Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Ewciaa
Jola30
Ewcia a Zuzinka Ci marudzi trzeba nosić na rękach?
Czy tak po prostu im się nie podoba dla zasady ,że siedzisz na internecie?

ZUzka łądnie się bawi sama, łądnie zasypia juz sama tylko ją lulam w lóżeczku oczywiście nie siedzi sama cały czas, im poprostu nie pasuje komputer że każdy wolny czas spędzam tu, mama zawsze coś znajdzie a to odkurzanie (odkurzam codziennie) a t mycie łązienki i wc, a to kurze zetrzeć, a to klatke zamieść i umyć a to okna a to balkon postrzatać, a to parkier wyczyćcić a to dywany wyszczotkować i wiele wiele innych

No to jedno jest pewne, na pewno macie błysk w domu :)

Odnośnik do komentarza

pat-k
Kamidianka
mama2

nie wiedzialam o tym bylo by super!!!!!!!!!!!!

Słyszałam, ze jest taki pokój u nas. Ale trzeba by było do administratora napisać, gdyby wszyskie z nas chciały.

ja tez ciagle mam w tyle glowy swiadomosc, ze to publiczne forum. wystarczy, ze ktos wpisze w google dowolne slowo, ktore my tu wymieniamy i trafia na nasz watek. mam tylko nadzieje, ze te osoby nie traktuja nas jak kolejnych odcinkow Plebanii czy M jak milosc

Witam się piątkowo.
Przyznaje się bez bicia że jak jeszcze nie byłam zalogowana i tylko was czytałam to właśnie tak wyglądało.Wolałam odpalić kompa i poczytać was niż obejrzeć odcinek ulubionego serialu.Jeszcze dodam że to nie dlatego że jestem wścipska ale żeby się dowiedzieć jak sie czujecie,co nowego kupiłyście albo która już urodziła i jak to wyglądało bo człowiek boi się nieświadomości.
Odkąd należę tu oficjalnie to się zmieniło i bardzo się cieszę że jesteście i mam z kim wymienić się doświadczeniem i swoimi troskami.
Każda z was to oryginał i super babeczka!!!!
Tylko nawet nie chcę myśleć ile osób nas czyta i podgląda!!!!!!!!!
Jestem za prywatnym forum!!!

Odnośnik do komentarza

Daffodil
mama2
moja mam kupila maksiowi z bobovity rosolek po 6 miesiacu otworzylam dzis zeby mu dac a tam takie grudy ze juz to woidze jak bedzie to jadl..prztrzymam go zeby byl glodny i zobaczymy co to bedzie

No właśnie chyba praktycznie we wszystkich po 6. miesiącu są już grudki, też to zauważyłam.
Tak, taka jest idea, by z grudkami już po 6-tym miesiącu podawać. Ja Lence już nie miksuję, tylko pałką rozdrabniam, grudki ładne wychodzą, ze ho ho. A ona zajada. Czasem jak coś za duże, to wypluje.

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

mama2
Daffodil
mama2
u nas pogoda marzenie idziemy dzis na spacer !!! wczoraj jak bylam to maksio patrzyl jak zaczarowany biedne dziecko swita nie widzialo tyle czasu...ciesze sie ze sie kaszlem nie zarazil moglam klaudi dac 2 cyca zeby i ona sie uchronila:D

Nie wiem czy Klaudia byłaby chętna :) No ale zawsze mogłaś jej do szklanki odciągnąć :hahaha: U nas też cudnie. O 12 obiadek i zmykamy na dwie godzinki.

tu cie zaskocze bo ona j ak odciagam to zawsze prosi zeby sie napic :/

Mała biedulka, jednak trochę zazdrości jest :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Witam się wieczornie poszczepiennie :)
Kubuś był bardzo grzeczny, tylko kwęknął przy wbijaniu igły. Czarował wszystkie panie pielęgniarki uśmiechami od ucha do ucha, dzięki czemu podostawał naklejki i patyczki do gardła :hahaha:
Mierzy 70 cm i waży 8280!! Przytył prawie 900 g w ciągu półtora miesiąca!
A tak poza tym to byliśmy u lekarza debila :36_13_4: Facet jakiś mocno dziwny. Stwierdził, że dobrze, że idziemy do neurologa w najbliższym czasie, bo jemu się nie podoba, że Kuba jeszcze nie siedzi sam zbyt pewnie :lup: Przecież on ma jeszcze na to czas do 8-9 miesiąca. Nie zdziwiłabym się gdyby powiedział, że nie za dobrze, że się Kuba nie przewraca na brzuszek, ale z tym siedzeniem to trochę przesadził. A tak w ogóle to moja mama mnie dzisiaj uświadomiła, że ja najpierw zaczęłam siedzieć, a na brzuch przewracałam się dopiero później i to też nie za chętnie. Tak więc podejrzewam, że Kuba ma to po matce.
W każdym razie na 17 listopada umówiliśmy się do neurologa. Chodzimy do takiej fajnej babki, więc ją wypytam o wszystko.

Faktycznie dziwny lekarz,każde dziecko rozwija sie w swoim indywidualnym tempie i nie ma znaczenia że 6 miesięczne dziecko nie siedzi,Filip też nie i co też jest coś nie tak?????
Na pewno pani neurolog stwierdzi że jest wszystko ok!!!!
Brawo dla Kubusia,mały czarodziej!!!!!!

Odnośnik do komentarza

Jola30
mama2 ten rosołek jest do kitu ja go zmiksowałam,bo Niki mi sie dławił:36_13_4:

Bo przejście z zupełnych papek do dużych grudek jest trochę bez sensu. Zawsze to dla dziecka szok.
Ja robiłam tak, że najpierw większą część zupki miksowałam bardzo dokładnie, a w reszcie były maleńkie grudki. I stopniowo zwiększałam ilość i rozmiar grudek. Teraz Kuba z całkiem sporymi sobie radzi, połknie, albo pociamka trochę w buzi, a czasem jak mu się grudka nie podoba, to po prostu wypluje :)

Odnośnik do komentarza

Witam piatkowo. Lubie pietek bo jak M wroci z pracy to mamy go z Maksiem dla siebie az do niedzieli.
Zaraz zaczene nadrabiac co u Was, bo moje dziecko wlasnie usnelo. Tym razem potrzebowal pomocy butli. Na szybko zrobilam 120 ml mleka - wypil i to mu pomoglo. Cos Maksik ostatnio ma klopoty z zasnieciem w dzien ale w nocy tez sie meczy i miota zanim usnie. Mam nadziej ze to przejsciowe.

Odnośnik do komentarza

hej kochane, ja na krociutko, dzisiaj swieto naszego polroczniaka, wiec gdzies wybedziemy

widzialam, ze jest juz priv forum, jupi! jak bedziemy robic? gadac normalnie tutaj i tylko czasami na priv wskakiwac, czy zupelnie sie przenosimy na tamto?
Isabela jestes wielka!! czlowiek czynu

http://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73nk2x05j3.png

Posiadanie dzieci przypomina odkrywanie nowych, niezwykłych pokoi w domu, w którym mieszkało się całe życie

Odnośnik do komentarza

gunia43
isabela
jolu masz tu link kochana, moze Ci to ulatwi. Na poczatku rzeczywiscie mozna sie pogubic, ale pozniej przekonasz sie jak latwo i fajnie to funkcjonuje

http://parenting.pl/majowe-sloneczka-2009-priv/
Isabela - o co tu chodzi????

gunia masz straszne zaleglosci wymyslilysmy sobie prywatne forum zebysmy my tylko mogly pisac i czytac i wlasnie isabela je stworzyla i na nim piszemy

Odnośnik do komentarza

e2e2
Daffodil
Witam się wieczornie poszczepiennie :)
Kubuś był bardzo grzeczny, tylko kwęknął przy wbijaniu igły. Czarował wszystkie panie pielęgniarki uśmiechami od ucha do ucha, dzięki czemu podostawał naklejki i patyczki do gardła :hahaha:
Mierzy 70 cm i waży 8280!! Przytył prawie 900 g w ciągu półtora miesiąca!
A tak poza tym to byliśmy u lekarza debila :36_13_4: Facet jakiś mocno dziwny. Stwierdził, że dobrze, że idziemy do neurologa w najbliższym czasie, bo jemu się nie podoba, że Kuba jeszcze nie siedzi sam zbyt pewnie :lup: Przecież on ma jeszcze na to czas do 8-9 miesiąca. Nie zdziwiłabym się gdyby powiedział, że nie za dobrze, że się Kuba nie przewraca na brzuszek, ale z tym siedzeniem to trochę przesadził. A tak w ogóle to moja mama mnie dzisiaj uświadomiła, że ja najpierw zaczęłam siedzieć, a na brzuch przewracałam się dopiero później i to też nie za chętnie. Tak więc podejrzewam, że Kuba ma to po matce.
W każdym razie na 17 listopada umówiliśmy się do neurologa. Chodzimy do takiej fajnej babki, więc ją wypytam o wszystko.

Faktycznie dziwny lekarz,każde dziecko rozwija sie w swoim indywidualnym tempie i nie ma znaczenia że 6 miesięczne dziecko nie siedzi,Filip też nie i co też jest coś nie tak?????
Na pewno pani neurolog stwierdzi że jest wszystko ok!!!!
Brawo dla Kubusia,mały czarodziej!!!!!!
Daffodil - faktycznie jakis dziwny lekarz Ci sie trafil. Moj maksik tez nie siedzi pewnie a nawet posunelabym sie do stwierdzenia, ze nie siedzi wcale bo po paru sekundach pada na bok jak go nie trzymam za raczke.
A co do reszty to Kubus wcale nie ejst takim chudzielcem. Krotszy o 1 cm od Maksika a prosze - waga go przebija albo w sumie juz teraz moze sa rowni, bo ja bylam jakis czas temu i wazyl 7800 , ale to po butli. Takze zaden chudzielec z Kubusia tylko sliczny maly przystojniacha - w sam raz.
No i tak czarowac Panie pielegniarki - oj, beda dziewczyny szalaly jak Kubus zacznie swoje czary na powaznie!!!!

Odnośnik do komentarza

pat-k
hej kochane, ja na krociutko, dzisiaj swieto naszego polroczniaka, wiec gdzies wybedziemy

widzialam, ze jest juz priv forum, jupi! Jak bedziemy robic? Gadac normalnie tutaj i tylko czasami na priv wskakiwac, czy zupelnie sie przenosimy na tamto?
isabela jestes wielka!! Czlowiek czynu

wszystkuego naj dla Tosiaczka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pociechy z rodzicow

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...