Skocz do zawartości
Forum

Testy owulacyjne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoras z Pań miała doczynienia z testami owulacyjnymi? mam pewien problem i bardzo chciałabym sie poradzic mianowicie ostatnia miesiaczke miałam 7.10 jednak była nieco skapa oraz trwała niecałe 2 dni zazwyczaj trwa ok 5, moje cykle są reguralne 28 ostatni 29 dni. W piatek kupiłam testy owulacyjne ponieważ staram sie z mężem o dzidzie . Pierwszy test powinnam zrobic mniej wiecej w poniedziałek poniewaz z moich obliczeń owulacja nastąpic powinna we srode. Ciekawośc jednak byla silniejsza i pierwszy test wykonałam w piątek,pojawiły sie 2 kreski w polu testowym T wyraźna gruba fioletowa w polu C gruba różowa i tak jest do dziś tzn 6 testów takich samych. Nie wiem juz co o tym myślec, zdurniałam kompletnie :0( i nie wiem o co chodzi....

Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem ;) ale powiem Ci jedno: lh i hcg mają bardzo zbliżoną budowę. Dlatego też test owu może pokazać ciąże. Rzadko ale się zdarza też odwrotnie. Ja akurat tak miałam, bo też miałam skąpe krwawienia ale spowodowane dawaniem mi niepotrzebnie (jak się okazało) hormonów. I raz niestety ciążowy mi wyszedł przy wzroście lh. Ale to zupełnie inny przypadek. Daj jutro znać :)

http://s9.suwaczek.com/20080809580117.png

Starania od 09.2009
03.2012 - podejrzenie adenomiozy

Odnośnik do komentarza

jasne, że dam znac własnie bylam w aptece pani magister też proponowała zrobic ale bylaby checa moj maz pracuje za granica w zeszlym mies wrocil i powiem szczerze że nawet nie liczyłam czy mam dni plodne czy tez nie potem ten okres jak okazalo sie ze bedzie pracowal w polsce to wlasnie kupilam testy z nadzieją ze bedzie mi latwiej ogarnac te nasze pory i nie pory a tu takie zagadki.....

Odnośnik do komentarza

no fajnie by było, ale nie nakręcam sie zbytnio martwie sie tylko ze jak nie to to pewnie jakies choróbsko sie przyplatało albo coś w tym rodzaju i kolejne próby bez szans bo mąż wyjeżdża na kontrakt do torunia 2-go list i bedzie w domu co 2 tyg i to tylko na weekend i nie ma szans na staranie sie o dzidzie ja nie moge do niego jezdzic bo 3 mies temu mialam operacje kolana i takie trasy odpadają. A wam napewno sie uda, pomyśl że masz o niebo lepiej bo masz partnera na miejscu pomalutku napewno stworzycie małego człowieczka czego oczywiście z całego serca życze. kurcze jakie to wszystko przewrotne, nie wiem czy jutro bede sie cieszyc czy martwic eeechh samo live....

Odnośnik do komentarza

Witajcie, trochę mnie tu nie było, dziewczyny dałam sobie spokój z testami owu bo nie dało rady wychwycic momentu owulacji ponieważ nadal wychodziły pozytywne od mojej ginekolog dowiedziałam się że nie jestem odosobnionym przypadkiem tak więc testy poszły w kąt a na ich miejsce wszedł monitoring cyklu, w listopadzie 1, w grudniu 2, okazało sie ze moje pęhcerzyki raczej słabo rosną i na grudniowo styczniowy cykl moja wspaniała Pani doktor przepisała mi clo - i teraz jestem w 6 tygodniu ciązy :) - także polecam monitoring :))

Odnośnik do komentarza

Ginekolog sprawdza z którego pęcherzyka jest owulacja, przyrost itd. Generalnie jest to kilka badań usg w trakcie cyklu.

http://www.suwaczki.com/tickers/65vq786iklsvuww1.png
http://www.suwaczki.com/tickers/cb7w43r8253bs8l9.png
09.11.2012 :angel_star:Wiem, że jesteś tam
Nie widuję Cię, lecz wiem, że jesteś tam
Cały dzień i noc ktoś puka do Twych drzwi
Każdy chciałby wiedzieć jak ma dalej żyć.
Wiem, że jesteś tam
Dla każdego zawsze musisz znaleźć czas
I choć nigdy o nic nie prosiłam Cię
Dzisiaj proszę bez kolejki przyjmij mnie .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...