Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Maciuś smacznie śpi, jednak dobrze że poszliśmy na spacer chociaż mi się nie chciało jak nie wiem co :D

Monika - dużo kobiet chodzi z rozwarciem 1-2 cm i do końca donoszą ciąże. A skraca Ci się też szyjka? Bo wtedy to już niedobrze. Trzymaj się dzielnie! Trzymam kciuki za poród dopiero w 40 tc.

Ann - ja pomyślałam, że Ula zbudowała Wawel (choć teraz wiem że to nie to), a Szymi narysował krakowiaka walczącego ze smokiem :Śmiech:

Jak jest zagadka to Karola szybko się pojawia :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

STO LAT MACIUSIU

Sto lat Parentingu

Piotrusiu jeszcze raz wszystkiego najepszego

Cześć.

Położyłam się wczoraj z dziewczynkami po 20 to już od godziny nie wiem co ze sobą zrobić. Młode śpią więc nie mogę nic w domu robić, TV oglądac też nie bo J śpi, szczęście mogę tu popisać. Tyle że sama ze sobą pewnie, bo wszystkie śpicie.

Ja też zastanawiam sę co w tym roku kupić. Dziewczyny mają tysiące propozycji - wszystkie kosztowne.

Ann też czytałam Pauli "dzieci z Bullerbyn" jak miała ok 5 lat, ale dziewczynom jeszcze nie brałam. Uwielbiałam to cytać. Myślałam że jak Paulina w szkole będzie opracowywać to im poczytam, ale teraz jakoś inaczej się przerabia lektury i sporo mają nowych (Bullerbyn mieli tylko rozdziałami z podręcznika) więc trzeba to bedzie nadrobić. A "Plastusiowy pamiętnik" już czytaliście? I "Karolcię"?

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

U nas szaroburo i ponuro, ble. Chłopaki zamiast wstać później to wstały jeszcze wcześniej niż wczoraj (5.20), ale dam im szansę jeszcze jutro :D
My mamy weekend imprezowy (K świętuje), a mnie się nawet nie chce menu wymyślać, może małż będzie bardziej twórczy :D

Maciusiu, wszystkiego najlepszego, rośnij zdrowy i szczęśliwy!

Karola – Adaś też jest fanem F1, jak znajdziesz coś tematycznego to daj znać.

Renia – słusznie, najważniejsze, że zdrowo :yes:

Natka – ja nie spałam już o tej godzinie bo moje 2 pchły mi nie dały :Kiepsko::Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...