. Jak odporowadzałam Marysię do przedszkola, to był miły mrozek -5st ::):
Dreadka zdrówka dla Natiego.
Ania dobre wieści.
Sliffka Wojtuś wie czego chce i wie jak to osiągnąć ::):
Dziubala zdrówka.
Trusia dobry pomysł z tym badaniem. Zrób koniecznie. Trzymam kciuki, by okazało się, że ospę przeszłaś i możesz być spokojna.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Maciek już wstał, spał kurde tylko troszkę ponad godzinę :Padnięty: Ciekawe jak wytrzyma do wieczora? :Padnięty: Na razie wywalają zabawki z koszy w pokoju. Chwilę mam spokoju, póki nie wywalą wszystkich.

Natka u nas właśnie Flegamina teraz. Ładnie już O odkrztusza.

Kurde tyle że dalej gorączkuje.... W sumie to od soboty.... W sobotę w nocy gorączkował, przez dzień w niedzielę miał stan podgorączkowy, wieczorem miał już gorączkę. I nad ranem znów. Wczoraj dopiero popołudniu wysoka gorączka. Wieczorem też, taka niespadająca. Noc spokojna (ale po syropie przeciwgorączkowym), no i teraz znów gorączka wróciła.... troszkę długo.... dziś dostał drugą dawkę antybiotyku, mam nadzieję że już mu puści ta gorączka na dobre. ::(: Kurde ile dzieci gorączkuję przy takich infekcjach? Bo mi się wydaje że już powinno być lepiej, choć w sumie dopiero od wczoraj się leczymy, to może nie tak źle jeszcze.... ech, nie lubię gorączki...

Trusia obyś była po ospie.

Serena, Oskar (13.04.2005) i Maciek (07.11.2007)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...