Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

pat-k śliczny dzidziuś :)
Amelcia -ładny brzuszek :)
dzięki za słowa otuchy, mam nadzieje ze się poprawi z tym seksem, bo mój mąż się nie cierpliwi, nawet ostatnio na niego nakrzyczałam aż mi głupio
co do płynów to stram się pić dużo ale czy jest 2l to nie wiem
a ja sobie to zamówiłam :
forrme - Bluzka Bufiaste rękawy, Łódka HIT #130 (464510553) - Aukcje internetowe Allegro ten zielony

forrme- Tunika Marszczony Golf MODNE KOLORY #15 (461599015) - Aukcje internetowe Allegro i to fioletowe

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

amelcia8
Daffodil moja droga rozbawiłaś mnie do łez:):):):): ale ty należysz do szczuplutkich kobitek a ja o wagę przed ciążą musiałam walczyć jak lew ;)ALE DZIĘKI ZA UZNANIE:)

Szczuplutka to chyba ostatni przymiotnik jakim bym siebie określiła :) Ja też zaraz się pochwalę moim brzucholem, tylko muszę męża zmusić, żeby mi zdjęcie zrobił :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Amelcia8 to 7kg to brzusio, bo na bioderkach tluszczyku nie widze ;)

Dziewczyny ile pijecie plynow dziennie? podobno w ciazy trzeba min 3 litry! ja juz w siebie wmuszam...

3 litrów to ja nie piję na pewno. Już raczej bliżej dwóch. Jak na mnie to i tak piję bardzo dużo i to nawet bez jakieś specjalnego zmuszania się. Dużo bardziej mnie suszy :)

Odnośnik do komentarza

daffodil ty masz modelowy brzuch :) tak według gazet powinien wyglądać w naszym okresie ciąży a ja!!!... no cóż :) albo za dużo przytyłam albo w 2- ciąży on naprawdę szybciej się uwypukla:))))))))jedno wiem nie masz się czym martwić bo dzidzie są przecież malutkie ...maleńkie więc skąd te brzuchy???? ALE NA PEWNO CZUJEMY SIĘ JUŻ FAJNIE Z NASZYMI BRZUSIAMI BO W KOŃCU JUŻ WIDAĆ CIĄŻE :36_2_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/76b1a6931d.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...