Skocz do zawartości
Forum

Majowe słoneczka 2009


Rekomendowane odpowiedzi

katja mnie to tak wkurza ze on nie chce smoczka ze mowie ci ze spaceru biegiem do domu bo ryk szuka cycka w wozku a smoczka za chiny nie chce , jak go przebieram ryk i tez nie idzie niczym uspokoic w nocy tez tylko cyckiem a z 2 strony dzieci ze smoczkiem wyglądaj asłodko to taki nieodłaczny atrybut niemowlecia , moja klaudia jak zasypiała ze smoczkiem i pielusia to wygladała przesłodko

Odnośnik do komentarza

jola22
Kobietki napiszcie mi proszę jak objawia się infekcja dróg moczowych - ja mam czasami takie dziwne pieczenie (ale tylko czasami) - czy możliwe jest żeby to było uczulenie na Płyn do Higieny Intymnej???
Wcześniej miałam polski, ale się skończył i teraz używam angielskiego i wydaje mi się że właśnie od tego czasu mam te pieczenia.

Mnie pieklo kiedy grzybicy dostalam w ciazy i tak nagle bez powodu. Ponoc to czeste. A drogi moczowe - to raczej bys miala przy oddawaniu moczu problem. NIe wiem sama. Masz Clotrimazol moze. Ja sie nim smarowalam i pieczenie przeszlo.

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
ja od paru dni próbuje nauczyc mala ssac smoka ale niestety masakra ona czasami wisi mi przy cycu i nie chce jesc tylko sobie tak ciućka a jak ja odloze to płacz, ale niestety smoczek jej nie wchodzi ma taki odruch wymiotny ze maernie to widze...

Katja może spróbuj z innym kształtem. Kuba miał odruch wymiotny na smoczek anatomiczny, ale taki z kulką na końcu podszedł mu od razu. A teraz obydwa ciamka. Szkoda tylko, że sam nie umie go sobie wkładać :) Bo jak zasypia, to co chwilę go wypuszcza i jest pisk :)

no chyba tak zrobie jtro mój M kupi i spróbujemy teraz mam z awentu i nie da rady z nim ale moze faktycznie inny ksztalt jej bardziej podejdzie

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
katja79

mama2 zaraz Cie kopne w dupke bo o takim brzuszku niejedna mama po kilku tygodniach od urodzenia moze tylko pomarzyc

WIESZ O WIELE BARDZIEJ PODOBAŁ MI SIE JAK MAKS W NIM SIEDZIAŁ
a dzis baba w sklepie mowi do mnie co bede miała :36_2_43::36_2_43:ja mowie ze juz mam syna a ona zaczela mnie przepraszac ze mam taka bluzke odcieta pod biustem i mysla la ze jeszcze nie urodzilam:lup:

no durna baba ale wyobrazam sobie jaka musialas miec mine jak uslyszalals to pytanie:sofunny: ja bym chyba zemdlala, ale jak dla mnie to Twój brzunio wcale nie wyglada na ciazowy takie delikatne sadelko i tyle :)

nawet jesli jest jeszcze wypukły to napewno nie wyglada na 9 mieisac a ta babka wiedziała ze ja juz byłam na końcówce bo zna mnie:lup:

Odnośnik do komentarza

gunia43
Daffodil
Kobietki powiedzcie mi czy gdyby Kuba był uczulony na coś co zjadłam, to wysypałoby go całego, czy tylko w określonych miejscach? Bo czasem na buźce i w okolicach szyjki wyskakują mu takie malutkie pryszczyki i nie wiem co to jest. Może to od mleka i nabiału?? Bo to chyba jedyna rzecz w moim jadłospisie, która mogłaby go uczulić :kiepsko: A może to ten trądzik niemowlęcy? Jak coś takiego wygląda?

Takie czerwone plamki a w srodku biale jak pryszczyk wyglada. Moj maluch to ma na calym ciele. Sporadycznie mu wyskakuja. Polozna mowila, ze to od moich hormonow.

Dokładnie takie. Tylko Kubie w okolicach buźki się ulokowały.

Odnośnik do komentarza

mama2
katja mnie to tak wkurza ze on nie chce smoczka ze mowie ci ze spaceru biegiem do domu bo ryk szuka cycka w wozku a smoczka za chiny nie chce , jak go przebieram ryk i tez nie idzie niczym uspokoic w nocy tez tylko cyckiem a z 2 strony dzieci ze smoczkiem wyglądaj asłodko to taki nieodłaczny atrybut niemowlecia , moja klaudia jak zasypiała ze smoczkiem i pielusia to wygladała przesłodko

mama2 no poprostu jakbym byla w Twojej skórze u mnie jest identycznie ostatnio ze spaceru poprostu zapierd....lismy ile sił w nogach bo mala zaczela ssac swoja bluze a zaraz potem zorientowala sie ze nie ma cyca i w ryk, juz myslalam ze bede wyjmowac cycka na ulicy bo krzyczala niemiłosiernie...

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
mama2

WIESZ O WIELE BARDZIEJ PODOBAŁ MI SIE JAK MAKS W NIM SIEDZIAŁ
a dzis baba w sklepie mowi do mnie co bede miała :36_2_43::36_2_43:ja mowie ze juz mam syna a ona zaczela mnie przepraszac ze mam taka bluzke odcieta pod biustem i mysla la ze jeszcze nie urodzilam:lup:

no durna baba ale wyobrazam sobie jaka musialas miec mine jak uslyszalals to pytanie:sofunny: ja bym chyba zemdlala, ale jak dla mnie to Twój brzunio wcale nie wyglada na ciazowy takie delikatne sadelko i tyle :)

nawet jesli jest jeszcze wypukły to napewno nie wyglada na 9 mieisac a ta babka wiedziała ze ja juz byłam na końcówce bo zna mnie:lup:

Ja myślę, że to jakiś wredny babsztyl i specjalnie chciała Cię zdenerwować :)

Odnośnik do komentarza

Daffodil
katja79
Daffodil

Wiki to ekspresowo! Ja dalej z wkładką biegam, chociaż krwawieniem bym tego nie nazwała.

kurcze ja tak mysle ze jak w przyszlym tygodniu mi sie nie uspokoi to chyba polece do gina bo u mnie moze nie to ze potok ale codziennie kilka podpasek idzie i napewno wkladka byalaby za mało...

Hmm... to rzeczywiście długo, u mnie już ponad tydzień temu zaczęło się uspokajać. Ale podobno to nawet do 6 tygodni może trwać, więc może u każdego przebiega inaczej.

6 tygodni:whoot::whoot::whoot:chyba bym padła:what:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
katja mnie to tak wkurza ze on nie chce smoczka ze mowie ci ze spaceru biegiem do domu bo ryk szuka cycka w wozku a smoczka za chiny nie chce , jak go przebieram ryk i tez nie idzie niczym uspokoic w nocy tez tylko cyckiem a z 2 strony dzieci ze smoczkiem wyglądaj asłodko to taki nieodłaczny atrybut niemowlecia , moja klaudia jak zasypiała ze smoczkiem i pielusia to wygladała przesłodko

mama2 no poprostu jakbym byla w Twojej skórze u mnie jest identycznie ostatnio ze spaceru poprostu zapierd....lismy ile sił w nogach bo mala zaczela ssac swoja bluze a zaraz potem zorientowala sie ze nie ma cyca i w ryk, juz myslalam ze bede wyjmowac cycka na ulicy bo krzyczala niemiłosiernie...

az sie usmiałam bo jakbym siebie widziała jak dzisiaj zapieprzałam do domu na syrenie i tez nie wiedziałm czy stanac pod drzewem i wyciagac cyca czy co jak dotarłam do domu to sie rozpłakałam ze w dupie mam takie spacery , wyglada na to ze bede chodzic z nim naokoło bloku:36_2_43:

Odnośnik do komentarza

mama2
katja79
mama2
katja mnie to tak wkurza ze on nie chce smoczka ze mowie ci ze spaceru biegiem do domu bo ryk szuka cycka w wozku a smoczka za chiny nie chce , jak go przebieram ryk i tez nie idzie niczym uspokoic w nocy tez tylko cyckiem a z 2 strony dzieci ze smoczkiem wyglądaj asłodko to taki nieodłaczny atrybut niemowlecia , moja klaudia jak zasypiała ze smoczkiem i pielusia to wygladała przesłodko

mama2 no poprostu jakbym byla w Twojej skórze u mnie jest identycznie ostatnio ze spaceru poprostu zapierd....lismy ile sił w nogach bo mala zaczela ssac swoja bluze a zaraz potem zorientowala sie ze nie ma cyca i w ryk, juz myslalam ze bede wyjmowac cycka na ulicy bo krzyczala niemiłosiernie...

az sie usmiałam bo jakbym siebie widziała jak dzisiaj zapieprzałam do domu na syrenie i tez nie wiedziałm czy stanac pod drzewem i wyciagac cyca czy co jak dotarłam do domu to sie rozpłakałam ze w dupie mam takie spacery , wyglada na to ze bede chodzic z nim naokoło bloku:36_2_43:

no i mnie wizja spacerów dookoła bloku spedza sen z powiek:sofunny::sofunny::sofunny:poprostu masakra, a jak widze takie spokojnie spacerujace mamy to tylko zagladam czy maja w dzióbkach smoki:what::what:

http://www.suwaczek.pl/cache/e97dcacce8.png http://s2.pierwszezabki.pl/021/021013940.png?8788

Maja

Odnośnik do komentarza

generalnie moj syn nie lubi spacerów,smoczka, spania w łozeczku w nocy, spedzania czasu poza moimi rekami..trafił mi sie niesamowity egzemplarz:36_19_3:

Katja dzwonilam do meza własnie zeby mu powiedziec ze nie jestesmy sami z tym problemem i sie usmiałam jak sobie wspomniałam jak turbo dzis włączyłam wracajac do domu, Klaudi aprawie nogi pogubiła

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

wiem tylko każdy smoczek jest nierówny sobie może jest za twardy albo mu nie pasuje ja miałam z nuki i jak później kupiłam z innej firmy taki sam to już go nie chciała . no wiem co ci tu jeszcze poradzić może wkładać do buzi i trzymać żeby załapał , wiem że ci ciężko bo smoczek fajna sprawa alepszy od palucha . życze powodzenia

Odnośnik do komentarza

Hej kochane! znowu ja Wam potruje.
Powiedzcie mi jaki czas po CC przestal Was bolec brzuch? Matko u mnie 7 dzien dziś mija a bol dalej jest i to mocny. W dodatku nie czuje parcia na mocz :( Wiec chodze siusiu jak zaczynam czuc paskudny ból.... ech koszmar no! dobrze ze jutro wizyta i sciagniecie szwów mam nadzieje,ze dostanę jakies leki na to.

Mama2 raju alez lacha z Ciebie! a brzusio masz malusi! pamietam jaka miałaś piłeczkę kiedy Maks siedział w środku :)

Dorcia Filipek jest cuuudny!!!!

http://s9.suwaczek.com/200905211762.png

http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/6/6goji01ml.png

Odnośnik do komentarza

katja79
Daffodil
Wiki20pl

Krocze to mnie bolało tylko 5 dni mimo że mnie pozszywali, ale popękałam sama, a krwawić to przestałam jakieś 2 tygodnie temu

Wiki to ekspresowo! Ja dalej z wkładką biegam, chociaż krwawieniem bym tego nie nazwała.

kurcze ja tak mysle ze jak w przyszlym tygodniu mi sie nie uspokoi to chyba polece do gina bo u mnie moze nie to ze potok ale codziennie kilka podpasek idzie i napewno wkladka byalaby za mało...
Katja - Mysle, ze powinnas isc jak najszybciej. Moja polozna mnie zawsze pyta czy krwawie i ile i jak jej powiedzialam ze malo to ok ale tak kilka podpasek to chyba by mnie do gina wyslala. Lepiej dmuchac na zimne i isc.

Odnośnik do komentarza

katja79
mama2
katja mnie to tak wkurza ze on nie chce smoczka ze mowie ci ze spaceru biegiem do domu bo ryk szuka cycka w wozku a smoczka za chiny nie chce , jak go przebieram ryk i tez nie idzie niczym uspokoic w nocy tez tylko cyckiem a z 2 strony dzieci ze smoczkiem wyglądaj asłodko to taki nieodłaczny atrybut niemowlecia , moja klaudia jak zasypiała ze smoczkiem i pielusia to wygladała przesłodko

mama2 no poprostu jakbym byla w Twojej skórze u mnie jest identycznie ostatnio ze spaceru poprostu zapierd....lismy ile sił w nogach bo mala zaczela ssac swoja bluze a zaraz potem zorientowala sie ze nie ma cyca i w ryk, juz myslalam ze bede wyjmowac cycka na ulicy bo krzyczala niemiłosiernie...
Witam w klubie i widze, ze nie jestesmy sami. My od 2 dni tak zasuwamy ze spaceru do domu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...