Skocz do zawartości
Forum

Idealne ubranko dla dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Pokazy mody dziecięcej też rozbudzają fantazje naszych dzieciaków na temat własnego ubioru. My z córką zawsze oglądamy takie wydarzenia jak mamy możliwość bo najważniejsze to nie wypaść z nurtu i być na bieżąco co jest aktualnie na czasie.

Odnośnik do komentarza

Tu nie chodzi o "szlachectwo" tylko o to żeby dzieci wyglądały ładnie i napawały dumą swoich rodziców. Nic tak nie cieszy domorosłych ojców i matek jak ich pociecha, wyszlifowany diament, błyszczy w drodze do i z przedszkola. Tak już jest że o dzieci dbamy bardziej niż o siebie a już na pewno bardziej niż o zawartość portfela ;)

Odnośnik do komentarza

outletowa konspiracja :) tak żeby inni nie dowiedzieli się że masz ciuchy kupione po korzystnych cenach.... już niedługo niemodne stanie się branie udziału w promocjach, chociaż sądząc po dantejskich scenach z marketów to chyba jeszcze długo nie nastanie

Odnośnik do komentarza

no właśnie, a można tanio i wygodnie poszukać gdzieś na targu albo własnie outlecie zamiast przepłacać w galeriach, chociaż moje dziecko chodzi do normalnego przedszkola to od czasu do czasu dostanie ode mnie ładniejszy sweter żeby wyglądał jak przystojny kawaler a nie łachmyta

Odnośnik do komentarza

jestem z Polarnegostoku, jak to się u nas mówi na Biały i odkąd się otworzył outlet Center to jest na prawdę mega wybór, jest 4F, City Sport, Elbrus, Trespass, Hi TEC. W galeriach wcześniej nie było w ogóle takich sklepów sportowo outdoorowych.

Odnośnik do komentarza
Gość lublinianka

ja mogę się wypowiedzieć za Outlet w Lublinie, przy Mełgiewskiej, że wszystko jest nowe i pełnowartościowe, nie ma uszkodzeń, wybór też jest, jak normalnie w galerii wszystko, warto wybierać się w dni kiedy są promocje, info na bieżąco na stronie dają, pewnie mamy lublinianki potwierdzą, bo to modne miejsce :)

Odnośnik do komentarza

Sama dla dziecka w ciuchlandach również rzeczy nie kupuję. Ale nie dlatego,że mam coś do ciuchlandów ale po prostu nie ma tam już takich ubrań jak można było znaleźć kiedyś. Kiedyś było o wiele więcej ciekawych ciuszków.Aktualnie trudno tam coś znaleźć. I ceny są jak z kosmosu.Tak wiec wolę poszperać w sklepach i kupić dla dziecka cos nowego. Jakość będzie o wiele lepsza :)
Zerknijcie sobie na przykład na ciuszki od Mayoral:
https://answear.com/p/mayoral-573-b.html

Szczególnie,że w Answear mają na nie promocje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...