Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Neta
karola
Ann
Megan myślę o Tobie od wczoraj :) bo zrobiłam zupę pomidorową - Twoją, spróbowałam i... zorientowałam się że to był sok pomidorowy z dodatkiem Tabasco

a to bylo dla dzieci?:)
Niekoniecznie,ale na pewno by dłużej pospały:):D

to było dla Szyma i... wylizał miseczkę :) (śmietana złamała smak)

Odnośnik do komentarza

karola
jesli podobal Ci sie cien wiatru to i gra aniola Ci sie spodoba na pewno, ja cieniem nie bylam zachwycona, ale nie powiem bylo w niej cos takiego ze musialam czytac dalej, a gra w tym samym stylu i juz mnie nie porwala :) ale Dominik duzy na zdjeciu! znaczy taki dorosly

Cień Wiatru mi się podobał ::):

a co do Dominika - rośnie :Oczko: zobacz jaki potrafi być poważny...

Odnośnik do komentarza

Witam środowo

U nas prawdziwa zima, aż mi się z domu nie chciało rano wychodzić a musiałam bo trzeba było do ginki zajść. A popołudniu jadę do ortopedy, nie muszę pisać jak mi się chce z domu wychodzić :Kiepsko:

Uśmiałam się z tych odrostów pod pachą :sofunny:

Najlepsze życzenia dla naszych Nauczycielek, wiele radości i satysfakcji z pracy!

Starletka - fajnie Cię widzieć ::):. Zdrówka dla Was!

Ania – słodki Kubuś, cudny uśmiech ::):

Tasik - oby było już tylko lepiej z Szymulą!

Ita - nie poznałabym Cię, ale w tym brązie też ładnie wyglądasz ::):

Odnośnik do komentarza

O rany, faktycznie Kraków zasypany, u nas naszczęscie jeszcze nawet deszczu ze śniegiem nie było:uff:

Monika zdrówka dla Gosi, bidula.

My zdrowi dalej.....mam nadzieję że to nie cisza przed burzą. To już 1,5 miesiąca przedszkola. Nie wiem może w takiej małej grupie te dzieci się już wychorowały w tamtym roku, pozarażały się czym mogły i będzie trochę spokoju.

Ja dziś na 20.00 na ćwiczenia pomykam bo czuję że rosne w szerz :lup:

http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/d3fd7e8a.gif
Szaymon 10 lat
Franio 5 lat

Odnośnik do komentarza

Monika GRATULACJE, zdrówka dla Gosi

mój Tato od 7.30 w pociagu z Suwałk do Białegostoku, może za godzinę dojedzie do W-wy. Nie ma już pociągu do SZczecina więc będzie nocował u nas, i siostra znajomej też. Wesoły wieczór mi się zapowiada. A B po pracy jeszcze po zimowe opony ciut pod W-wę... by jutro o 7 rano być z nimi w warsztacie. Czy narzekam na nudę? nie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...