Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Dziubala ale zmiana fryzurki, ale jakaby nie byla to zawsze usmiech szczesliwej Mamy

Udalo sie B dostac z Ula do naszej pediatry na poczatku przyjec, kiedy jeszcze nie bylo pacjentow, osluchowo czysto, gardlo czyste, ponoc jest teraz taki wirus (nawet dzieci naszej dr mialy) 3-4 dni goraczki i po chorobie. Oby tak bylo i u nas, dla spokoju robimy badanie moczu.
Wczoraj jak pojechalam do okulisty B wyslal Ule do spania i cicho wlaczyl jej bajke do sluchania, zasnela ladnie, dzis powtorzyl ten wariant i znow zadzialal, to chyba faktycznie pomaga jej sie wyciszyc

Odnośnik do komentarza

Tosia po nocy z przerwami nie byla wypoczęta, a ja głupia podałam zupę o zwykłej porze i zmęczenie tak narosło, że przed spaniem była histeria, a po 40 minutach pobudka z histerią, której nie mogłam wyciszyć. A mi się udało odwracają uwagę od zawodzenia i po chwili spokoju odłożyłam do łózeczka, to się zaczęło na nowo :Smutny: Niby zasypia, ale co chwila rozlega się wycie :Smutny: Ale narobiłam :Smutny:

Starletka śliczne Szczęście.
Ann oby to byl wirus.
Dreadka sił
Dziubala ale zmiana, fajna fryzurka. Przyzwyczaiłam się do Ciebie w dłuższych włosach. Maciuś jaki duży :Niespodzianka:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza
Gość starletka

Dziubala wow ale zmiana :D
chłopaki cudne :) i duuuużyyyy Maciuś :)

Renia jakiś taki dzień chyba.... Dominik spał mi dzisiaj dokładnie 40 minut.. w 2 turach.. :Padnięty:

Ann mam nadzieję, że pediatra się nie myli i to tylko wirus...

Odnośnik do komentarza

Tasik nie szalej za bardzo na tych nartach.
Dreadka miła niespodzianka M.

Dziewczyny miały dziś wspólną kąpiel, bo wcześniej zjadły kolację. Ale miały frajdę, bo zazwyczaj każda ma oddzielnie szybki prysznic. Później wstawię pare zdjęć, teraz idę odstresowywać się z angielskim i pogaduchami :Uśmiech:

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie

Adaś dziś na szczęście radośnie wybiegł z sali, a już w głowie przygotowywałam tekst na wypadek jakby coś znów o karze gadał :Oczko:
Mieliśmy jutro jechać do Zakopanego, a pojedziemy jednak w niedzielę (K ma interes, więc znów wyjazd pt. „przyjemne z pożytecznym”), a Adaś już przygotował autka i książeczki na podróż. Ale się rano zdziwi, że nie jedziemy. Może zapomni.

Tasik – już po remoncie?
Uważaj na siebie jak już będziesz szusować, a 5 lat to nie tak długo ;)

Dreadka – Adasiowi bardzo podobają się rybki, jak mu nie przejdzie to w nowym mieszkaniu kupimy akwarium.

Renia – ja właśnie nie mogę się doczekać tych wspólnych kąpieli chłopaków, myślę że jeszcze ze 3-4 miesiące i może uda się ich razem posadzić do wanny :)

Karola – dobrze, że chłopcy już dziś nie gorączkowali.

Ann - jak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Witam wieczornie:)

Neta autko podoba mi się bardzo i będę jeździć ofkors:Śmiech: Nie wyobrażam sobie życia bez samochodu:Śmiech:
Tasik oby spodnie były ciepłe, a Ty uważaj na siebie.
Dreadka fajna niespodzianka M:Śmiech:
Karola trzymaj się!
Dziubala fajna fotka, duuuży Maciuś i Ty super wyglądasz (choć zupełnie inaczej w krótkiej fryzurce).
Renia czekam na fotki ze wspólnej kąpieli dziewczynek:Śmiech:
Ann miłego wieczorku przy Carcassonne:Śmiech:

http://lbyf.lilypie.com/4lCr.png
http://lb2f.lilypie.com/DDTrp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...