Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Kiedy byłam w I ciąży to nie miałam pojęcia co to CRL,NT i miałam tylko 3usg i wierzyłam lekarzowi ze jak jest ok to ok. I byłam o niebo szczesliwsza. A teraz sie wygłupiam. Lekarz powiedział ze NT jest 0.7 czyli bardzo dobrze. Maluszek niegigant ale w normie, taki jak Twój Ewcia:) Może bedzie krótki ale ubity:))) Chyba dałam sie ponieść emocjom....napewno jest wszystko dobrze , a lekarz powiedział ze jest za wczesnie bo ja sie zle wyraziłam i on zrozumiał ze chodzi o grubość fałdu karkowego która mierzy sie w 22 tyg.Także nie mam sie czym przejmowac:taniec:
Pozdrawiam Wasze śliczne dzieciaczki

:) Wspaniale!! :) dzisiaj zrob sobie relaksacyjny wieczor ;)

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

mama2
dziewczyny co taka cisza? Ja znów dzis od rana mdłośći:( Poza tym piekna pogoda u mnie , powinnam isc na spacer ale moje cisnienie dzisiaj (55 na 95) uziemiło mnie w łóżku na dobre. A jak Wy sięczujecie?

Cisza, bo pewnie wszystkie leniuchujemy ;)
Ja mam normalne, nieciazowe cisnienie 60 na 95... wiec teraz, jak mi jeszcze spada to po prostu jest ryzyko, ze zemdleje :( Staram sie nie stac dlugo, w metrze rzucam sie do wolnych siedzen etc.
A na spacerze bylam dzisiaj dluugim :) odziana juz w puchowa kurtke

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

Mnie też małż :) wyciągnął na parogodzinny spacer. Pogoda była prześliczna. Ale przyznam, że wymęczyłam się strasznie (ostatnio męczę się dużo szybciej), a po powrocie opróżniłam lodówkę :Nieśmiały: Ech, trochę na spacerze spaliłam :bieznia: to musiałam później nadrobić :)
Ja ciśnienie miałam zawsze dość wysokie, więc muszę to dość często kontrolować.
Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamusie :)

Odnośnik do komentarza

A tak w ogóle to kupiłam sobie parę rzeczy na allegro. Parę bluzek i pas ciążowy, bo słyszałam, że się bardzo przydaje. Można go założyć pod każdą bluzkę, żeby brzuszek nie wystawał i wygląda tak jakby pod spodem miało się jakąś koszulkę. Podobno fajny na taki okres przejściowy, kiedy w ubraniach ciążowych wygląda się jeszcze jak w worku, a te nasze zwykłe robią się trochę przykrótkie.
Tylko spodni z gumką jeszcze nie mam, ale nic mi się jakoś nie podobało. Trzeba się będzie przejść po sklepach :)

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
Daffodil- możesz wklejć stronki z tymi ciuszkami co kupiłaś ja właśnie przglądam i chętnie zobacze co wybrałaś :)

Śliczna tunika na kaĹźda okazje!!!kolory (460874197) - Aukcje internetowe Allegro wybrałam kolor fioletowo-żółty

Śliczna tunika kimono na każda okazje!!!kolory (462976607) - Aukcje internetowe Allegro
tutaj kupiłam zieloną :)

Jednego sweterka nie mogę znaleźć, chyba się aukcja skończyła.

I jeszcze pas:
PAS CIĄŻOWY UNIWERSALNY NAJTANIEJ NA ALLEGRO (461223453) - Aukcje internetowe Allegro

Na razie to tyle :)

Odnośnik do komentarza

Ja u siebie zaobserwowałam zdecydowany wzrost zapotrzebowania na seks w ciągu ostatnich dwóch tygodni :) Wcześniej niby ochota była, ale chyba trochę się stresowałam faktem, że możemy maleństwu zaszkodzić. Wiem, że to przesada, ale jakoś tak psychicznie nie najlepiej to na mnie wpływało.
Teraz jak już wiem, że najbardziej niebezpieczny okres ciąży mam za sobą, to znowu zaczynam się seksem cieszyć :)
Ewciaa u każdej kobiety jest to zupełnie indywidualna sprawa. Niektórym ochota na seks zwiększa się w drugim trymestrze, u innych całą ciążę jest niska. Może to sprawa psychiczna? Może martwisz się o maleństwo?

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa , czesto sie zdarza ze całą ciąże nie ma sie ochoty na seks,ale czesciej chyba jest tak ze w dugim trymestrze jest OGROMNA ochota..Ja tak miałam..Teraz tez powoli zaczynam sie rozkręcać...Moze u Ciebie wszystko sie odmieni tak od 5 miesiąca.. Tego Ci zyczę bo jak teraz sie nie wyszalejesz to po porodzie tym bardziej:((:36_2_13:

Nie ma to jak słowa otuchy :lup: :))

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...