Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
No ja się nie dziwię, ze nie mozes zsię od nich oderwać, są prześliczne-chyba jednak nie potrafię robić zakupów przez internet :hahaha:moje takie śliczne nie są, moz eza dużą wagę prtzywiązuję do ceny? :lup:

Lutka one wcale nie byly drogie. Czasami po 10 zl za 2 sztuki, czasami 10zl sztuka... w sklepie nie kupiloby sie taniej nawet na wyprzedazy
Najdrozszy byl chyba spiworek i te zielone spiochy bo sa nowe, ale i tak cena do 25zl :)
ale polowalam godzinami na nie ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

moze coś w tym jest, swoje zakupy robiłam w przerwie na wprowadzanie towaru, zamówienia i obsługę klienta. Pozostaje mi czekanie aż z niektórych paskudztw wyrośnie:hahaha:

ooooooooooooo nowy awek,tylko słabo Cię widac zimowa czapo :D

Odnośnik do komentarza

isabela
Juz rozpakowana, wrzucam fotki :) Powiem Wam, ze gdy kupuje te cudenka zastanawiam sie co by bylo gdyby jednak okazalo sie, ze nosze chlopca w brzuszku :noooo:

isabela -po prostu cuda. Mam wrazenie ze tylko w Angli maja takie ladne rzeczy. Najbardziej podoba mi sie sweterek ze spodenkami. A jakby byl chlopiec - coz, fajnie, ale ciuszkow by szkoda bylo na pewno :-)

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
dorciaa25
WITAM MAMUSIE:)

Od dwóch dni mam bóle brzucha ,takie dziwne jak na miesiączkę, nie wiem czy dzwonic do lekarki, może w siódmym miesiącu to normalne?
,że odczuwa sie takie skurcze,
przedwczoraj w nocy nie mogłam spać, myslałam ze to akcja porodowa się zaczęła,ale rano przeszło , a wieczorem znów wróciło...i dziś rano tez czuje
Dorciaa - Ja mam to samo i elwira tez. Chyba malo prawdopodobne, ze wszystkie trzy urodzimy :-) takze to chyba macica sobie cwiczy. Ja przynajmniej taka mam nadzieje.

Dziewczyny nie chciałabym Was straszyć ale z tego co wiem, to powtarzajace się w miarę regularnie bóle (takie jak miesiączkowe) mogą doprowadzić do przedwczesnego porodu. Ja bym to skonsultowała w miarę szybko z lekarzem. A Wasi lekarze kontrolują stan Waszych szyjek macicy?
Kontroluja. Jak dotad wszystko bylo ok. Szyjka 4,7 cm, wiec niezle.

Odnośnik do komentarza

lutka
gunia43
Jeszcze Wam opowiem moj ciazowy sen. Chyba takie sny beda mnie coraz czesciej teraz nawiedzac.
Snilo mi sie, ze zawiezli mni edo szpitala, bo mialam bole i urodzilam 4 dzieci. Takich malutkich ledwie po poltora kilo kazde. 1 nie przezylo, drugie walczylo o zycie a pozostala dwojka w porzadku. Potem odeslali mnie do domu, bo stwierdzoili, ze dzieci mnie nie potrzebuja, bo nie mam pokarmu. W domu bardzo panikowalam, a moj maz mowil tylko - po co chcesz do szpitala przeciez wsyzstko juz wiadomo i dzieci sobie poradza, a to trzecie i tak trzeba czekac czy przezyje, nic tam nie pomozemy. Wiec strasznie bylam rozzalona na niego i wsciekla, ze taki gruboskorny i w ogole. Jedyne, co bylo pozytywne w moim snie, to przy porodzie nie czulam zadnych boli i brzuch mialam o taki jak przed.
Generalnie - nie za milo.

sny na tym etapie podobno coraz cześciej będą dotyczyły tej tematyki. Mnie póki co to omija.
Szczesciara !

Odnośnik do komentarza

isabela
Guniu, super sa te kreseczki ciazowe :)
Ja nei mam takiej i pewnie nie bede miala, w poprzednich ciazach tez nie mialam, natomiast mam..... pojawiaja mi sie zamiast ciazowej "drozki" grube czarne wlosy od pepka w dol :( ble. Wczoraj wszystkie usunelam. Wygladalam jak lekko owlosiony samiec z piwnym brzuchem hehheheh :sofunny:

Mnie tez te wloski, ktore mialam lekko sciemnialy. Ale nie wyglada to najgorzej. A z tym samcem - No wiesz... Znow sie posmialam :-)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
dorciaa25
isabela

guniu ja zakupilam swietna herbatke dla ciezarowek mieta z pokrzywa, dziala dobrze na scisniety zoladek i smakuje naprawde rewelacyjnie. Kupilam w typowym sklepie zielarskim. Ide rozpakowywac. Mam super humor, kupilam 3 bukiety kwiatow i duzo dobroci, lacznie z zakupami w polskim sklepie... Mmmm sopocka wedzona :):):) i ogorki kiszone :)
zmykam, wracam za 20 minut ze zdjeciami :oczko:

o mniam tez sobie musze taką herbatke sprawic:)

Ja też postanowiłam kupić skoro odwadnia... Tonący brzytwy się chwyta, a mnie nic ostatnio na opuchliznę nie pomaga. Rano wstaję, nogi super, widać gdzie mam kostkę!! a po pół godziny balony. A nawet jak siedzę, to daję nogi wyżej... Chyba już taki mój urok :16_3_46:
Daffodil - To chyba taka Twoja natura. Jedne kobiety w ciazy puchna inne nie. Robi mi sei tak od jakigos tygodnia. Ale mi nogi puchna dopiero wieczorem, i w sumie to olewam lezenie z podniesionymi do gory. Nie chce mi sei zwyczajnie. Znow zaczelam smarowac balsamem, ale nie wiem czy na tym etapie oprocz zlagodzenia nieprzyjemnego uczucia to pomaga. Jedno na pocieszenie, ze juz niedlugo i po ciazy minie!

Odnośnik do komentarza

lutka
moze coś w tym jest, swoje zakupy robiłam w przerwie na wprowadzanie towaru, zamówienia i obsługę klienta. Pozostaje mi czekanie aż z niektórych paskudztw wyrośnie:hahaha:

ooooooooooooo nowy awek,tylko słabo Cię widac zimowa czapo :D

slabo widac, bo mnie przysypalo :hahaha:

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
pat-k
dorciaa25

Ja ostatnio dostałam to lekarstwo o którym pisałam (cyclo 3 forte)na opuchliznę,ale raczej mi nie pomogło...u mnie jest problem z rekami miedzy kostkami na dłoniach mam az takie wybrzuszenia...

tez mam takie palce od dwoch dni.
a w czoraj wieczorem jak zobaczylam swoje stopy po zdjeciu skarpetek, to sie przerazilam, jak nadmuchane.
Twarz poki co jeszcze w normie, ale pewnie lada moment...

musimy to jakoś przetrzymać...aby do maja:)
I niech to bedzie haslo przewodnie!!!!!!

Odnośnik do komentarza

katja79
A moja Maja znów ma czkawke juz chyba 4-ty raz dzisiaj Wasze maluszki tez maja tak czesto???

ostatnio czesciej. Katja a gdzie czujesz ta czkawke? ja na dole i mam taka cicha nadzieje, ze moze mala przekrecila sie juz glowka w dol

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

isabela
Patka, czekamy na fotki :)
Ewcia, super wyniki :)mam nadzieje, ze moje tez beda dobre.

Zazdroszcze Wam tych kreseczek, krzywa - nie krzywa, ale kreska bez zarostu ;) Dobrze, ze nie pracuje jako tancerka brzucha ;) nie dosc, ze pilka to jeszcze owlosiona :Oczko:o

Ja juz posprzatalam, odkurzylam i przygotowalam schabowe na obiad, jeszcze ziemniaki i ogorki na mizerie obiore i juz nic nie robie :) Bede dzis lezec i czytac - to tygryski lubia najbardziej.
Mam nadzieje, ze Gunia nie rozmokla sie calkiem w tej wannie :)
:sofunny:
isabela - Hi, hi. NIe, ale dzieki za troske. Najpierw siebie wypucowalam, nalozylam maseczke a potem zabralam sie za gruntowne sprzatanie lazienki.

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
A moja Maja znów ma czkawke juz chyba 4-ty raz dzisiaj Wasze maluszki tez maja tak czesto???

ostatnio czesciej. Katja a gdzie czujesz ta czkawke? ja na dole i mam taka cicha nadzieje, ze moze mala przekrecila sie juz glowka w dol
A moj Maks czkawki juz raczej nie miewa. Za to czuje szturczance caly czas w prawe zebro. MOze faktycznie juz sie przewrocil i mnie teraz obkopuje po zebrach.

Odnośnik do komentarza

pat-k
katja79
A moja Maja znów ma czkawke juz chyba 4-ty raz dzisiaj Wasze maluszki tez maja tak czesto???

ostatnio czesciej. Katja a gdzie czujesz ta czkawke? ja na dole i mam taka cicha nadzieje, ze moze mala przekrecila sie juz glowka w dol

ja tez tak na dole ... moja mala jest glówka w dól od pierwszego usg a ostatnio miala tez nózki na dole taka byla bidulka ...zlozona jak scyzoryk ale skoro czujesz na dole to napewno tam jest glówka :)

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

Patka Ty to masz nosa do zakupów , sliczne te rzeczy , nie dziwie sie ze mogłabys nie patrzec godzinami..czekanie sie opłacalo:36_1_74:
I sliczne klimaty w avatarku takie mrozne..brrrr
Ja nie puchne ale pokrzywe sobie kupie.:lizak:
A moj synek jeszcze nigdy czkawki nie miał. dziwne bo corcia czesto miała
Nie moge sie doczekac kiedy praca sie skonczy w znow wpadne w ten klimat ...domek, forum, i mysli krazace tylko wokol ciązy i maluszka..:36_2_55:
.teraz ponad połowe dnia zajmuje mi cholerna praca.:8_1_221:
Corka znów mi zaczyna chorowac.ehhh:leeee:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Ewciaa
mam wyniki
na czczo 4,16 mmol/l
po 1h 8,73 mmol/l
po 2 h 7,71 mmol/l

ide szukać co oznaczają, na kartce sa normy i moje wyniki ich nie przekraczaja ale poszuakm dokłądniej i nadrobie zaległosci

Ewcia gratulacje!! Skoro wyniki mieszczą się w normach, to wszystko jest dobrze. Super.

Ewcia-No to super a teraz trzymajcie kciuki za mnie mam glukoze w czwartek a u mnie jest stan ryzyka poniewaz moj tata ma cukrzyce :16_3_46:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

jola.grodecka
Daffodil
Ewciaa
mam wyniki
na czczo 4,16 mmol/l
po 1h 8,73 mmol/l
po 2 h 7,71 mmol/l

ide szukać co oznaczają, na kartce sa normy i moje wyniki ich nie przekraczaja ale poszuakm dokłądniej i nadrobie zaległosci

Ewcia gratulacje!! Skoro wyniki mieszczą się w normach, to wszystko jest dobrze. Super.

Ewcia-No to super a teraz trzymajcie kciuki za mnie mam glukoze w czwartek a u mnie jest stan ryzyka poniewaz moj tata ma cukrzyce :16_3_46:

Jola G., bedziemy trzymac kciuki

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...