Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

lutka
Ewciaa
lutka

stopniowo, najpierw w zgięciu lokcia, później wyżej, teraz dodatkowo w górnej częsci klatki piersiowej i na udach, to sa suche różowe plamy, no liszaje po prostu. Blade krostki?? tzn jakie? nie mówisz pewnie o kaszakach.

a jednak pepti lutka???
moja nic takiego nie ma jak piszesz...tylko to co ci pisałam i przytym jest niespokojna...kurde chyba jeszcze pójde do alergologa

no niestety, ale jeszcze czekam tydzień, te suche plamy mam smarowac parafina i patrzec czy zejdzie. Bo nie ma klopotow z brzuszkiem, tylko ta skorka taka nieładna .

a kto Ci zalecił ???

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
noi Maksio juz spi..dzis bez płaczu..eh ja zwariuje wczoraj byl koszmar a dzis bez bolu..ale powiem wam ze moje dziecko bardzo duz stracilo ze nie chce smoczka ..kiedy tak lezy w lozeczku i probuje usnac to widze ze sie meczy ze nie ma nic co by go wyciszylo...a jak go wyciagne i dam piers to tak mocno sie wtula i zasypia odrazu jak pociagnie 2 razy..nie przezyje tego smoczka

sa 2 strony medalu, mój jak ma klopoty z zasnięciem to wyciaga smoka i się drze ze go nie ma, co włoze to go wydziera, a dzis to nawet zauwazyl ze go tzryma w lapce i zrobił wielkie oczy:smile_move:

Odnośnik do komentarza

e2e2
lutka
mama2
maie jakis pomysl czemu moj synek po kapieli kiedy go przystawiam do cyca zaczyna strasznie płakac? a jak go odstawiam to jeszcze bardziej bo wiem ze jest glodny dopiero jak swoje wyplacze to z checia zaczyna jesc...

szczerze? nic mi do glowy nie przychodzi, bo Szymon zaczyna stekac a póxniej plakac pod koniec smarowania i ubierania, ale momentalnie uspakaja się jak tylko dostaje butle.

mój nie płacze ale strasznie marudzi i widze że go coś męczy to wtedy biore mu nóżki do góry i prawie zawsze pryka.Czyli męczą go gazy,jak się wypryka to dopiero sobie je.

Szymek niema z tym klopotu, czesto pierdzi bez najmniejszego wysilku.

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
lutka
Ewciaa

a jednak pepti lutka???
moja nic takiego nie ma jak piszesz...tylko to co ci pisałam i przytym jest niespokojna...kurde chyba jeszcze pójde do alergologa

no niestety, ale jeszcze czekam tydzień, te suche plamy mam smarowac parafina i patrzec czy zejdzie. Bo nie ma klopotow z brzuszkiem, tylko ta skorka taka nieładna .

a kto Ci zalecił ???

pediatra podczas dzisiejszego badanie przed szczepieniem. A tak wogóle to Synus wazy 5700 :)

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
lutka
elus.dreptus

Fotki sa w moim profilu w galerii

tylko ja nie widze okienka galeryjnego pod awkiem?
nie wiem jak to sie ustawia, zdjecia sa jak wejdziesz na moj profil

juz odkrylam :)

benio spory i cudnie okraglutki a synuś wyglada na niezlego jajcarza :smile_move: piękności

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus

z reszta dla kazdej mamy jej dzieco jest najcudowniejsze

oj tak, ale tylko matka to rozumie :) a nawiasem powiedziawszy to dla majówek wszystkie nasze Słoneczka są cudowne i wyjątkowe bo wiekszośc znamy od pierwszych zdjęć USG.

no to czas na Szymka.

1. Małe zdziwko
2. Informacja dla malo spostrzegawczych: To nie E.T tylko Szymuś - choc podobny :D
3. Surfer jak się patrzy (:* dla E.)

Odnośnik do komentarza

mama2
sylwiatoja ale mowisz "po Biance rewolucjonistce"czyli pierwsza cora dała popalic? bo tak to jest jak jedno dobre to drugie diabel , u mnie Klaudia byla takim bezproblemowym dzieckiem za to Maksio ehhh

Coś w tym jest...nie ukrywam.że opcja dziecka zrelaksowanego jest dużo fajniejsza:36_1_21:a Twój maksik może poprostu lubi tulić się do mamusi!

Odnośnik do komentarza

lutka
elus.dreptus

z reszta dla kazdej mamy jej dzieco jest najcudowniejsze

oj tak, ale tylko matka to rozumie :) a nawiasem powiedziawszy to dla majówek wszystkie nasze Słoneczka są cudowne i wyjątkowe bo wiekszośc znamy od pierwszych zdjęć USG.

no to czas na Szymka.

1. Małe zdziwko
2. Informacja dla malo spostrzegawczych: To nie E.T tylko Szymuś - choc podobny :D
3. Surfer jak się patrzy (:* dla E.)

Lutka minka na 1zdjęciu rozbrajająca ,taki pyszny Twój szymek,no i ładnie rośnie-5700to już coś!

Odnośnik do komentarza

lutka
elus.dreptus

z reszta dla kazdej mamy jej dzieco jest najcudowniejsze

oj tak, ale tylko matka to rozumie :) a nawiasem powiedziawszy to dla majówek wszystkie nasze Słoneczka są cudowne i wyjątkowe bo wiekszośc znamy od pierwszych zdjęć USG.

no to czas na Szymka.

1. Małe zdziwko
2. Informacja dla malo spostrzegawczych: To nie E.T tylko Szymuś - choc podobny :D
3. Surfer jak się patrzy (:* dla E.)
Jaki fajniusi!! moj tez tak wysoko glowke trzyma, heh zawsze mnie rozbawa jak sie budzi i widac z daleka jak z lozeczka wyłania sie jego glowka:)

Odnośnik do komentarza

elus.dreptus
elus.dreptus
Wiki20pl

Chyba zależy jaki szpital bo u mnie wszyscy bardzo mili i opieka Super bez płacenia :Śmiech:
Ja rodzialam w poznaniu w szpitalu polozniczym czyli na tzw masowce, dziennie po 20 porodow i tak jest troche przedmiotowe traktowania, dlatego zdecydowalam sie na platna polozna i nie zaluje to sa dobrze wydane pieniadze
Koniec o tym odchudzaniu wole sie nie zdreczac ale jakby ktoras z was znalazla dobry sposob to prosze o rade
Ja stosowalam jeszcze w ciazy dla zdrowia diete nielaczenia. Bardzo fajna zdrowa i je sie duzo. Chodzi o to zebynie laczyc bialek z weglowodanami tak mniej wiecej. Mozna stosowac podczas ciazy i karmienia piersia. Niestety w ciazy mialam takie parcie na slodycze ze olalam wszelkie diety. Teraz tez jem duzo slodkiego w porownaniu sprzed coazy - wtedy 1 czekolada na 2 tygodnie. Ale jest juz lepeij. W sumie to nie trzymam zadej diety bo maly ma sie ok i nic mu nie jest. A ja schudlam prawie wszystko to co przytylam czyli 19 kilo. Zostalo jeszcze poltorej kilo. Ale ja tez mialam b. duzo wody bo ze szpitala wrocilam juz 9 kilo chudsza.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...