Skocz do zawartości
Forum

MM 2005 :) zapraszam


Rekomendowane odpowiedzi

Ale pospacerowałyśmy, aż sama się zmeczyłam :Oczko: To był bardzo zadaniowy spacer, wszystkie rzeczy załatwione :Uśmiech: Tosia spokojnie siedziała w wóżku ponad godzinę, ale potem chciała wyjść. Marysia opiekowała się Tosią, pilnowała, by nie szła, gdzie nie wolno, prowadziła za rękę :Uśmiech: Mimo niewatpliwej pomocy Marysi musiałam mieć oczy dookoła głowy, zmęczyłam się tym trochę :Oczko:
Wróciłyśmy później niż zwykle, zupa była później i dopiero o 14.00 Tosia wylądowła w łóżeczku i nie wiem czy to zmęczenie czy przegapiona pora zasypiania, ale Tosia nie śpi tylko śpiewa :Padnięty:

Dziubala fajne mieliście popołudnie, szkoda, że noc taka nieciekawa :Smutny: Masz rację Tosia jest bardzo pogodna, a Marysia poważna.

No i musze zabrać się za małe prasowanko, pakowanie i robienie obiadu :Padnięty: Mam nadzieję, że w weekend pogoda dopisze i dziewczyny wybiegają sie z kuzynostwem.

Renia z Marysi

Odnośnik do komentarza

spotkanko milutkie, co prawda Uliśce dokuczał brak drzemki :Padnięty: niestety ale DR
Picasa Web Albums - Anna - 2008-03-28 u ...

Renia ale masz intensywny dzień, wypoczynku w weekend życzę
Dziubala milutkie popoludnie, szkoda ze nocka gorsza byla
Monika w przedszkolu nie maja grupy trzylatków?
Nuchna brawa dla Adasia i sprawnej reorganizacji sklepowej

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny, juz sie chyba powoli rozchodzicie na weekend, ale moze ktos zauwazy jeszcze moje pytanko...Jestem troche zdolowana , bo musialam dzis polapisowac mojej malej zabki. Pamietam , ze dentystka tlumaczyla mi czego dzis nie jesc , zeby nie myc zabkow, dopiero nastepnego dnia itp. ale nie wiem do konca czy to zalapisowane miejsce myc?????????
Kurcze, czy Wy tez macie takie wazenie, ze dzieciakowi malemu to ciagle cos jest a nawet jak nie jest , to zawsze moga byc jakies niepokojace objawy. U mnie tak: Julka ma okulary i pruchnice, Grzes koslawosc kolan i nadwage, oboje cos w rodzaju alergii....Wiem , ze jak na poczatek weekendu to malo optymistyczny post , wybaczcie ale maz juz ma dosc mojego dola a musze sie wyzalic..

Odnośnik do komentarza

Olu jutro rano ząbki będziesz mogła umyć jak zwykle, całe uzębienie jak przed lapisowaniem.
pilnując wagi Grzesia odciążą się kolanka do tego prawidłowy siad i odpowiednia ilość witaminy D i nie będzie problemu. A alergie ... hmm strasznie się wszystkich czepiają takie mamy czasy

Szymonek http://www.suwaczek.pl/cache/8eab0ec0af.png
Miłoszek http://www.suwaczek.pl/cache/5994c3f2c9.png

Odnośnik do komentarza

Witam sobotnio

Dziś Maciuś też miał kiepską noc, ale od razu dałam go na huśtawkę i tak co chwilę (z przerwami na krótkie spanie) bujałam go do rana :Szok:. Na K nie mogłam liczyć, bo jak wrócił do domu (po prawie 48h niespania) to padł jak żaba.
No, ale w końcu wiem dlaczego Maciuś tak fatalnie spał 2 ostatnie noce – doczekaliśmy się ząbka!!! LD1 :lol:

Po śniadaniu jadę z Adasiem do nowej „bawialni”. Zobaczymy jak tam jest, mam nadzieję, że mają kulki, bo mi Adaś nie wybaczy ;). K zostanie a Maciusiem, a po południu pojedziemy zobaczyć jak buduje się nasz nowy blok i odwiedzimy naszych przyjaciół – sąsiadów ;)

Ola – faktycznie powody do smutku namnożyły się, ale pomyśl, że jak teraz temu się zaradzi to potem nie trzeba będziecie się z tym borykać. Głowa do góry!

Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...