Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

mama2
Daffodil
mama2

tak podgrzewasz soczek i dodajesz make ziemniaczana zagotujesz i wlala , ja robilam klaudi

Ooo, dobrze wiedzieć :Hi ya!: A jakie proporcje? Ile soczku i ile mąki? I bardzo trzeba soczek podgrzać, czy tylko tak delikatnie?

podgrzewasz troche ile maki trudno powiedziec bo juz niepamietam musisz na oko i energicznie mieszac az uzyskasz konsystencje kislu oczywiscie wszystku sie musi zagotowac

Super, w najbliższym czasie wypróbuję.

Odnośnik do komentarza

Dzien dobry poweekendowo:-)
NO a ja sie dzisiaj wkurzylam i zaciagnelam komputer przy pomocy M (jest w domu bo 3 pociagi mu wypadly i ma urlop:36_7_8:)z kuchni do salonu. Sidze na necie i przez kabel bezposrednio odbiera:36_1_11:. Coz, chyba komp zostanie w salonie w tym ukladzie a regal pojdzie do kuchni.
Makik byl wczoraj z nami u tesciowej. Byla cala rodzinka i wszyscy byli tacy glosni ze moje dziecko sie stresowalo tymi rykami. Oni sa jak Wlosi nie mowia tylko krzycza:36_13_4::36_13_4::36_13_4:No i doszlismy do wniosku, ze z Maksikiem takie imprezy beda wygladaly : przyjdziemy, zejemy, wypijemy kawei idziemy. KOniec. Bedzioemy siedziec krocej, bo dziecko ma wyraznie dosc po takiej wizycie jak ostatnio. Kropka:smile_move:
Tak poza tym to bylam, co u Ciebie mama2 i czytam, ze nic jeszcze nie wiadomo. Ej chyba nic nie bedzie :-) Zdrowka zycze.

Odnośnik do komentarza

mama2
a u mnie szpital tzn tylko ja szwankuje..po chwilowej poprawie kaszel meczyl mnie cala noc i cos w reke mi sie stalo to cos spowodowalo ze nie moge palcami ruszac bol jest OKROPNY !!!!!!!!!jade na lekach przeciwbolwych . piekna pogoda bya wczoraj i dzis a ja musze kisic swoje dzieci w domu bo nie moge wyjsc. Dzis wyslalam klaudie do szkoly i 5 minu ppotem M pedzil za nia bo okazalo sie ze ja glupia zapomnialam ze ma na 10.00 ale wkoncu zdecydowalam ze nie pojdzie bo musi mi pomoc nawet maksiowi pieluchy nie umiem przebrac ... nie wiem co to jest :36_2_58:wiem jedno bardzo boli!!!!!:36_2_58:

Mama2 czyli nieszczęść ciąg dalszy - najpierw boląca pierś, a teraz ręka. Jedź do lekarza nie zwlekaj - bo to może coś poważnego.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

gunia43
Dzien dobry poweekendowo:-)
NO a ja sie dzisiaj wkurzylam i zaciagnelam komputer przy pomocy M (jest w domu bo 3 pociagi mu wypadly i ma urlop:36_7_8:)z kuchni do salonu. Sidze na necie i przez kabel bezposrednio odbiera:36_1_11:. Coz, chyba komp zostanie w salonie w tym ukladzie a regal pojdzie do kuchni.
Makik byl wczoraj z nami u tesciowej. Byla cala rodzinka i wszyscy byli tacy glosni ze moje dziecko sie stresowalo tymi rykami. Oni sa jak Wlosi nie mowia tylko krzycza:36_13_4::36_13_4::36_13_4:No i doszlismy do wniosku, ze z Maksikiem takie imprezy beda wygladaly : przyjdziemy, zejemy, wypijemy kawei idziemy. KOniec. Bedzioemy siedziec krocej, bo dziecko ma wyraznie dosc po takiej wizycie jak ostatnio. Kropka:smile_move:
Tak poza tym to bylam, co u Ciebie mama2 i czytam, ze nic jeszcze nie wiadomo. Ej chyba nic nie bedzie :-) Zdrowka zycze.

oj tak takie rozwrzeszczane towarzystwa nie sa przyjemne dla maluchów moja Maja tez niezbyt znosi rozwrzeszczana rodzinke i zamieszanie (oprócz tego wesela na którym bylo mega glosno a mimo tego jej sie podobalo no ale to zupelnie inny klimat i pewnie dlatego :))
Gunia wielkie buziale:Kiss of love::Kiss of love: dla Maksia z okazji 6 mcy zeby zawsze ten piekny usmiech goscił na jego buziaku:Kiss of love:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

katja79
gunia43
Dzien dobry poweekendowo:-)
NO a ja sie dzisiaj wkurzylam i zaciagnelam komputer przy pomocy M (jest w domu bo 3 pociagi mu wypadly i ma urlop:36_7_8:)z kuchni do salonu. Sidze na necie i przez kabel bezposrednio odbiera:36_1_11:. Coz, chyba komp zostanie w salonie w tym ukladzie a regal pojdzie do kuchni.
Makik byl wczoraj z nami u tesciowej. Byla cala rodzinka i wszyscy byli tacy glosni ze moje dziecko sie stresowalo tymi rykami. Oni sa jak Wlosi nie mowia tylko krzycza:36_13_4::36_13_4::36_13_4:No i doszlismy do wniosku, ze z Maksikiem takie imprezy beda wygladaly : przyjdziemy, zejemy, wypijemy kawei idziemy. KOniec. Bedzioemy siedziec krocej, bo dziecko ma wyraznie dosc po takiej wizycie jak ostatnio. Kropka:smile_move:
Tak poza tym to bylam, co u Ciebie mama2 i czytam, ze nic jeszcze nie wiadomo. Ej chyba nic nie bedzie :-) Zdrowka zycze.

oj tak takie rozwrzeszczane towarzystwa nie sa przyjemne dla maluchów moja Maja tez niezbyt znosi rozwrzeszczana rodzinke i zamieszanie (oprócz tego wesela na którym bylo mega glosno a mimo tego jej sie podobalo no ale to zupelnie inny klimat i pewnie dlatego :))
Gunia wielkie buziale:Kiss of love::Kiss of love: dla Maksia z okazji 6 mcy zeby zawsze ten piekny usmiech goscił na jego buziaku:Kiss of love:

Ja też się dołączam do życzeń dla Maksika. Rośnij zdrowo nasz półroczniaku :zwyrazami_milosci:

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
Witam :)
Dawno mnie nie było, dziś nadrobiłam trochę zaległości i widzę,ze Wasze dzieciątka co poniektóre maja ząbki, super gratuluje my jesteśmy jeszcze dziąślaczkami ;)
Dziewczyny a pracujecie czy jesteście na wychowawczych itp.?
Bo ja zastanawiam się nad powrotem do pracy ale strasznie żal mi zostawić małego bez mojej opieki:36_2_58:

Ja na razie jestem na urlopie wypoczynkowym, który wykorzystałam prawie cały. Parę dni sobie na święta zostawiłam.
A za tydzień zaczynam pracę.

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
gunia43
Jola30
ja to się martwie o tą grpe świńską lub tą na Ukrainie co atakuje:36_2_58:

Kurcze. Jak tak czytam to az sei boje do Polski jechac.

Guniu ale dlaczego się bojisz?
przecież w polsce jeszcze nie odnotowano przypadków,
chyba że coś przeoczyłam bo tel nie oglądam

Jakaś epidemia na Ukrainie jest, ale w czasach notorycznych podróży samolotem chyba nie ma większego znaczenia, czy coś się dzieje w państwie sąsiadującym czy kawałek dalej.

Odnośnik do komentarza

dorciaa25
gunia43
Jola30
ja to się martwie o tą grpe świńską lub tą na Ukrainie co atakuje:36_2_58:

Kurcze. Jak tak czytam to az sei boje do Polski jechac.

Guniu ale dlaczego się bojisz?
przecież w polsce jeszcze nie odnotowano przypadków,
chyba że coś przeoczyłam bo tel nie oglądam
Jakos tak co z kim gadam to wszyscy chorzy. A mam mala siostrzenice i pewnie zimowa bedzie chora, jak co roku. Poza tym w Polsce wiecej chorych w autobusach i marketach. Tutaj jednak mniej dokloa cherlajacych :-) Czemu - nie wiem. MOze dlatego, ze zima lagodniesjza. Ja jak w zeszlym roku pojechclam do Polski to od razu mnie zlapalo przeziebienie.
No ale co tam. Jakos bedzie, bo byc musi.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
dorciaa25
Witam :)
Dawno mnie nie było, dziś nadrobiłam trochę zaległości i widzę,ze Wasze dzieciątka co poniektóre maja ząbki, super gratuluje my jesteśmy jeszcze dziąślaczkami ;)
Dziewczyny a pracujecie czy jesteście na wychowawczych itp.?
Bo ja zastanawiam się nad powrotem do pracy ale strasznie żal mi zostawić małego bez mojej opieki:36_2_58:

Ja na razie jestem na urlopie wypoczynkowym, który wykorzystałam prawie cały. Parę dni sobie na święta zostawiłam.
A za tydzień zaczynam pracę.
Daffiodil - Jak to szybk zlecialo. Ufff wspolczucie, ale pewnie zaraz szybko sie wrozysz i bedziesz zadowolona :-)

Odnośnik do komentarza

ja juz po lekarzu dostalam antybiotyk , lapa dalej jak u niedzwiedzia ona nie wie co to jest mam skierowanie do chirurga ale chyba nie pojde bo rano nie mam jak kurcze nie mam z kim maksia zostawic.. Test ju\ zrobiony i ponownie dwie kreski jedna slabsza o wiel od drugiej nie wiem ..nie bede teraz o tym myslec bo mam inne problemy na glowie

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
dorciaa25
Witam :)
Dawno mnie nie było, dziś nadrobiłam trochę zaległości i widzę,ze Wasze dzieciątka co poniektóre maja ząbki, super gratuluje my jesteśmy jeszcze dziąślaczkami ;)
Dziewczyny a pracujecie czy jesteście na wychowawczych itp.?
Bo ja zastanawiam się nad powrotem do pracy ale strasznie żal mi zostawić małego bez mojej opieki:36_2_58:

Ja na razie jestem na urlopie wypoczynkowym, który wykorzystałam prawie cały. Parę dni sobie na święta zostawiłam.
A za tydzień zaczynam pracę.
Daffiodil - Jak to szybk zlecialo. Ufff wspolczucie, ale pewnie zaraz szybko sie wrozysz i bedziesz zadowolona :-)

Jeśli tylko Kuba będzie dobrze znosił moją nieobecność, to będę zadowolona. Smutno, że będę z nim dużo mniej czasu spędzać, ale z drugiej strony wyjście do ludzi też mi się przyda. A czas spędzony w pracy będziemy nadrabiać popołudniami i w weekendy. Mam nadzieję, że jakoś to będzie. Pewnie najgorszy pierwszy tydzień, a później już jakoś się ułoży.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
Cześć dziewuszki.
Właśnie się zwlekliśmy z Kubulkiem z łóżka. Pogoda cudna, więc pewnie jak dziecko zje obiad między 12-13, to się wybierzemy nad zalew.
Jeszcze go wczoraj nie pochwaliłam, że pięknie zjadł obiadek z żółtkiem. Trochę się bałam, bo zanim mu zaczęłam dodawać mięsko, to trochę kręcił nosem na te jarzynki, ale wczoraj pięknie bezmięsne danie opędzlował :)

Daffo jak robisz taki obiade4k z żółtkiem ,jajko surowe.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
Cześć dziewuszki.
Właśnie się zwlekliśmy z Kubulkiem z łóżka. Pogoda cudna, więc pewnie jak dziecko zje obiad między 12-13, to się wybierzemy nad zalew.
Jeszcze go wczoraj nie pochwaliłam, że pięknie zjadł obiadek z żółtkiem. Trochę się bałam, bo zanim mu zaczęłam dodawać mięsko, to trochę kręcił nosem na te jarzynki, ale wczoraj pięknie bezmięsne danie opędzlował :)

Daffo jak robisz taki obiade4k z żółtkiem ,jajko surowe.
JOla30 - zawsze musi byc ugotowane i to na twardo. U nas dzisiaj tez zoltko bylo. Ziemniaczek, marchewka, zoltko, oliwa, pietruszki korzenia kawalek - Maksio zjadl ze smakiem.

Odnośnik do komentarza

mama2
ja juz po lekarzu dostalam antybiotyk , lapa dalej jak u niedzwiedzia ona nie wie co to jest mam skierowanie do chirurga ale chyba nie pojde bo rano nie mam jak kurcze nie mam z kim maksia zostawic.. Test ju\ zrobiony i ponownie dwie kreski jedna slabsza o wiel od drugiej nie wiem ..nie bede teraz o tym myslec bo mam inne problemy na glowie

A nie może teściowa przyjść na chwilę? Bo jak Cię to tak boli, to szkoda się męczyć.
A co do testu poczekaj na wizytę u lekarza, wtedy wszystko będzie jasne.

Odnośnik do komentarza

Jola30
Daffodil
Cześć dziewuszki.
Właśnie się zwlekliśmy z Kubulkiem z łóżka. Pogoda cudna, więc pewnie jak dziecko zje obiad między 12-13, to się wybierzemy nad zalew.
Jeszcze go wczoraj nie pochwaliłam, że pięknie zjadł obiadek z żółtkiem. Trochę się bałam, bo zanim mu zaczęłam dodawać mięsko, to trochę kręcił nosem na te jarzynki, ale wczoraj pięknie bezmięsne danie opędzlował :)

Daffo jak robisz taki obiade4k z żółtkiem ,jajko surowe.

Najlepiej jajko surowe wrzucić do zupki i całość zagotować. Ale ja już moich obiadków nie gotuję po raz drugi, więc gotuję jajko na twardo, wyciągam połówkę żółtka, rozcieram i dodaję do miseczki. Takie ponoć jest bardziej ciężko strawne, ale Kuba zniósł dobrze. Dajesz połówkę żółtka co drugi dzień i wtedy obiadek powinien być bezmięsny.

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
daffodil wogole tak mysle nad twoja dieta na tyloma godzinami bez jedzenia .. i mysle sobie ze musisz byc bardzo silna osoba co postanowisz tak zrobisz , konsekwntnie a jak ci juz slodze to tylko powiem jeszcze ze jestes bardzo swiadoma macierzynstwa i bardzo madrze wychowujesz Kube , rzadko sie takie osoby spotyka. No to tyle

oj tak nic dodac nic ując! :)

oj i ja sie zgadzam Daffodil ma niesamowity charakter dlatego M szybko sie oswiadczyl zeby niestracic takiego skarba.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
Jola30
Daffodil
Cześć dziewuszki.
Właśnie się zwlekliśmy z Kubulkiem z łóżka. Pogoda cudna, więc pewnie jak dziecko zje obiad między 12-13, to się wybierzemy nad zalew.
Jeszcze go wczoraj nie pochwaliłam, że pięknie zjadł obiadek z żółtkiem. Trochę się bałam, bo zanim mu zaczęłam dodawać mięsko, to trochę kręcił nosem na te jarzynki, ale wczoraj pięknie bezmięsne danie opędzlował :)

Daffo jak robisz taki obiade4k z żółtkiem ,jajko surowe.
JOla30 - zawsze musi byc ugotowane i to na twardo. U nas dzisiaj tez zoltko bylo. Ziemniaczek, marchewka, zoltko, oliwa, pietruszki korzenia kawalek - Maksio zjadl ze smakiem.

U nas wczoraj ten sam zestaw był :)

Odnośnik do komentarza

mama2corun
katja79
mama2
daffodil wogole tak mysle nad twoja dieta na tyloma godzinami bez jedzenia .. i mysle sobie ze musisz byc bardzo silna osoba co postanowisz tak zrobisz , konsekwntnie a jak ci juz slodze to tylko powiem jeszcze ze jestes bardzo swiadoma macierzynstwa i bardzo madrze wychowujesz Kube , rzadko sie takie osoby spotyka. No to tyle

oj tak nic dodac nic ując! :)

oj i ja sie zgadzam Daffodil ma niesamowity charakter dlatego M szybko sie oswiadczyl zeby niestracic takiego skarba.

Dzięki dziewczyny, jesteście kochane :love_pack:
A z tymi oświadczynami, to się uśmiałam :)

Odnośnik do komentarza

Guniu dla Maksika duzo zdrowka i usmiechu nasz 6 miesieczniaki
Tosia kochana chyba dzis pol roczku konczysz wiec i Ciebie calujemy i sciskamy
(jesli cos pomieszalam to przepraszam)
Ola mi dzis cos podpada oj chyba idzie drugi zab bo tak wieczorem konkretnie pomarudzila dzis jak poszla spac po11 wstala po14 wiec spala 3 godziny a teraz juz oczka trze wlozylam ja do lozeczka i sobie lezy i piszczy sciagla juz skarpetke i ja zjada (a zupki to niechce )potem wam wrzuce fotki z dzisiejszego spacerku i karmieniu kaczek i mew :D


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczęta,

No i stało się, dopadło mnie choróbsko. Wczoraj po cmentarzu zaczęło mnie rozbierać. Temperatura powyżej 38 stopni, darcie w kościach i mieśniach i niemiłosierny ból gardła. Nie obeszło się bez lekarza i leków. Biorę antybiotyki, do piątku zwolnienie. Niestety tylko jeden dzień zwolnienia mogę wykorzystać, bo od jutra mam macierzynski i tylko za dziś mi to zwolnienie policzą :((
Oby tylko Lenka uszła zdrowo! Nie było już maseczek w aptece, więc obwiązuję się pieluchą tetrową jak podchodzę do Lenki :D

mama2 może to samo, co mnie Cię dopadło. Myslę, że to od przeciążeń. Ja mam najgorzej rano, wtedy nawet nie mogę czajnika podnieść tak mnie boli i taka sztywna ta łapka. Życzę szybkiego dojścia do formy.
Testem się nie stresuj, czekaj na lekarskie oko.

Ewciaa fajnie, że zajrzałaś :)) Zuzia ładną ma wagę, ona przybiera, a mama traci hehe. Fajnie, że Ci się wszystko układa :))

Guniu złóż ode mnie i Lenki Maksiowi wszystkiego najlepszego z okazji dzisiejszego święta :))

http://www.suwaczek.pl/cache/4087228f40.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...