Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

jola22
Daffodil
mama2

prosze sie natychmiast pochwalic

Na razie wklejam aukcję:
KRZESEŁKO DO KARMINIA BABY MIX YS-89+7 GRATISÓW (787882247) - Aukcje internetowe Allegro

Jak się kurier pojawi, to zapakuję dziecko i zrobię zdjęcie :)
Akurat tego koloru, który ja zamówiłam, na tej aukcji nie ma.

Daffodil bardzo fajne to krzesło - no i gartisa dostaniesz:hahaha:

Ja miałam bez gratisa :) Tutaj wkleiłam pierwszą lepszą aukcję. A moje parę złotych tańsze bez tych "gratisów" :hahaha:

Odnośnik do komentarza

jola22
mama2
[attach]16851[/attach]

[attach]16852[/attach]

[attach]16853[/attach]

[attach]16854[/attach]

[attach]16855[/attach]

Jaki on śliczny - w tej czapie to tylko go zchrupać, no i super siedzi w krzesełku.
mama2 - Maksik jak zwykle sliczna kluseczka :-)
A w tej czapie sie doslownie zakochalam jak zobaczylam. Bylay jeszcze misiowe rekawiczki i butki. Ja niestety juz jedna misiowa czapke kupilam wiec M mnie powstrzymal. No a kurtka tez z HM. Tez mam ja na oku. Tylko nad kolorkiem sie zastanawiam.

Odnośnik do komentarza

lutka
Kamidianka
elus.dreptus
a to moj wcinacz stópek:):)

Tomaszek aktobata :) Mojej jeszcze ciutkę brakuje, ale ciągnie się za stopy jak ma nastój do tego hehe.

Stopy Szymka ni \e interesują, ale wczoraj podczas kapieli po raz pierwszy chwycil się za siusiaka :D a po chwili nawet za cały asortyment tak ze musiałam mu wydrzeć klejnoty z ręki, co by ich sobie nie scisnął zbyt mocno.

To tak jak u nas ha ha ha jaką mają wtedy zdziwioną minkę ,jakby chciały zapytać A PO CO MI TO????

Odnośnik do komentarza

elwira
jola22
pat-k

a pediatra Polka czy Holenderka? bo moze polskie dzieci jakos szczegolnie szybko sie rozwijaja :))

Wiecie co przypomniało mi się.....jak po porodzie przychodziła do mnie do domu położna i wżyła Julcię (a Julcia super przybierała na wadze, będąc tylko na moim cycu) to pewnego razu powiedziała mi, że my polki to mamy śmietanę w cycach a nie mleko, bo wszystkie dzieci Polek tak dobrze rosną i super się rozwijają.

to nie śmietana w cyckach tylko inne podejście do życia bo Anglicy i Irlandczycy to lenie i nic im się nie chce ;) i karmienia dzieci cycem to dla nich = wstawanie w nocy, a to już dla nich za dużo

Święta prawda.

http://s3.suwaczek.com/200905294980.png http://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a0.png?7187
http://s5.suwaczek.com/201202255180.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0190739a1.png?829

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
Witam. U mnie dzisiaj znow internet nie dzialal do 12.00 ja chyba oszaleje z tym netem!!! Dzsiaj M przyjdzie z pracy i zglosimy, bo cos mi sie to nie podoba Chyab ktos nam zakloca albo pod nas sie podpina, bo nie ma cale godziny i nagle jest i tak ciagle.
Dzisiaj z rana znow nic i potem nagle sie wlaczylo. Pewnie po poludniu znow sie wylaczy i w nocy zalaczy:uff::uff::uff:
Maksik dzis pobudka o 7.00 przewijanie, flacha i znow zasnl do 10.30
Teraz siedzi w foteliku i warczy, ze chce zejsc i normlanie siedziec. Najlepiej to by wstal i poszedl mam wraznie i sie wscieka, ze nie umie :36_11_23::36_2_15:

no tak, mnie tez straszliwie wpienia brak netu. to juz wole jak komorka mi wysiada

Gunia planujesz Maksiowi kupic chodzik? od kiedy dziecko moze w chodziku tuptac?
Raczej nie. MOj barciszek mial i byl z tym chodzikiem wielki problem bo wszedzie podjechal i wszystko sciaganal. Dla mnie to zbyt niebezpieczne, bo ja roztrzepana jestem i jak sie na necie zasiedze albo zamysle to az wole nie myslec gdzie Maksik moglby wyjechac he, he. Znajac moje dziecko i to jak go energia rozpera to mialabym tu koniec swiata. NO moj brat nie raczkowal, bo ciagle chcial w chodziku tylko siedziec a na kocu zero. No ae chodzic zaczal od 9 miesiaca wiec nie wierze ze chodzik jakos strasznie nauke chodzenia zaburza. Na TVN nie polecali ale ja to ostroznie do tego wszystkiego podchodze co mowia. W nosidle tez Maksika wczesniej nosilam, bo nie mialam wyjscia, bo wyl w wozku jak oszalaly.

Odnośnik do komentarza

pat-k
gunia43
Witam. U mnie dzisiaj znow internet nie dzialal do 12.00 ja chyba oszaleje z tym netem!!! Dzsiaj M przyjdzie z pracy i zglosimy, bo cos mi sie to nie podoba Chyab ktos nam zakloca albo pod nas sie podpina, bo nie ma cale godziny i nagle jest i tak ciagle.
Dzisiaj z rana znow nic i potem nagle sie wlaczylo. Pewnie po poludniu znow sie wylaczy i w nocy zalaczy:uff::uff::uff:
Maksik dzis pobudka o 7.00 przewijanie, flacha i znow zasnl do 10.30
Teraz siedzi w foteliku i warczy, ze chce zejsc i normlanie siedziec. Najlepiej to by wstal i poszedl mam wraznie i sie wscieka, ze nie umie :36_11_23::36_2_15:

no tak, mnie tez straszliwie wpienia brak netu. to juz wole jak komorka mi wysiada

Gunia planujesz Maksiowi kupic chodzik? od kiedy dziecko moze w chodziku tuptac?
A no i chcemy Jumpera kupic. Ale tez nie mam pojecia od kiedy wolno dziecko w czyms takim sadzac. Chetnie sie dowiem.

Odnośnik do komentarza

elwira
a tak zmieniając temat to właśnie dzisiaj M zabrał zdjęcia dziewczyn do naszego kolegi i jutro zaczynamy projekt mojego nowego tatuażu cała moja kochana trójca zostanie uwieczniona na mojej skórze:-D

Oryginalny pomysł!!!Ja też mam jeden tatuaż,pamiątka z szaleńczych i buntowniczych nastoletnich lat.:36_13_2:

Odnośnik do komentarza

elwira
Witam mamuśki:)

u nas noc spokojna , Gabi nie kaszlała a Kingi oczy już dużo lepiej :)) no ale żeby za dobrze nie było nas pies skaleczył łapę i jest w szpitalu bo muszą ja szyć

Daffo ten fotelik Britax rewelacyjny jest wypróbowałam go w sklepie i chyba ten właśnie kupimy, chyba ze znajdę coś gdzie Adaś będzie mógł się położyć

Jola22 u nas cent przedszkola podobne tylko ze to prywatne, bo to co my wybraliśmy jest przy szkole i koszt to 35euro za tydzień ale od 9 do 13 , w prywatnym za to samo jest cena 120-150 albo jest opcja od 13 do 17 , na całe miasto chyba tylko jedno przedszkole jest na cały dzień

poza tym od przyszłego roku ma być darmowy rok przedszkola dla 3latków
Elwira -oj czytam ze jakies chorobska sie Wam przyplataly. Duzo zdrowka dla rodzinki i pieska :-)

Odnośnik do komentarza

jola22
gunia43
Witam. U mnie dzisiaj znow internet nie dzialal do 12.00 ja chyba oszaleje z tym netem!!! Dzsiaj M przyjdzie z pracy i zglosimy, bo cos mi sie to nie podoba Chyab ktos nam zakloca albo pod nas sie podpina, bo nie ma cale godziny i nagle jest i tak ciagle.
Dzisiaj z rana znow nic i potem nagle sie wlaczylo. Pewnie po poludniu znow sie wylaczy i w nocy zalaczy:uff::uff::uff:
Maksik dzis pobudka o 7.00 przewijanie, flacha i znow zasnl do 10.30
Teraz siedzi w foteliku i warczy, ze chce zejsc i normlanie siedziec. Najlepiej to by wstal i poszedl mam wraznie i sie wscieka, ze nie umie :36_11_23::36_2_15:

Gunia a nie masz możliwości zablokowania sygnału dla ludzi z zewnątrz - poszperaj, a na pewno coś takiego jest.
Ja mam router, i gdyby ktoś chciał się podłączyć to musiał by znać kod - jest na naklejce pod routerem.
Wlasnei dziwne. Mam wbity kod i to taki skomplikowany ze nie wiem co. MOze ktos nam neta zakloca jakas maszyna albo cholera wie. Nic trzeba sprawdzic czy wina nie jest poo stroni9e naszego operatora. Jak to wykluczyma to bedziemy dalej gdzies zglaszac albo sama nie wiem co. jestem bez planu.

Odnośnik do komentarza

jola22
mama2corun
ok dziewczyny uciekam spac jeszcze cos slodkiego musze zjesc bo mnie poskreca taka mam ochote :D
Jola22 a w jakie okolice Polski Ty jezdzisz??a mozesz zadzwonic tez do tego faceta i poprostu zapytac go jakie ma spacerowki zeby mozna bylo przekladac przodem i tylem do mamusi i zapytac o rozstaw kol.bo chodzi o to ze sama spacerowke to trzeba zamawiac bo normalnie z gondola sprzedaja w kpl.jesli chodzi o te modele co ja mam.
ok ja uciekam spac dobranoc :apacz:

Mama2cor jadę w okolice Piotrkowa Trybunalskiego - mam zamiar iść do sklepu z dziecięcymi rzeczami i tak właśnie zrobić - mamy w Piotrkowie taki fajny sklep z dużą iloscia wózków.

A gdzie w Piotrkowie???

Odnośnik do komentarza

e2e2
Jola30
lutka

ale chodzi o to, zebys olała porządki, niech znajdzie nieuprasowana koszulę rano (nie miałam czasu kochanie, bo SAMA wszystko robię)

Dziewczyny bo tak niestety czasem się zdarza że my sie pałujemy:8_1_221::8_1_221:żeby wszystko na cacy było a chłop i tak tego nie doceni no chyba że jakiś wyjątek jest, a w nagrode zafunduje sobie kochanke najlepiej koleżanke-żony oby sie nie wysilać i zadługo nie szukać oj znam takie przypadki i to nie jeden:le::36_2_24:
Ja to już sie wyćwiczyłam i u mnie nie ma latania i biegania bo musi być mam to w:ass:
i lepiej się żyje:friends_forever:

Jola tam gdzie pracuję to jest hotel ,kilka pokoi do wynajęcia i gdyby nie ta praca to bym nie miała pojęcia że ludzie tak się zdradzają,na beszczela!!!Nie raz znajomi znajomych z kochankami na hotel dosłownie na 20 min i płacą 130 za pokój !!!!Albo jak roią sobie wieczorki kawalerskie i jaką w kolejarza jak się patrzy..........ach szkoda mówić.
Ja się śmieję że biorę książkę meldunkową i pół miasta mogę szantażować kto z kim i gdzie spał!!!!
O ja pierdykam. To juz trzeba byc draniem zeby tak se pozwalac jawnie na takie ekscesy.
A moze Cio panowe co z tych co przy zonie cisi i nawet o sex sie nie upomna bo sei boja a potem dawaj dusza piekla nie ma!!!!

Odnośnik do komentarza

gunia43
jola22
gunia43
Witam. U mnie dzisiaj znow internet nie dzialal do 12.00 ja chyba oszaleje z tym netem!!! Dzsiaj M przyjdzie z pracy i zglosimy, bo cos mi sie to nie podoba Chyab ktos nam zakloca albo pod nas sie podpina, bo nie ma cale godziny i nagle jest i tak ciagle.
Dzisiaj z rana znow nic i potem nagle sie wlaczylo. Pewnie po poludniu znow sie wylaczy i w nocy zalaczy:uff::uff::uff:
Maksik dzis pobudka o 7.00 przewijanie, flacha i znow zasnl do 10.30
Teraz siedzi w foteliku i warczy, ze chce zejsc i normlanie siedziec. Najlepiej to by wstal i poszedl mam wraznie i sie wscieka, ze nie umie :36_11_23::36_2_15:

Gunia a nie masz możliwości zablokowania sygnału dla ludzi z zewnątrz - poszperaj, a na pewno coś takiego jest.
Ja mam router, i gdyby ktoś chciał się podłączyć to musiał by znać kod - jest na naklejce pod routerem.
Wlasnei dziwne. Mam wbity kod i to taki skomplikowany ze nie wiem co. MOze ktos nam neta zakloca jakas maszyna albo cholera wie. Nic trzeba sprawdzic czy wina nie jest poo stroni9e naszego operatora. Jak to wykluczyma to bedziemy dalej gdzies zglaszac albo sama nie wiem co. jestem bez planu.

haha a to pewnie M zakłoca bo chce wiecej zonki miec w domu ..obiadu nie ma gary nie pomyte o seksie zapomnij bo Gunia na forum przesiaduje:D:D:D

Odnośnik do komentarza

e2e2
pat-k
e2e2

Jola dwa obiady to mało?Zresztą mam 29 lat i do najmłodszych nie należę ,kto wie co będzie przy drugim dziecku!?

a tam takie krakanie... moze wygralas w loterii genetycznej :) poza tym z hobby: sprzatanie i dbanie o swoich mezczyzn tez latwiej spalac :))

i zapomnialam zapytac e2e2 masz jakies poludniowe korzenie? w jakiej czesci Hiszpanii bylas? ech... sloneczko...
Miałam 18 lat i moja przyjaciółka wyjechała do Hiszpanii bo tak miała mamę i siostrę które wyjechały do pracy a my jak papużki nierozłączki pojechałam do miej po 3 miesiącach.Mieszkałam tam 2 lata.Dostałam tam konkretną szkołę życia ale i było też fajnie.Wróciłam bo się w M zakochałam i tak już zostało.Mieszkałam w Madrycie w samym centrum.
Fajna przygoda. To w sumie tak jak ja i wile z nas tuatj cos dla M porzucilas.

Odnośnik do komentarza

pat-k
mama2corun
lutka

w takim razie pewnie elus.dreptus, bo sylwiatoja ostatnio słabo się udziela.
Juz się nakręciłam na kisiel z żurawiny - tylko nei iwem czy Szymek może :/
A wiecie, ze ta połozna co była ostatnio u nas na patronażu widząc młodego mówi:

ale on super podnosi glowę, i już gaworzy. Myslę sobie, babo, Ty wogóle wiesz jak wyglada i co robi pół roczne dziecko???
tak, ze mama2cór nie wykluczone, ze uczyla się w Holandii.

haha dokladnie nasza pediatra jak zobaczyla ze Alexandra trzyma misia i go sciska i przeklada z raczki do raczki to byla w wyraznym szoku ze jeju jak ona zabawka operuje
potem oglada dziecko i wogole i mowi a czy ona prubuje sie obracac na boki a ja na to probuje?ona sie przewraca z plecow na brzuch i z brzucha na plecy juz ze 3 tyg nawet ma zabawe z tata z tym zwiazana ze on ja na plecy a ona na brzuch a smieje sie przy tym niemozliwie.a ona w szoku jeju ale ladnie.a jak mowie ze karmie piersia to wielkie oczy robi i jakby mogla to medal by mi dala taka dziwna baba :ble:

a pediatra Polka czy Holenderka? bo moze polskie dzieci jakos szczegolnie szybko sie rozwijaja :))

no wlasnie ze Polka


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20552.png

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/20553.png

Odnośnik do komentarza

gunia43
elwira
Witam mamuśki:)

u nas noc spokojna , Gabi nie kaszlała a Kingi oczy już dużo lepiej :)) no ale żeby za dobrze nie było nas pies skaleczył łapę i jest w szpitalu bo muszą ja szyć

Daffo ten fotelik Britax rewelacyjny jest wypróbowałam go w sklepie i chyba ten właśnie kupimy, chyba ze znajdę coś gdzie Adaś będzie mógł się położyć

Jola22 u nas cent przedszkola podobne tylko ze to prywatne, bo to co my wybraliśmy jest przy szkole i koszt to 35euro za tydzień ale od 9 do 13 , w prywatnym za to samo jest cena 120-150 albo jest opcja od 13 do 17 , na całe miasto chyba tylko jedno przedszkole jest na cały dzień

poza tym od przyszłego roku ma być darmowy rok przedszkola dla 3latków
Elwira -oj czytam ze jakies chorobska sie Wam przyplataly. Duzo zdrowka dla rodzinki i pieska :-)

Elwiara duzo zdrówka i az srece się kroi kiedy dzieciaki chore.
Ja też mam Britax dostałam używany od znajomych więc jak M. nie wyrzuci pod moją nie obecność to zostanie faktycznie nie jest zły.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

e2e2
mama2corun
widze ze temat waga sie przewinela ehh
ja wam powiem tak ja jem hmm tyle ile potrzebuje a waga mi leci w dol moze to przez karmienie piersia ale w sumie nie umnie zawsze tak bylo tylko niezjadlam obiadu bo jakis zalatany dzien to juz waga w dol zebym przytyla to naprawde musialam sie nagimnastykowac nieziemsko :/ bo waga 45 kg to naprawde nieduzo kiedys w liceum wazylam 48 i bylam zadowolona a tera to momentami okropnosc wygladam okropnie!!!!
chce przytyc a nieumie i co ja mam powiedziec co??

45 kilo!!!!!!!!?????????Ja ważyłam w dniu ślubu 49 i czułam i wyglądałam okropnie.
45 kilo!!!!!!!!!Musisz uważać jak wieję żeby Cie nie porwało!!!Taką masz budowę i ciężko będzie Ci przybrac na wadze ,no chyba że Ci znowu brzuszek urośnie!!!!!!ha ha ha
Bardzo malo to fakt. Wiem, ze sa takie witaminy, moaj mama je brala zeby przytyc. MOze spytaj lekarza. No bo teraz wygladasz jak dla mnie slicznie ale jak zlecisz z tych 45 to szkoda gadac...
Ja jak mam 60 to juz czuje sie chuda. Teraz mam 61 i nie chcialbym przytyc, no ale nie wiem czy to mozliwe, bo mam ostatnio jakies napady glody po pol roku braku apetytu. U mnie waga waha sie w granicach 60-70. Najczesciej wazylam ok.65 kilo

Odnośnik do komentarza

gunia43
e2e2
mama2corun
widze ze temat waga sie przewinela ehh
ja wam powiem tak ja jem hmm tyle ile potrzebuje a waga mi leci w dol moze to przez karmienie piersia ale w sumie nie umnie zawsze tak bylo tylko niezjadlam obiadu bo jakis zalatany dzien to juz waga w dol zebym przytyla to naprawde musialam sie nagimnastykowac nieziemsko :/ bo waga 45 kg to naprawde nieduzo kiedys w liceum wazylam 48 i bylam zadowolona a tera to momentami okropnosc wygladam okropnie!!!!
chce przytyc a nieumie i co ja mam powiedziec co??

45 kilo!!!!!!!!?????????Ja ważyłam w dniu ślubu 49 i czułam i wyglądałam okropnie.
45 kilo!!!!!!!!!Musisz uważać jak wieję żeby Cie nie porwało!!!Taką masz budowę i ciężko będzie Ci przybrac na wadze ,no chyba że Ci znowu brzuszek urośnie!!!!!!ha ha ha
Bardzo malo to fakt. Wiem, ze sa takie witaminy, moaj mama je brala zeby przytyc. MOze spytaj lekarza. No bo teraz wygladasz jak dla mnie slicznie ale jak zlecisz z tych 45 to szkoda gadac...
Ja jak mam 60 to juz czuje sie chuda. Teraz mam 61 i nie chcialbym przytyc, no ale nie wiem czy to mozliwe, bo mam ostatnio jakies napady glody po pol roku braku apetytu. U mnie waga waha sie w granicach 60-70. Najczesciej wazylam ok.65 kilo

a ja jak brałam slub wazyłam w porywach 60 i wcale nie za dobrze wyglądałam dla mnie najlepiej jak waże ok 65-70kg i dobrze sie wówczas czuje.

http://s10.suwaczek.com/20000429310117.pnghttp://www.suwaczek.pl/cache/b11eb3303f.png

Odnośnik do komentarza

Daffodil
A tu obiecane zdjęcia mojego głodomora w nowym krzesełku :)

[ATTACH]16904[/ATTACH] [ATTACH]16905[/ATTACH] [ATTACH]16906[/ATTACH] [ATTACH]16907[/ATTACH] [ATTACH]16908[/ATTACH]
Jaki ten Kubutek jest smieszny maly czlowieczek. Widac zadowolony z krzeselka. Kolor bardzo fajny Ladniejszy niz te pozostale.
A ile dzieci moga siedziec w takim krzeselku????
Maksik dostanie w spadku po siostrzenicy alenie wiem jakiej firmy. Musimy niestety czekac do 21 listopada kiedy to siora zjedzie i przywiezie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...