Skocz do zawartości
Forum

Listopad 2012


wicia255

Rekomendowane odpowiedzi

Wojtuś ważył 3300 i dł. 55cm. no poród szybki ale miałam straszne bóle krzyżowe ale jakos dało sie rade... no i czułam nacinanie ale wszystko do przeżycia no i do tej chwili jak kladą wam wasze szczęście na brzuszek to byłabym w stanie przeżyć dużo większe męczarnie.. :)

http://www.suwaczki.com/tickers/gannrjjgfwqgdmwx.png

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę. Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę. Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko..a ja Twoja mama... :)

Odnośnik do komentarza

Heja prawie południem :)
Ewelina jestem pod wrażeniem, tyle pieluszek i wszystko przygotowane czeka :) też mi chodzą po głowie pieluszki wielorazowe ale później :) jak dziecko będzie troszkę większe i bardziej ruchliwe :) a na razie pampki

veoh ja ten śmietnik za darmo dostałam taka tu promocja dla przyszłych mam kubełek gratis i 3 wkłady za 200 koron wiec nie drogo, powinien się sprawdzić wygląda że będzie szczelny, potem i tak przeniosę przewijak do łazienki. :)

VingaTarg jak zawsze winnych brak, odpowiedzialności nikt nie ponosi :/

Ja po śniadaniu i kawce i rafaello zjadłam :) mniam dzisiejsza noc przespana :) tylko wyciek z jednej piersi miałam :) i trochę bóle miałam ale kto ich teraz nie ma :) obiad prawie zrobiony tylko prasowanie zostanie , ee niech się trochę uzbiera :)

zebra79 mała zmiana a cieszy :)

Odnośnik do komentarza

Naskrobalyscie troszke od wczoraj:):)Ja usnelam wczoraj okolo 1 i o dziwo spalam do 6 potem przerwa do 8 i drzemki...tyle mam dobrze,ze moge sobie na to pozwolic pOki maly sie nie wykluje:D:D

Jesli chodzi o ten zlobek...to nogi z dup& bym powyrywala..osobiscie ja bym sie nie zdecydowala zeby dac moje dziecko do przedszkola ktore nawet z zewnatrz jak przedszkole nie wyglada....biedne te dzieci...mam nadzieje,ze specjalisci pomoga im dojsc do siebie i zeby nie baly sie ludzi:/

Koledzy jak byli wczoraj w pubach tutaj u nas to mysleli ze zapadna sie pod ziemie,bo mieli flagi Polski a sami angole w srodku...cala Anglia i napewno cala Europa mysli ze jestesmy jakims 3swiatem...co za wstyd!!!

Diabelek w wolnej chwili daj zdjecie Wojtusia:D

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Slyszalam o tym wczoraj, az ciarki mi przeszly :( Ciezko mi sobie nawet to wyobrazic. Jak dzieci je frustrowaly i nie radzily sobie z opieka powinny zmienic zawod a nie znecac sie nad tym bezbronnymi malenstwami.

diabelek super waga synusia! tez mi sie marzy taka waga synka tak do 3500 :) ale ile to wyjdzie przy porodzie to kto to wie..

Dziewczyny wasze malenstwa tez tyle sie ruszaja?? moj prawie caly dzien szaleje w brzuchu, w nocy z przerwami, troche mnie to martwi. Mowia jak sie nie rusza to niedobrze, ale moj z koleji szaleje... wczoraj tak skoczyl tak sie przestraszylam, ze chcialam dzwoni do poloznej.

Odnośnik do komentarza

Wiesz,że tez miałam was o to pytac...no mój strasznie...szaleje..kopie wierci się...w nocy jak wstane do toalety...to potem mam conajmniej godzine kopania...(niewiem jak jest jak śpie,bo może nie czuje) Też o tym myślałam ostatnio czy to nie jest zle..ale z tego co wiem,to już mają mało miejsca w brzuszkach...dlatego nasze brzuchy tak cały czas faluja

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Pycia1612
Wiesz,że tez miałam was o to pytac...no mój strasznie...szaleje..kopie wierci się...w nocy jak wstane do toalety...to potem mam conajmniej godzine kopania...(niewiem jak jest jak śpie,bo może nie czuje) Też o tym myślałam ostatnio czy to nie jest zle..ale z tego co wiem,to już mają mało miejsca w brzuszkach...dlatego nasze brzuchy tak cały czas faluja

Moj normalnie jak jakis "czujnik", co poloze reke na brzuchu nawet nie ugniatam to zaczyna sie ruszac :))) Ale ostatnio jest tak, ze ciagle non stop przez caly dzien sie rusza. A wczoraj to tak dziwnie skoczyl, ze sie przestraszylam...
No nic w przyszlym tyg. wizyta spytam sie mojej gin. Mam nadzieje, ze mu dobrze w brzuszku i nic sie nie dzieje, bo czasem dziwna mysl przejdzie przez glowe..

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję że taka forma tabelki będzie ok. W razie czego uzupełniajcie ją bo może mi coś umknąć.

Ja wróciłam z córą z zakupów. Pojechałam jej kupić takie trapery na jesień za kostkę. Ale kurde nic takiego nie ma. Same kozaki no i w CCC kupiłam jej już kozaczki długie oczywiście różowe:( chciałam brązowe ale ona uparła się na róż. I teraz zostanie jej kupić śniegowce na śnieg i będzie git. Ale jestem zła bo nic na jesień nie ma ciekawego same kozaki już.

Z tym żłobkiem to jakaś tragedia. Wczoraj jak słuchałam tych matek co opowiadały to aż mnie zmroziło.

Odnośnik do komentarza

Mój nad ranem tak kopał..że mnie obudził...przez sen czułam i śniło mi się nawet ze mnie kopie...coś czuje,że mój synuś to będzie nocne dziecko a w dzien będzie spał..... ale nie zamartwiam się na zapas....I pewnei dla Twojego spokoju zapytaj lekarza czy to ok..ja tez mam wizytę z położną w piątek to ją zapytam...

Kasiu a czemu nie chciałaś córci rózowych kupic?;)Powiem Ci,że buty to dla mnie czasem katorga jak mam sobie kupić...bo nic mi sie nie podoba...a w innych sklepach nie widziałaś jakiś traperków???Może na allegro by coś było..ale jak już kupiłaś i córcia zadowolona to to najważniejsze:)

Ja wróciłam z zakupów...zaraz za obiadek i sprzątanie sie biorę...jak codzień z resztą..wiem,że nieraz będe padac na buzie ze zmęcznia..ale już bym wolała mieć pełne ręce roboty przy Adrianku niz tak siedziec i się nudzić w tym domu:(

http://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3k5kbcrgeo.png
http://suwaczki.maluchy.pl/li-71923.png

Odnośnik do komentarza

Kasia no wlasnie jak pisze Pycia czemu nie sporbujesz na allegro, albo jakis innych stronkach inetrnetowych, ja juz kiedys polecalam zalando, ale oczywiscie nie kazdy musi lubiec zakupy przez net.
U nas tylko paczki przychodza bo wiekszosc rzeczy zamawiam przez neta, prawda jest taka, ze czesto na necie ceny sa konkurencyjne, chociaz jak sa jakies soldy to w tym okresie i w sklepie da sie zrobic dobre zakupy :)

VT, poradzisz sobie kochana, a Twoj starszak to dziewczynka, chlopczyk? i ile ma lat? moze pisalas kiedys i mi umknelo nie pamietam:)

Pycia, Ja osobiscie uwazama, ze nie ma co sie za bardzo przemeczac, myslisz ze dziecko bedzie pamietac jak czysto bylo w domu? :) lepiej ten czas spedzac z dzieckiem i rodzina. Wiadomo, ze trzeba czasem posprzatac i ugotowac ten raz dziennie obiad. Ale z umiarem kochana :)

Odnośnik do komentarza

grrrr napisałam i wszystko mi zjadło:(

Pyciu - nie lubię różu:( staram się małej kupować ubrania pomarańczowe, zielone itp. ale wszystko jest albo różowe albo fioletowe. Więc buty wolałam brązowe z różowymi kwiatkami ale niestety wybrała róż.

Takie sobie wybrała: Katalog: Dzieci / Action Boy / 280388

Moja też a to tyłek wypnie, a to noga. Kręci się cały czas a zwłaszcza jak prowadzę auto:) wtedy ma używanie heheh.

Ja dziś zaczynam się pakować. Na pierwszy rzut idzie moja torba.

Na necie nie kupuje bo raz kupiłam i były niedobre. Mała ma wysokie podbicie i z tym jest problem no i z łydką jedne buty są za ciasne inne za szerokie a ja wolę jak się przejdzie i sprawdzę czy nie za małe.

Ja się nie martwię bo wiem że sobie poradzę z dwójką. Moja już ma prawie 5 lat więc jest już samodzielna.

Odnośnik do komentarza

To chyba normalne że takie ruchliwe są nasze maluszki :) według mnie to chyba specjalnie robią bo mało miejsca i główkę pchają w dół żeby mieć więcej miejsca, no i przygotowują się do wyjścia :) u mnie tak samo jak u was , szaleje , wierci się , wypina :) nie da zapomnieć o sobie :)
My latem kupiliśmy małej siostry męża buciki adidasy różowe disneya, jak chodziła w nich to świeciły , nawet tego nie wiedzieliśmy puki ich nie włożyła :) była prze szczęśliwa :) nawet w wózku nie chciała siedzieć tylko siama iść :)
Ja po obiedzie, wasze maleństwa też mają czkawkę ??? Bo zauważyłam że często takie rytmiczne podskakiwanie ma

Odnośnik do komentarza

Kate, moj prawie codziennie ma czkawke :))) Wlasnie jak opisalas to troche odczuwam jako takie rytmiczne podskakiwania. Az szkoda mi go czasem, bo potrafi tak przez 30minut wiec strama sie wtedy zmienic pozycje, albo pochodzic troche.
No ja sie ciesze, ze go czuje, ale wczoraj to jego podskok to byl conajmniej dziwny, moze cos go uwieralo tak z znikad nagle odbil sie w brzuszku, ze myslam, ze cos sie stalo.. :/

Kasia, bucki okay, nie sa jakies takie tragicznie rozowe jak barbi, fajny pastelowy roz wpadajacy troche w lososiowy kolor :)))

Odnośnik do komentarza

VingaTarg
Ma m 3 letnią baaardzo charakterną dziewuszkę ;) Pierwsze dziecko, pierwszy wnuk tak i z jednej jak i z drugiej strony, możecie sobie wyobrazić co to za ananasek ? w przedszkolu jak powie NIE to panie już wiedzą że trzeba zostawić w spokoju bo nikt nic nie wskóra...

:hahaha: sie usmialam VT, no to teraz chyba czeka was wyzwanie moja droga z 2maluszkiem. Jak pierwsza wnuczka i corcia taka charakterna ;) Ale sa dobre strony takiej osobowosci poradzi sobie w zyciu ;) :))) wiec "nie ma tego zlego.."

Odnośnik do komentarza

He he :) ja jeszcze czekam z kupowaniem ubrań powiedziałam sobie że po kupię :36_1_22: ale już upatrzona i kurtka i buty i pewnie spodnie się nowe przydadzą :) no i bedę mogła coś maleństwu kupić pod kolor bo bedzie wiadomo kto bedzie z nami :) ach ...w sklepach zapachniało świetami, ale bedzie wesoło w tym roku , już nie mogę się doczekać :36_1_21: a jeszcze halloween trzeba cukierki dla dzieciaków kupić :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...