Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

cisowianka
Daffodil
cisowianka
Witam sie wieczorkowo:36_2_53:Znajomi byli i juz pojechali.Nawet bylo fajnie tylko maly po ostatniej drzemce wstal w zlym humorku i zrzedzil.:lup:Na szczescie teraz juz spi.Pytanie tylko jak dlugo:hmm:Mam nadzieje ze dzisiejsza nocka bedzie lepsza od poprzedniej.:36_2_15:Powiedzcie Mamuski ile spia w dzien wasze szkraby?Moj smyk spi dwa razy dziennie a czasem raz.I jest to lacznie godzina lub dwie rzadko trzy.

Kuba ma dwie drzemki po pół godziny :lup:

No to Kubus spi jeszcze mniej niz moj ananas.A jak przesypia nocki w takim razie skoro tak malo spi w dzien?

Na nocki nie mogę narzekać, bo od początku właściwie spał bardzo ładnie. Teraz przesypia od 19.30 do 6-7. Czasem zdarzają się mu pojedyncze pobudki, ale wystarczy go pogłaskać i zasypia. Bardzo sporadyczne są takie noce, kiedy się wybudzi i ma ochotę na zabawę.

Odnośnik do komentarza

cisowianka
Daffodil
cisowianka
Witam sie popoludniowo,niestety w nienajlepszym humorze.Mati ma jakas dziwna biegunke.Zrobil kupke juz 6 albo 7 razy.Niby w niewielkich ilosciach i o normalnej konsystencji,ale dwie ostatnie byly czarno zielone.Nie ma goraczki,nie marudzi,ladnie je i pije.Ale mimo wszystko sie martwie,bo on mial problem ze zawsze tych kupek bylo raczej za malo niz za duzo.Nic nowego nie jadl.Jedyna nowoscia jest zel na zabki.Dalam mu na wszelki wypadek dicoflor.Teraz spi,mam nadzieje ze jak wstanie to juz nie bedzie kupek.Myslicie ze to moze byc na zeby?Chociaz kolor tych ostatnich kupek mnie martwi.:no1:

Jeśli widzisz, że Matiemu nic nie dolega, nie ma żadnych dziwnych wysypek, to po jednym dniu bym nie panikowała. Pewnie jutro będzie już lepiej.

Daffodil dzieki.Rzeczywiscie wydaje mi sie ze jest lepiej.Wieczorkiem zrobil jescze jedna kupke ale juz w normalnym kolorze.Goraczki dalej nie ma,kolacje zjadl,sporo pije wiec jestem dobrej mysli.Aczkolwiek ciagle sie zastanawiam od czego to moglo byc.Zdecydowanie nie lubie takich zagadek.

A może zęby się pchają?

Odnośnik do komentarza

Jola30
cisowianka
Jola a jak Niki sie czuje?Mam nadzieje ze lepiej?

a dziekuje:) milo ,ze ktos pamieta o Nikim.
Niby nie ma pogorszenia ,ale poprawy tez brak:/
kaszle strasznie ,ale zachowuje sie bardzo grzecznie ,grzeczniej niz zwyle i to mnie nie pokoji i usypia mi na raczka gdzie to sie nie zdarzalo~) sama nie wiem co mam myslec ?

Babie to nigdy nie dogodzi :hahaha:
Ale po prostu nie marudzi tyle co zwykle, a poza tym to wygląda w porządku? Bawi się ładnie? Bo jeśli tak, to tylko się cieszyć :36_2_25:

Odnośnik do komentarza

Jola30
curcuma
ja Wam mogę pokazac a co mi tam

lo matko no to ja wygladam tak jak ty :hahaha: nawet widze styl ten sam no moze ja mam wiecej cialka:36_2_25: ,bo tu na forum chudzinki i szczypiorki przyczym no- stop na diecie i wodzie ,oszalec mozna ,alez mi sie dostanie za zdrade majestatu:)

He he, tak tragicznie nie jest :) Ja ostatnio pochłaniam słodycze jak szalona :16_3_46:

Odnośnik do komentarza

cisowianka
Daffodil
I od razu się witam, bo tak wpadłam i ani be ani me, chamstwo :)

Witaj Daffodil.A ja zamiast wziac sie do roboty to siedze na kompie.

No ja właśnie też :) Dziecko śpi już prawie godzinę, w szoku jestem :) Mogłam już obiad zrobić, a tak to wszystko na ostatnią chwilę i pewnie znowu coś spalę jak wczoraj :)

Odnośnik do komentarza

witam
jestem taka nie wyspana i zla ,ze szkoda slow:/
Niki chory chyba na calego katar zielony ,kaszle strasznie i nie dal spac cala noc moze ucielam sobie drzemke ok 2 godzin jesli wogule :/
wypilam juz chyba 2 lity kawy i nic :)
zwariowac mozna z tym dzieckiem i jego chorobami:(
a i jeszcze dzis zapitalam do lekarza ,no zobaczymy co i jak :)
Przepraszam ,ze Was nie poczytam co sie tam u Was podzialo ,ale nie mam czasu ,musimy sie wyszykowac ,bo jade z kolezanka samochodem :):36_2_25:

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...