Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

e2e2
mama2
[attach]10897[/attach]

[attach]10898[/attach]

[attach]10899[/attach]

Maksio na ostatnim zdjęciu wygląda jak Aniołek nawet rączki ma złożone do modlitwy!Córa prawdziwa dama,oj złamie nie jedno męskie serce!!!(no i dobrze hi hi hi)

wiem że truje flaka ale powiedzcie mi jak wrzucacie fotki,bo ja też chciała bym się chwalić swoim dzidziolkiem

Odnośnik do komentarza

Kamidianka
lutka
mama2 jak spalas? Maksio grzeczny? Bo Szymek wydziwia, jakbym najpierw sie umyła i zjadla sniadanie to bylo by ok, ale ja zaczełam od forum i teraz na nic nie mam czasu bo sie drze :/ Ale to pewnie efekt stroju w jaki go ubrałam, taki ostry z niego facet :)

Hehe, no nie mogę, Szymuś samo zło :) Ale i tak słodycz z buzi bije, więc nikogo nie oszuka.

Kamidianka wysłałam Ci zaproszenie na NK i do Wiki też.Jesteś z Łodzi to rzut beretem od Piotrkowa.
Lutka ile waży Szymon?? Zauważyłam że SZymciowi robią się coraz bardziej zokrąglone policzki tak samo jak mojemu Filipowi.Widać że Mamusia dobrze karmi!:36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jak myslicie czy Makiso jest gruby??? Bo ja sie boje, zeby go nie przekarmic i mu zaladka nie rozepchac. Daje mu cycka na zmiane z butla i nie mam nad tym kontroli. Kurcze, zebym tak dziecka nie utuczyla niechcacy:8_1_218:.
Ta jego waga to chyba za bardzo skoczyla ostatnio. Nie wiem. NIe mam pojecia.
19.06 wazyl 4700 a teraz jakies 6500. Czy to nie za duzo mu sie przytylo?
Moze go przekarmiam?? Martiwe sie dlatego, ze on nie ma umiaru i pije puki leci, wiec ciezko stwierdzic czy jest najedzony czy tylko wisi na butli lub cycku i je tak przy okazji i jak wy piszecie to moj Maks zjada chyba dwa razy tyle:36_2_15:.

Odnośnik do komentarza

e2e2
Kamidianka
lutka
mama2 jak spalas? Maksio grzeczny? Bo Szymek wydziwia, jakbym najpierw sie umyła i zjadla sniadanie to bylo by ok, ale ja zaczełam od forum i teraz na nic nie mam czasu bo sie drze :/ Ale to pewnie efekt stroju w jaki go ubrałam, taki ostry z niego facet :)

Hehe, no nie mogę, Szymuś samo zło :) Ale i tak słodycz z buzi bije, więc nikogo nie oszuka.

Kamidianka wysłałam Ci zaproszenie na NK i do Wiki też.Jesteś z Łodzi to rzut beretem od Piotrkowa.
Lutka ile waży Szymon?? Zauważyłam że SZymciowi robią się coraz bardziej zokrąglone policzki tak samo jak mojemu Filipowi.Widać że Mamusia dobrze karmi!:36_1_21:
KOchana jak piszesz posty to tam jest taka funkcja na pasku dodaj zalacznik. Wtedy otwiera sie okno i musisz znalezc fote na kompie u siebie i ja kliknac. Dalej nic tylko dodadc.
Nie wiem czy jak´sno to wytlumaczylam bo dzisiaj jaks chaotyczna jestem. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

:

e2e2
e2e2
mama2
[attach]10897[/attach]

[attach]10898[/attach]

[attach]10899[/attach]

Maksio na ostatnim zdjęciu wygląda jak Aniołek nawet rączki ma złożone do modlitwy!Córa prawdziwa dama,oj złamie nie jedno męskie serce!!!(no i dobrze hi hi hi)

wiem że truje flaka ale powiedzcie mi jak wrzucacie fotki,bo ja też chciała bym się chwalić swoim dzidziolkiem

truje flaka :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny co sie dzieje moj Niki wyje juz chyba 3 godzine nie wiem co znim dalam czopek przeciw bolowy bo nic innego nie przyszlo mi do glowy i bylam na szybkim godzinnym spacerku w warzywniaku kur...... on mnie wykonczy chyba mu cos dolego bo bylo juz tak fajnie a dzis no koszmar jakis zwaryjowac mozna zlapal bezdech i ssinial caly nawet raczki.niczym nie da sie zainteresowac tylko placz moze kolki kij wie :smile_move:juz wszystko wymyslalam wyciaglam wszystkie zabawki a troche tego mam i nic zadna reakcja boje sie ze on chory jest bo kaszle i kicha ma straszny kaszel temperatura 37 wiec norma jeszcze

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2
lutka
mama2
ja za tydzien mam wesele moje mamy juz sie nie moge doczekac:smile_move:

zazdroszcze Ci tego, ze Twoi rodzice poukladali sobie zycie.

tak to prawda fajnie ze oboje sa szczesliwi i maja fajnych partnerow

A moja mama to cale zycie byla zakochana w moja ojcu nawet jak juz byla po rozwodzie to dawala mu szanse a on no coz przystojny bym jak mama2 tata sorry sa przystojni i bawil sie i bawi sie dalej rozeszli sie jak ja mialam 20 lat juz na stale :smile_move:zaczeli jak mialam roczek pozniej dorobili brata i tak w kolko:smile_move:
Moja mama go kochala a on tak naprawde kochal ja ale jakos nie mogli sie dogadac dziwne nawet sie za bardzo nie klucili a zyc ze soba nie mogli :smile_move:
Moj tata to swietny kumpel tak mozna powiedziec fajny jest tez nie ulozyl sobie zycia poza romansami o ktorych wspomina z usmiechem na twarzy :smile_move:cwaniaczek
ale rozsali sie w zgodzie i bez awantur zawsze nam z bratem bylo zal ze tak glupio to sie skonczylo !!!!

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Jola a jak doszło sinienie do raczek to jzu bardzo zle bo to juz do serca niedotlenienie doszło ..bo to sie od buzki zaczyna .. a szybko ci sie odtyka jak złapie bezdech??

mama2caly dzien mi dzis wyje kuzwa bujal si na chustawce ja go zagadywalam i nagle zaczal wyc ile moze trwalo bylam przy nim ok 1 moze 2 mintut ja mi nie daje plakac dlugo no chyba ze chisteria jaks

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2
Jola a jak doszło sinienie do raczek to jzu bardzo zle bo to juz do serca niedotlenienie doszło ..bo to sie od buzki zaczyna .. a szybko ci sie odtyka jak złapie bezdech??

mama2caly dzien mi dzis wyje kuzwa bujal si na chustawce ja go zagadywalam i nagle zaczal wyc ile moze trwalo bylam przy nim ok 1 moze 2 mintut ja mi nie daje plakac dlugo no chyba ze chisteria jaks

jola z wlasnego doswiadczenia ci powiem ze bezdechy ktore rwaja tak dlugo powoduja niedotlenienie mozgu ...u mojego trwa pare sekun a minuta czy 2 to ZA DŁUGO!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...