Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
A męczycie sie szybciej? Bo ja czuje jak mi serce wali nieraz po nieweilkim wysiłku. Czuje wyraznie ze moje serce wykonuje cięższa prace(podobno o 30% zwieksza swa objetosc)mam tez uczucie goraca czy dusznosci
u mnie 1 kg na plus!

Ty to laska jesteś :) czasami mi tchu brakuje i musze głębszy oddech wziaśc,

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil a może łatwiejsze ? bo masz kontakt z takimi dziecmi , umiesz z nimi przebywać, czerpiesz z tego bycia rezem przyjemnosc. A my które nie mamy pojeciach o takich dzieciach, ich rozwoju i wogóle ...to byłby szok!

Tak, pod tym względem na pewno. Mnie chodziło raczej o okres ciąży, kiedy przyszłe mamy panikują z byle powodu. Ja ostatnio jak widzę jakiegoś chorego dzieciaka, to reaguję dużo bardziej emocjonalnie niż wcześniej.

Odnośnik do komentarza

mama2
A męczycie sie szybciej? Bo ja czuje jak mi serce wali nieraz po nieweilkim wysiłku. Czuje wyraznie ze moje serce wykonuje cięższa prace(podobno o 30% zwieksza swa objetosc)mam tez uczucie goraca czy dusznosci
u mnie 1 kg na plus!

Yhm, ja zdecydowanie szybciej. Ostatnio jak weszłam do teściów na 4. piętro, to myślałam, że padnę :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
A męczycie sie szybciej? Bo ja czuje jak mi serce wali nieraz po nieweilkim wysiłku. Czuje wyraznie ze moje serce wykonuje cięższa prace(podobno o 30% zwieksza swa objetosc)mam tez uczucie goraca czy dusznosci
u mnie 1 kg na plus!

Yhm, ja zdecydowanie szybciej. Ostatnio jak weszłam do teściów na 4. piętro, to myślałam, że padnę :)

a co ja mam powiedzieć jak mieszkam na 4 i 2 razy dziennie chodze :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil z tym sie zgodze ze nasza wrazliwosc w ciąży i poniej zdecydowanie wzrasta. ja tez tak mam ze jak pokazuja jaies chore czy maltretowane dzieci to az mnie sciska w dołku.
Ewcia dziekuje za komplement:)ale Tobie tez niczego nie brakuje , zgrabna jestes bardzo!

może kiedyś byłam ale teraz ?! ale powiem wam że czuje sie zgraba i wogóle mó mąż mi to ciązle powtarza że ciąża mi służy że wyglądam poniecająco i wogóle jak to miło coą takiego uzłyszec :)

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

Ewciaa
mama2
Daffodil z tym sie zgodze ze nasza wrazliwosc w ciąży i poniej zdecydowanie wzrasta. ja tez tak mam ze jak pokazuja jaies chore czy maltretowane dzieci to az mnie sciska w dołku.
Ewcia dziekuje za komplement:)ale Tobie tez niczego nie brakuje , zgrabna jestes bardzo!

może kiedyś byłam ale teraz ?! ale powiem wam że czuje sie zgraba i wogóle mó mąż mi to ciązle powtarza że ciąża mi służy że wyglądam poniecająco i wogóle jak to miło coą takiego uzłyszec :)

Masz cudownego męża bo kobieta w ciąży potrzebuje takich komplementów ze wciaz jest atrakcyjna, podniecajaca. Ja sie mojemu tez podobam w ciazy (przynajmniej tak mowi:)

Odnośnik do komentarza

mama2
Ewciaa
mama2
Daffodil z tym sie zgodze ze nasza wrazliwosc w ciąży i poniej zdecydowanie wzrasta. ja tez tak mam ze jak pokazuja jaies chore czy maltretowane dzieci to az mnie sciska w dołku.
Ewcia dziekuje za komplement:)ale Tobie tez niczego nie brakuje , zgrabna jestes bardzo!

może kiedyś byłam ale teraz ?! ale powiem wam że czuje sie zgraba i wogóle mó mąż mi to ciązle powtarza że ciąża mi służy że wyglądam poniecająco i wogóle jak to miło coą takiego uzłyszec :)

Masz cudownego męża bo kobieta w ciąży potrzebuje takich komplementów ze wciaz jest atrakcyjna, podniecajaca. Ja sie mojemu tez podobam w ciazy (przynajmniej tak mowi:)

napewno mówi prawdę, a za komplement o mężu dziękuje, ale czsami jest okropny

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37io4pumqf8for.png

Odnośnik do komentarza

fajny dzien z Wami zaczelam. Zrobilam sobie kawe i usiadlysmy z moja starsza corka do laptopa. (Ona biedna zaraz musi zmykac na uczelnie)
Urzekl nas tekst Daffodil o mezczyznach i rżymy jak wariatki.
No w koncu to tylko mezczyzni, nie mozemy od nich za wiele wymagac.... Musze to przepisac i powiesic w ramce nad tv.
Wasze zdrowie dziewczeta - kawa, ale jaka dobra :P

http://www.suwaczki.com/tickers/ojxewn15stpumjv2.png

Odnośnik do komentarza

isabela
fajny dzien z Wami zaczelam. Zrobilam sobie kawe i usiadlysmy z moja starsza corka do laptopa. (Ona biedna zaraz musi zmykac na uczelnie)
Urzekl nas tekst Daffodil o mezczyznach i rżymy jak wariatki.
No w koncu to tylko mezczyzni, nie mozemy od nich za wiele wymagac.... Musze to przepisac i powiesic w ramce nad tv.
Wasze zdrowie dziewczeta - kawa, ale jaka dobra :P

Isabela i Twoje też :) Wprawdzie ja tylko herbatką, nigdy się w kawę nie wciągnęłam, więc teraz nawet braku nie odczuwam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...