Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

sytuacja opanowana Dominik spi

Ann u nas z poczatku byly kolki potem byl spokoj .. ale co jakis czas pojawia sie taki kolkowy bol brzuszka.. po wymasowaniu brzuszka cieplych okladach (wypuszczeniu baczkow) przechodzi... wczoraj maly byl juz niespokojny a dzisiaj od rana niesamowity ryk :(
ale wazne ze juz po wszystkim - mam nadzieje ze obudzi sie w lepszym nastroju... eh... i tym sposobem jest juz po 11 a ja w lesie ze wszystkim ;) ale co tam Dam sobie Rade

Odnośnik do komentarza

Obaj synkowie mi zasnęli :) więc mam czas dla siebie. Będę nadrabiać i ogarniać chatkę w międzyczasie.
Chłopaki spały dziś w osobnych pokojach, bo Adaś w nocy dużo i głośno kaszlał. Za to Maciuś dobrze dziś spał, może dlatego, że na leżaczku ;)
Adaś kaszle dalej ale gorączki już nie ma. Za to Maciulek chyba tylko raz zakasłał i mimo, że „ciężej” chory, to wygląda o wiele lepiej niż Adaś.

Odnośnik do komentarza

Heloł.

Mi choroba minęła to B łazi i kaszle...torba antybiotyków i kolejna 100 zostawiona w aptece w ostatnim miesiącu kiedy już jedną zostawiłam ja na swoje leki i krople dla Adasia przecież 60 zł:duren::duren:wykończyć się idzie.
A nie wspominałam Wam, że ZUS szukając oszczęnośći > wypowiedział 1/4 dodatkowego etatu mojemu B :( Więc kicha.

Byłam w pracy bo 1 grudnia kończy mi się macierzyński. NIe dostałam zgody na wychowawczy bo muszę wykorzystać 27 dni urlopu wypoczynkowego :brawo: się nazbierało z 2006/2007 i jeszcze 2 dni za styczeń 2008 :P więc póki co tkwie w próżni pracowalniczej ;) nie licząć tego, że kręce swój biznes o którym w pracy nikt nie ma bladego pojęcia ;)

A teraz w ramach wydania reszty oszczędności- idę do fryzjera bo nie ważne że z pustym portfelem ale przynajmiej straszyć na ulicy nie będę ;)

POzdrawiamy ze słonecznego Jarocina :money:

http://www.szipszop.pl/tickers/20793.gif

http://www.szipszop.pl/tickers/20807.gif

Odnośnik do komentarza

Renia
Dziś mnie Marysia mile zaskoczyła. Została wysłana za karę, choć chyba bardziej, by się uspokoić do swojego pokoiku. Krótko tam siedziała, uspokoiła się, po czym przyszła do mnie, przeprosiła i dobrze wiedziała za co. Nie sadziłam, że już tak dobrze wie, że coś źle zrobila i należy przeprosić, ale widać te kilka uwag i tłumaczeń dało efekt. Poza tym ostatnio coraz częściej przytula się i mówi "Kocham Cię Mamo". :Uśmiech:

Pamiętam, że Adaś też mnie bardzo zaskoczył, że wiedział za co przeprasza.
Ale na słowa "kocham Cię mamo" jeszcze muszę poczekać. Choć zawsze na pytanie "kochasz mamusię/tatusia?" odpowiada "tak" i mocno się przytula. To też jest kochane i słodkie :)

Odnośnik do komentarza

Megan - nie daj się humorkom @ ;)
A smród też by mnie wkurzał, ale pomyśl, że już niedługo będziecie na swoim :)
Życzę Ci cierpliwości do dzieci... ;)
K nie przeprosi bo on uważa, że to ja robię problem albo ja przesadzam, ale już mi przeszło, a jemu wieczorem strzelę focha :D ;)

Ann – dobrze, że z Tobą lepiej niż wczoraj :)
Dzięki za dedykację :)

Odnośnik do komentarza

Neta
U nas ciag dalszy nocnej wysokiej goraczki,zatkanego maksymalnie nosa (nie da sie tego wysmarkac ani wyfrydowac) zero kaszlu i brak apetytu

:(
A nie wchodzi w rachubę 3-dniówka?
Ucałuj Gagatka.

Neta
Ide podac lekarstwa, ile ja sie musze przy tym nagadac i natłumaczyc a po co?a dlaczego? a gagatek tylko swoje "te lekarstwa sa fuj blee i oby pomogły":)

Adaś na szczęście wszystko przyjmuje, o niektóre syropki sam się upomina, ciekawe jak długo ;)

Odnośnik do komentarza

Serena – nie najgorsza noc za Wami ;)

GRoszko - trzymajcie się zdrowo jak najdłużej!

Starletka – a dajesz coś na kolki?

Natka – mnie plany urlopowe zawsze powalały śmiechem. Łatwo zaplanować 2 tygodnie a reszta urlopu to już ciężka sprawa :ouch:

Trusia – lepszego dnia życzę, no i żeby katar przeszedł szybko!

Nuchna – a po wypoczynkowym weźmiesz wychowawczy?
Normalnie paradoks, że ZUS obcina etaty żeby oszczędzić na składach ZUS-owskich :Szok:

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Natka – mnie plany urlopowe zawsze powalały śmiechem. Łatwo zaplanować 2 tygodnie a reszta urlopu to już ciężka sprawa :ouch:

w tej chwili mam problem nawet z tymi dwoma tygodniami. Jak zplanuję tak bedę musiała iść bo dziewczyny z pokoju też będą miały pozajmowane terminy a nie bardzo możemy się dublowac.

Renata mama Paulinki, Weroniki i Wiktorii
http://www.suwaczek.pl/cache/c8241af4ae.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4dbe1440ea.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala tak regularnie dostaje espumisan...
no ale dzisiaj go zlapalo... w kazdym razie krzyk i zachowanie identyko jak przy kolce..
przeszlo zasnal na chwilke i obudzil sie z rykiem :D tyle ze to byl juz ryk glodomora..

piersi za nic nie chcial.. wiec dostal 180ml odciagnietego mleka - zjadl i znow ryk :( wiec dodatkowo dostal 60 ml bebika zjadl beknal i zasnal..

piekny ma apetyt :gasp:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...